Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: [166] Moja 166 sciaga troche na prawoooo!!

  1. #1
    areks
    Gość

    Domyślnie [166] Moja 166 sciaga troche na prawoooo!!

    Hey
    Ostatnio wymienialem dolny wahacz lewy,potem zbieznosc i niestety autko juz sie tak prosto nie prowadzi jak wczesniej...
    Wkurza mnie to na maxa i nie wiem co robic zeby znow jezdzila jak kiedys.
    Zawiecha z tylu i z przodu jest OK.
    Co byscie radzili zrobic??
    -przelozyc opony tyl na przod i przod na tyl?
    -zbieznosc tylu no i geometria?
    Bede wdzieczny za jakas pomoc...

  2. #2
    Thomas
    Gość

    Domyślnie

    Wedle mnie albo założyłeś wadliwe wachacze chociaż to mało prawdopodobne ale najprawdopodobniej niedokładnie ustawiona zbieżnośc polecam udać się do innego specalizującego się tym warsztatu . Nie wiem ile powinno być zbieżności na plusie i na minusie
    nie znam też wartosci kąta wyprzedzenia sworznia zwrotnicy i kąta pochylenia koła .

  3. #3
    areks
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Thomas
    Wedle mnie albo założyłeś wadliwe wachacze chociaż to mało prawdopodobne ale najprawdopodobniej niedokładnie ustawiona zbieżnośc polecam udać się do innego specalizującego się tym warsztatu . Nie wiem ile powinno być zbieżności na plusie i na minusie
    nie znam też wartosci kąta wyprzedzenia sworznia zwrotnicy i kąta pochylenia koła .
    Co do zbieznosci to tolerancja jest +-2 najpierw mi ustawili +2, potem -2 i nadal jest lipton...
    Musze cos od jutra pokombinowac, moze faktycznie udam sie do innego zakladu...

  4. #4
    Colin
    Gość

    Domyślnie

    tutaj ustawienia

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar Siekier
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 1,8TS
    Postów
    522

    Domyślnie

    Moze to trywialna rada (i bez urazy ) ale moze masz za niskie cisnienie w ktorejs z opon?
    Moglo zejsc przy podjezdzaniu na jakis kraweznik albo cos..

  6. #6
    seb22
    Gość

    Domyślnie

    a moze do tej pory jezdziles na zlej zbierznosci, kiedys tak mialem po pol roku zmieniam kola ustawiam zbierznosc i dupa, pojedz srodkiem drogi zobaczysz czy sciaga

  7. #7
    areks
    Gość

    Domyślnie

    Wczoraj zobaczylem lewa prawa opone bierze od wewnatrz, tam zmienialem wahacz dolny...
    Dzis zamienilem opony przod na tyl i juz nie ciagnie :mrgreen: :mrgreen:

  8. #8
    rebellion1
    Gość

    Domyślnie

    SIEMASZ
    PYTANIE BO MAM PODOBNIE KIERA JAK PUSZCZAŁEŚ TO BYŁA IDEALNIE RÓWNO NA WPROST CZY LEKKO SKRĘCONA W PRAWO JA MAM TĘ SAMĄ HISTORĘ I MAGIG Z DIAGNOSTYKI TWIERDZI ŻE TO OPONY , JESZCZE NIE ZMIENIAŁEM BO ZARAZ TRZEBA NA ZIME PRZEKŁADAĆ TO SIE PRZEKONAM

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar Siekier
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 1,8TS
    Postów
    522

    Domyślnie

    Cytat Napisał rebellion1
    KIERA JAK PUSZCZAŁEŚ TO BYŁA IDEALNIE RÓWNO NA WPROST CZY LEKKO SKRĘCONA W PRAWO
    To ze kierownica jest lekko skrecona przy jezdzie na wprost to normalne - wlasnie po ustawianiu zbieznosci tzn ustawione masz tak zeby auto jechalo prosto, ewentuala korekte widzisz na kierownicy ze jest wlasnie np lekko skrecona w prawo. Nie zmienia to faktu ze jak ja puscisz to auto powinno jechac na wprost a nie sciagac.

  10. #10
    rebellion1
    Gość

    Domyślnie

    ALE OPTYMALNA JEST SYTUACJA ŻE KIERA JEST PROSTO I AUTO JEDZIE PROSTO SKORO KIERKA JEST SKRĘCONA COŚ JEST NIE TAK MI MAGIK POWIEDZIAŁ ŻE OPONA Z PRZODU MOĘ BYĆ NIE TEGES I SUGEROWAŁ PRZEŁADKE

Podobne wątki

  1. Ciagle sciaga na lewa strone . Co to moze byc?
    Utworzone przez ketrabpoks w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 24-05-2014, 17:41
  2. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-03-2014, 01:45
  3. Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 28-08-2012, 09:57
  4. [GTV] GTV sciaga na prawo
    Utworzone przez Taon w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-03-2012, 17:14

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory