Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Temat: Klimatyzacja w trybie FULL AUTO przestawia się w obieg zamknięty - trzeba nabić?

  1. #1
    nicki
    Gość

    Domyślnie Klimatyzacja w trybie FULL AUTO przestawia się w obieg zamknięty - trzeba nabić?

    Czesc, u mnie, przy tych upalach, jesli na zewnatrz termometr pokazuje wiecej niz 31 stopn,i klima na full auto przestawia sie w obieg zamkniety przy ustawieniu na 25 stopni... moze mam za malo srodka chlodniczego? Dajcie znac, bo musze ja chyba nabic i pewnie wsadzic nowy filtr kabinowy ... bo jest za cieplo na oduchanie zamknietym obiegiem. pozdro
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 04-11-2010 o 12:45

  2. #2
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar DUGI
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo 156 --159--147
    Postów
    131

    Domyślnie

    Napewno musisz ,ja nigdy nie używałem fuulllAuto najpierw huragan a potem ciepło,Zawsze miałem ustawione powiedzmy 21c i było bardzo przyjemnie już po chwili.Pozd

  3. #3
    nicki
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUGI Zobacz post
    Napewno musisz ,ja nigdy nie używałem fuulllAuto najpierw huragan a potem ciepło,Zawsze miałem ustawione powiedzmy 21c i było bardzo przyjemnie już po chwili.Pozd
    no wlasnie, jak przestawie na manual to jest ok, mnie intereuje jak Wam dziala na full auto..

  4. #4
    pbull
    Gość

    Domyślnie

    ...wymień filtr

  5. #5
    nicki
    Gość

    Domyślnie

    sorry chlopak za byki, tyle literowek u siebie dawno nie widzialem grunt, ze kazdy z Was czyta miedzy wierszami.. hehehe

  6. #6
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar spike
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Gdynia/Fjellsa
    Auto
    159SW 2.0 jtdM
    Postów
    238

    Domyślnie

    Ja mam zawsze full auto.Bardzo fajnie chodzi,może to żadna rada,ale dobrze mieć pootwierane wszystkie nawiewy,szybciej wentylator schodzi na niższe obroty.

  7. #7
    nicki
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał spike Zobacz post
    Ja mam zawsze full auto.Bardzo fajnie chodzi,może to żadna rada,ale dobrze mieć pootwierane wszystkie nawiewy,szybciej wentylator schodzi na niższe obroty.
    Dzieki za info, tez tak mam ustawione,ciekawi mnie czy podczas tych upalow wlacza Ci sie obieg wewnetrzny - ja zaobserwowalem graniczna temperature 31 - wtedy przechodzi na wewnetrzny, kiedy czujnik nasloniecznienia jest oswietlony przez slonce - nawet zmiana temperatury na wyzsza nie przestawia klimy na zewnetrzny obieg - dzis sie tym pobawilem i wiem auto jest jeszcze na gwarancji, wiec pewnie bede musial sie udac do serwisu.

  8. #8
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar spike
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Gdynia/Fjellsa
    Auto
    159SW 2.0 jtdM
    Postów
    238

    Domyślnie

    U mnie obojętnie jaka będzie temperatura zewnętrzna,gdy jest na full auto,zawsze jest obieg zamkniety i tak powinno moim zdaniem być,zeby chłodzenie było efektywne.Nie wiem tylko jakie ma znaczenie włącznik sterowania zew./wew.podczas pracy klimy w manualu,wciskając raz zaświeci się obwódka guzika,drugi raz literka "A" na samym środku...

  9. #9
    nicki
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał spike Zobacz post
    Ja mam zawsze full auto.Bardzo fajnie chodzi,może to żadna rada,ale dobrze mieć pootwierane wszystkie nawiewy,szybciej wentylator schodzi na niższe obroty.

    Przycisk obiegu wewnetrznego dziala w trzech cyklach: raz swieci Ci sie A i wtedy sam program decyduje kiedy zamknac, obieg zamkniey - wtedy swieci Ci sie obwodka, nic sie nie swieci - manual i wylaczone... to wg. instrukcji. W instrukcji ;) napisane jest tez, to zobacz na focie, ze: u mnie nie wlcza sie zawsze na zewnetrzny, moze masz tez cos nie halo ... lub nie ogarniamy zbyt zaawansowanych systemow :) a to nie wkur...

    pozdro
    jacek

  10. #10
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar spike
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Gdynia/Fjellsa
    Auto
    159SW 2.0 jtdM
    Postów
    238

    Domyślnie

    Tak,zgadza się,sorky,ale pospieszyłem się z tym obiegiem,po prostu odpalałem auto spojrzałem i świeciło się wszystko,czyli obwódka i "A".Teraz jak wracałem i na dworze już szaro zwróciłem uwage i faktycznie,obwódka gaśnie co jakiś czas..

Podobne wątki

  1. Obieg powietrza zamknięty wloty powietrza
    Utworzone przez acrow w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-06-2013, 10:11
  2. Klimatyzacja, a obieg wewnętrzny
    Utworzone przez wojmody w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-06-2010, 10:30
  3. (155) obieg zamknięty powietrza
    Utworzone przez Kulka w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 30-05-2009, 12:41
  4. [155] Obieg zamknięty w klimatroniku.
    Utworzone przez grzelutek w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-07-2008, 21:45
  5. Obieg zamknięty powietrza (145) - silniczek
    Utworzone przez KGow w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-03-2007, 16:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory