Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: jak zdjąc gałkę biegów w AF166

  1. #1
    zanjac
    Gość

    Domyślnie jak zdjąc gałkę biegów w AF166

    .....ale mam zagwózdkę....jak zdjąc gałkę biegów w AF166????? ni cholery sie nie chce wykręcic , chcę dac ją do grawerowania bo zcierają mi sie napisy już słabo widac 6 i R a pozatym wkurza mnie takie coś WYTARTE (( .Wyciera się strona prawa , u niektórych to wogóle widzę wytarte na ŁYSO a ja nie mogę patrzec na takie Gówno ;//
    MOZE MA KTOŚ SPOSÓB NA TA GAŁKĘ???

    a mam taką jak w tej aukcji:

    http://moto.allegro.pl/item246934104...fa_romeo_.html


    ps bez sensu kupowac nową jak i tak sie wytrze???

  2. #2
    smuz
    Gość

    Domyślnie

    z tego co widac na zdjeciu sa dwie opcje pierwsza galka jest przykrecona do lewarka wkretem/sruba mieszczacym sie pod drewienkiem swiadczyc moga o tym dwie srubki po bokach wejscia lewarka w galke- sprobuj dobrac sie do swoich u siebie w aucie jesli odkrecisz to zdjemiesz drewno i to ci wystarczyi druga opcja galka jest zamocowana na stozku i tylko to ja 3ma -opcja ciagniecia ,moim zdaniem raczej ta pierwsza

    ach gdyby udalo ci sie daj znac jaki jest koszt takiej operacji

  3. #3
    M@rcin
    Gość

    Domyślnie

    Ogólnie gałka mocowana jest na wielowpuście (frezie?) Trzeba się dobrze zaprzeć i ciągnąć prosto do góry... Ja u siebie tak wyciągałem. Nie jest ani na żadnym kleju ani na silikonie. Poprostu jest nasadzona na drążek. Gałka siediz dośc mocno!
    P.S Uważaj jak będizesz ciągnął do góry na lusterko wsteczne

  4. #4
    Olowek
    Gość

    Domyślnie

    W 156 tez tak mocno sie trzyma :shock: , trzeba troche cierpliwosci, ale na 100% wyjdzie.

  5. #5
    zanjac
    Gość

    Domyślnie

    nie daję rady w żaden sposób wyciągnąc tej GAŁKI - a napisy sie ścierają coraz bardziej , nie mam już R,6,4 i oczęści okręgu :cry: :cry: :cry: wygląda to jak z DUPY wyciagniete ops:

  6. #6
    speedo
    Gość

    Domyślnie

    ja co prawda w 156 ale też miałem spore kłopoty i musiałem ostatecznie wyrwać na siłę i to w kilku kawałkach

Podobne wątki

  1. Skórzaną gałkę zmiany biegów - 166 FL
    Utworzone przez Piotrekx w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-06-2012, 21:58
  2. Pokrowiec na gałkę zmiany biegów
    Utworzone przez grzesj w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-03-2012, 16:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory