Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: ICS - Trip [166]

  1. #1
    Alfa166Nero
    Gość

    Domyślnie ICS - Trip [166]

    Witam Czy w AR 166 jest gdzieś wyświetlany w komputerze zasięg jaki jeszcze nam został do przejechania ? Wprawdzie jest coś takiego jak "to dest." i tam jest wartość "range", ale nie bardzo rozumiem tą opcję (instrukcję do ICS mam po belgijsku). W tej chwili jak daję tą opcję, to wyświetla mi tylko distance ten który ustawię w opcji setting, w pozostałych mam kreseczki. Wcześniej coś mi tam pokazywał (m.in. range), ale wydaje mi się, że od kiedy zaświeciła się rezerwa, to właśnie te wszystkie wartości poznikały. Może ktoś ma skan polskiej instrukcji do ICS ? Jak coś to podaję e-mail: sebol1975@o2.pl

  2. #2
    Alfa166Nero
    Gość

    Domyślnie

    Oki, to następne pytanie: czy jest opcja wskazywania chwilowego spalania, a nie tylko średnie ? Druga sprawa, nagrałem sobie najnowszą mapę Włoch 2006-2007 i po jej włożeniu z płytki zaktualizowało mi wersje softu dla navi, ICS i obsługi telefonu. Czy to normalne ? Powiem, szczerze, że bardzo długo to trwało, ale wszystko ładnie się zaktualizowało, choć jakiś efektów nie widzę oprócz tego, że skasowały mi się stacje radiowe i wskazania tripa.

  3. #3
    gumis_kiler
    Gość

    Domyślnie

    witam pytales o instrukcje po polsku nic trudnego takowa zdobyc wchodzisz na stronke fiata http://www.fiat.pl/index.php?pid=40 rejestrujesz sie i grzecznie prosisz o przysalnie ci instrukcji do towjej alfy i po tyg albo 2 masz instrukcje ja tak zrobilem i jestem w szoku ze mi przysalali na pytania tez odpowiadaja ale ekspresem w szybkosci odpowiedzi nie sa

  4. #4
    Alfa166Nero
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał gumis_kiler
    witam pytales o instrukcje po polsku nic trudnego takowa zdobyc wchodzisz na stronke fiata http://www.fiat.pl/index.php?pid=40 rejestrujesz sie i grzecznie prosisz o przysalnie ci instrukcji do towjej alfy i po tyg albo 2 masz instrukcje ja tak zrobilem i jestem w szoku ze mi przysalali
    No niestety, napisałem grzecznego emaila i dostałem szybką odpowiedź, że instrukcję nabędę w każdym salonie Fiata

  5. #5
    gumis_kiler
    Gość

    Domyślnie

    to dziwne ja napisalem maila ze potrzebuje i mi przyslali napisalem cos w stylu ze potrzebuje do drobnego majsterkowania zaloz inny mail i sprobuj ponowinie nie zaszkodzi

  6. #6
    Alfa166Nero
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał gumis_kiler
    to dziwne ja napisalem maila ze potrzebuje i mi przyslali napisalem cos w stylu ze potrzebuje do drobnego majsterkowania zaloz inny mail i sprobuj ponowinie nie zaszkodzi
    No niestety, regularnie mnie olewają Widocznie skończyły im się instrukcje gratisowe
    Jeśli ktoś miałby polską instrukcję do ICS zeskanowaną to gorąca prośba o przesłanie na e-mail: sebol1975@o2.pl. Niestety moje wszystkie instrukcje są po flamandzku

  7. #7
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Maciek-156
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Postów
    8,596

    Domyślnie

    Jak napisali, że w każdym salonie fiata kupisz instrukcję to się tam udaj - człowieku jeździsz autem klasy wyższej, a nie stać cię na instrukcję? Jak zaświeciła się rezerwa i długo na niej jeździłeś to komputer "myśli", że nie masz już paliwa czyli range jest "0" stąd te kreseczki.,
    Na marginesie: jak w dieslu będziesz wyjeżdżał zbiornik do sucha to długo nim nie pojeździsz
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Jeep Cherokee 2.0 MJD A9 LIMITED 2014
    Giulietta 1,4TB MA Distinctive 2010
    AR156 1.9 16v JTD M-jet 2004
    AR156 1.6TS 2000
    Wcześniej 7 włoskich aut F (126, 127, UNO DS, TIPO, PUNTO, BRAVA, MAREA)

  8. #8
    Alfa166Nero
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maciek-156
    Jak napisali, że w każdym salonie fiata kupisz instrukcję to się tam udaj - człowieku jeździsz autem klasy wyższej, a nie stać cię na instrukcję? Jak zaświeciła się rezerwa i długo na niej jeździłeś to komputer "myśli", że nie masz już paliwa czyli range jest "0" stąd te kreseczki.,
    Na marginesie: jak w dieslu będziesz wyjeżdżał zbiornik do sucha to długo nim nie pojeździsz
    Widzę, że super atmosfera na tym forum - dzięki za rady. Zawsze jeżdżąc jakąś markę czułem się z nią związany i udzielałem się na forach dotyczących danej marki czy modelu, którym jeździłem, zlotów też sporo zaliczyłem. Do tej pory w każdym z tych miejsc pomagaliśmy sobie w miarę możliwości bez złośliwych uwag. Widzisz, tym się różnię od ciebie, że kiedy jeden z użytkowników na tym forum poprosił mnie na PW o mapę i soft do ICS to wyobraź sobie, że nie napisałem mu "ściągnij sobie sam lub kup w serwisie Fiata bo przecież stać cię - jeździsz autem klasy wyższej" tylko zapakowałem w kopertę i wysłałem (na znaczek było mnie stać). Masz rację kupię w serwisie i jak coś służę innym skanem bo widocznie coś ze mną nie tak i lubię innym użytkownikom pomagać.
    P.S. Dzięki za poradę w sprawie rezerwy - to nie jest moje pierwsze auto i nie pierwszy diesel CR, chyba nie powiesz mi, że nigdy ci się rezerwa nie zapaliła ? Nie przypominam sobie, abym napisał że zrobiłem sporo km na rezerwie.

  9. #9
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Maciek-156
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Postów
    8,596

    Domyślnie

    Co ty o mnie możesz wiedzieć, że od razu jesteś w stanie określić różnicę - wrzuć na luz chłopie. Jakbyś się trochę rozejrzał na stronie to są tam trzy wątki z instrukcjami do ściągnięcia: http://www.forum.alfaholicy.org/topi...166-vt1963.htm
    Tu nie chodzi o to czy się zapaliła rezerwa - tylko skoro komputer zamiast range pokazuje 4 kreseczki to znaczy że trochę już na rezerwie przejechałes skoro komputer stwierdza że nie może określic twojego zasięgu (choć w zbiorniku zawsze jest pewien zapas). Warto opierać się na tym co gada komputer niż na kontrolce. Przy zbyt niskim poziomie paliwa pompa (szczególnie na zakrętach) może zaciągać powietrze.
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Jeep Cherokee 2.0 MJD A9 LIMITED 2014
    Giulietta 1,4TB MA Distinctive 2010
    AR156 1.9 16v JTD M-jet 2004
    AR156 1.6TS 2000
    Wcześniej 7 włoskich aut F (126, 127, UNO DS, TIPO, PUNTO, BRAVA, MAREA)

  10. #10
    Alfa166Nero
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maciek-156
    Co ty o mnie możesz wiedzieć, że od razu jesteś w stanie określić różnicę - wrzuć na luz chłopie.
    Sorry, faktycznie nic nie wiem, ale jakieś zdanie sobie mogę wyrobić czytając niektóre posty. Też łatwo wyrobiłeś sobie zdanie na temat mojego statusu majątkowego (może tata nie chce mi kupić instrukcji ? :mrgreen: - żartuję oczywiście ) Gdybyś zadał sobie trud dokładnego przeczytania moich postów, to byś wiedział, że szukam instrukcji do ICS, która to jest osobną książeczką. W tym linku jej nie ma, dawno już sprawdzałem, zresztą każde szukanie zaczynam od googlowania, a nie zaśmiecania forum zbędnymi pytaniami.[/quote]
    Cytat Napisał Maciek-156
    Tu nie chodzi o to czy się zapaliła rezerwa - tylko skoro komputer zamiast range pokazuje 4 kreseczki to znaczy że trochę już na rezerwie przejechałes skoro komputer stwierdza że nie może określić twojego zasięgu
    Te kreseczki pojawiły mi się zaraz po zaświeceniu rezerwy. Pytałem dlatego, bo w poprzednich autach po prostu pokazywało przybliżony zasięg, a komputera przełączał się po włączeniu zapłonu na wskazania zasięgu, więc trochę byłem zdezorientowany.

    Na koniec sorry za takie ostre postawienie sprawy, ale mając zły dzień i czytając ten post byłem bardzo niemile rozczarowany. Nie spodziewałem się takiej reakcji na prostą i grzeczną przecież prośbę.

Podobne wątki

  1. Trip B -> Nie ogarniam?
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 14-01-2018, 21:35
  2. Wyświetlenia TRIP na ICS
    Utworzone przez Donamigos166 w dziale 166
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 12-03-2015, 17:29
  3. [159] reset trip b
    Utworzone przez marcin5 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-08-2013, 18:23
  4. [159] Trip A trip B
    Utworzone przez Adoil w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 02-03-2013, 15:49
  5. Nie reaguje TRIP i CLIMA na ICS
    Utworzone przez prezes-tk w dziale 166
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 19-12-2010, 13:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory