Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Temat: Do ślubu

  1. #1
    velpol
    Gość

    Domyślnie Do ślubu

    Wiem, że powinienem pisać ten post w hydeparku ale mam też świadomość, że nie każdy właściciel 159 tam zagląda dlatego robię to w tym dziale
    Otóż mam pytanko- czy znalazłby się ktoś, kto udostępniłby swoją bellę na mój ślub, który będzie 26 czerwca w Ostrołęce? Oczywiście nie za darmo

  2. #2
    velpol
    Gość

    Domyślnie

    Nie ma chętnych na zarobek i sprawienie niesamowitej przyjemności jechania do ślubu 159?
    Nie chciałbym brać beemki ani żadnego psełdo roysa

  3. #3
    rbt2005
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał velpol Zobacz post
    Nie ma chętnych na zarobek i sprawienie niesamowitej przyjemności jechania do ślubu 159?
    Nie chciałbym brać beemki ani żadnego psełdo roysa
    chętnie bym pomógł gdyby nie 1600km odległości od ojczyzny
    Życzę powodzenia w poszukiwaniach, myślę że znajdzie się pomocna dłoń.

  4. #4
    plancior
    Gość

    Domyślnie

    Ja bym chętnie pojechał, ale Ostrołęka jest niestety za daleko.

  5. #5
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    01 2010
    Auto
    147
    Postów
    170

    Domyślnie

    Na pewno w miejscowości, z której pochodzisz albo z okolic znajdziesz ładną 159 na ulicy, parkingu itp. więc włóż jakąś kartkę z podanym nr telefonu i gorącą prośbą i jest duża szansa, że miły właściciel zgodzi się zadzwonić i ustalisz czy mu pasuje. Mój znajomy tak zrobił (wydrukował coś na wzór wizytówek) i już po kilku włożonych wizytówkach znalazł interesujący go samochód i właściciela, z którym się dogadał.

  6. #6
    wojtek.jot
    Gość

    Domyślnie

    witam . bym z checia pomugl ale juz moja 159(biala)ma rezerwacje na czerwiec ,tylko tyle ze 5-go, a poza tym jak kolega powyzej tez mam troche ,bo jakies 1800 km doprzebycia;ale zycze powodzenia w szukaniu, noi na nowej drodze zycia;

  7. #7
    velpol
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał turtil Zobacz post
    Na pewno w miejscowości, z której pochodzisz albo z okolic znajdziesz ładną 159 na ulicy, parkingu itp. więc włóż jakąś kartkę z podanym nr telefonu i gorącą prośbą i jest duża szansa, że miły właściciel zgodzi się zadzwonić i ustalisz czy mu pasuje. Mój znajomy tak zrobił (wydrukował coś na wzór wizytówek) i już po kilku włożonych wizytówkach znalazł interesujący go samochód i właściciela, z którym się dogadał.
    Dzięki panowie za zainteresowanie moją sprawą. - Zrobiłbym jak kolega Turtil mówi z tymże niestety z moich obserwacji wynika, że w Ostrołęce jeździ tylko jedna 159 i to kombi
    No cóż, trza dzwonić po beeme
    swoją drogą mogłem się zająć tą sprawą nieco wcześniej, wtedy napno by się coś znalazło.
    Pozdrowienia.

  8. #8
    Chudy159
    Gość

    Domyślnie

    Witam. Czy sprawa jest nadal aktualna ? Mam w ten dzień urodziny ale mogę je zrobić w niedziele...

  9. #9
    velpol
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chudy159 Zobacz post
    Witam. Czy sprawa jest nadal aktualna ? Mam w ten dzień urodziny ale mogę je zrobić w niedziele...
    Kurde za późno wszedłem na forum. I co? przyjechałbyś do Ostrołęki???
    Posłuchaj kolego - co prawda mam już autko zaklepane ale jeszcze nie zapłacone
    Mogę zawsze się wykręcić - podaj nr na PM

  10. #10
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    To moze i ja sie podepne bo w malopolskim nie ma odzewu. Potrzebuje Alfke na 4 wrzesnia. Zaplace oczywiscie. Pilne :<

Podobne wątki

  1. 166 do ślubu :)
    Utworzone przez KamilloV8 w dziale 166
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 06-01-2012, 12:23
  2. 159 do ślubu:-)
    Utworzone przez kilu w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-08-2011, 18:12
  3. [159] AR 159 do ślubu
    Utworzone przez wonski87 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-02-2011, 20:48
  4. 159 do ślubu
    Utworzone przez babus11 w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 22-01-2011, 23:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory