Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Temat: Co doradzicie?? "Wybór radia do 400 pln"

  1. #1
    Marcuss
    Gość

    Domyślnie Co doradzicie?? "Wybór radia do 400 pln"

    Witam chcę zrobić trochę porządku z moim audio. Radyjko kupiłem już jakiś czas temu Sony CDX gt 929u, sprawuje się bardzo dobrze, nawet na seryjnych głośnikach.Więc teraz przyszła kolej na głośniki w drzwiach i nie mam kompletnie pojęcia co wybrać, mam na to około 400 zł. Zastanawiam się nad tymi:
    http://www.allegro.pl/item1049118720...rel_focal.html

    http://www.allegro.pl/item1037894721...is_od_cac.html

    Myślałem również o głośnikach u-Dimension i Hertzach

    Do tego chcę to napędzić wzmakiem:
    http://www.allegro.pl/item1051570337...nce_7541a.html

    lub:

    http://www.allegro.pl/item1049788362...ozruchowa.html

    Ogólnie słucham każdego rodzaju muzyki, ale najczęściej to house i trance. Oczywiście drzwi też mam zamiar wygłuszyć, już nawet zakupiłem maty.... Doradźcie czy da się coś z tego stworzyć...W późniejszym czasie mam zamiar zapodać jeszcze jakiś mały (25cm) głośnik basowy do bagażnika...

    "Temat poprawiony. b.pawelek"
    Ostatnio edytowane przez b.pawelek ; 30-05-2010 o 12:05

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar michal87tg
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    AR 156 po FL SportWagon 1.9 JTDm
    Postów
    719

    Domyślnie

    Jak chcesz głośnik do drzwi to te z HIFONICS i Hertz polecam to dobre wyroby i naprawdę świetne brzmienie co do wzmacniacza to tylko wyłącznie moja opinia JBL dla mnie jest przereklamowany INFINITY niby to samo ale już inaczej to wygląda ja mam DLS-a u siebie i jestem bardzo zadowolony konkretny wzmacniacz ale kosztował konkretnie. Jak będziesz chciał kupić głośnik basowy to najpierw kup głośnik a potem szukaj wzmaka do parametrów głośnika i będzie git

  3. #3
    Marcuss
    Gość

    Domyślnie

    Wydaje mi się,że jak zmostkuję dwa kanały na jeden do suba to mocy w zupełności wystarczy, bo JBL ma 104 W RMS...

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar michal87tg
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    AR 156 po FL SportWagon 1.9 JTDm
    Postów
    719

    Domyślnie

    tak masz racje ale dwa kanały nie wykorzystane zostaną ja mam 2 cewkowy głośnik no i 4 kanałowy wzmak jak będziesz mieć głośnik to dopasujesz wzmacniacz, bo np mój wzmak ma 780 rms a głośnik 750 rms no i to jest to ale tak jak mówię ja kupiłbym głośnik potem wzmak ale poszukałbym zanim kupiłbym JBL ale to moje zdanie

  5. #5
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Swietokrzyskie
    Postów
    147

    Domyślnie

    Niech kolega sobie odpuści JBL-a. Nie ma czym pograć i mocy mu brakuje. Wzmaka w kwocie 400 pln cięzko będzie zakupić. Może warto troszke dołożyć i kupić coś z u-Dimension.

  6. #6
    Marcuss
    Gość

    Domyślnie

    No tak 400 zł za używkę, to nie wiem czy to tanio, 104 W na kanał w RMS-ie to jak dla mnie wystarcza, bardziej zależy mi na jakości dźwięku, a jak gra wzmak JBL to niestety nie mam pojęcia...

    ---------- Post dodany o godzinie 17:30 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 15:33 ----------

    A może takie coś byłoby lepsze??
    http://www.allegro.pl/item1057238948...a_v_power.html

  7. #7
    Paza
    Gość

    Domyślnie

    Z tego co czytam wnioskuję że kolega chce po prostu zrobić system do posłuchania muzyki, a nie do osiągania triumfów w dbdragu

    Weź tego Alpine'a, a w drzwi Hertze DSK 165. 2 kanały wzmaka na system przedni, a pozostałe 2 zmostkować na suba. Zagra Ci ładnie i będziesz zadowolony, tylko że jeszcze bym wygłuszył drzwi, na prawdę dużo daje.

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar michal87tg
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    AR 156 po FL SportWagon 1.9 JTDm
    Postów
    719

    Domyślnie

    no wzmacniacz dobry potwierdzam tak jak kolega wyżej polecam te głośnik są świetne w stosunku do ceny, osobiście mam taki wzmak:
    http://caraudiosecurity.com/shop/pro...s_id/9107.html

  9. #9
    Marcuss
    Gość

    Domyślnie

    Dokładnie nie chcę jakiegoś dudnienia żeby mnie było słychać na całe osiedle, chcę tylko posłuchać muzyki na jakimś zadowalającym poziomie...

    ---------- Post dodany o godzinie 22:05 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 22:04 ----------

    aha interesuje mnie jeszcze wasza opinia na temat hifonics, słyszę pierwszy raz o tej firmie, miał może ktoś styczność z ich wyrobami??

  10. #10
    Użytkownik Romeo Avatar michal87tg
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    AR 156 po FL SportWagon 1.9 JTDm
    Postów
    719

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcuss Zobacz post
    Dokładnie nie chcę jakiegoś dudnienia żeby mnie było słychać na całe osiedle, chcę tylko posłuchać muzyki na jakimś zadowalającym poziomie...

    ---------- Post dodany o godzinie 22:05 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 22:04 ----------

    aha interesuje mnie jeszcze wasza opinia na temat hifonics, słyszę pierwszy raz o tej firmie, miał może ktoś styczność z ich wyrobami??

    Według mnie to maras to jedna z lepszych firm jej produkty są na prawdę godne polecenia są porządnie wykonane i jakość dźwięku jest super ale to moja opinia

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-12-2014, 20:10
  2. Brak +12V "po stacyjce" w instalacji radia
    Utworzone przez daniel-mm w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-08-2014, 17:52
  3. Kupno radia przez "żółtodzioba"
    Utworzone przez TheBartman w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-11-2013, 21:50
  4. Wymiana radia "kasetowego" na cokolwiek
    Utworzone przez Aximuser w dziale 147
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 07-05-2013, 20:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory