Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Temat: Potrzebny dobry mechanik w Gorzowie

  1. #1
    dawidevelinka1
    Gość

    Domyślnie Potrzebny dobry mechanik w Gorzowie

    Witam wszystkich
    Poszukuje dobrego warsztatu lub mechanika który zna sie na alfach a konkretnie na 146 jtd najlepiej w Gorzowie wlkp lub okolicy tak do 50km
    Nie musi być tani ale żeby co robi a nie grał w lottka na chybił trafi
    pomocy
    Ostatnio edytowane przez fr33 ; 22-08-2010 o 09:04

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar michal832
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    156 2.0 TS 99r. M1.5.5
    Postów
    56

    Domyślnie

    Przepraszam bardzo ale musialem usunac tel. Juz nie aktualne
    Ostatnio edytowane przez michal832 ; 01-09-2010 o 16:06

  3. #3
    Lobo
    Gość

    Domyślnie Zapraszam wszystkich Alfowiczów!

    Witam! Tak się składa,że prowadzę warsztat samochodowy w Gorzowie Wlkp. Od ponad roku naprawiam Alfy forumowiczom z Gorzowa i okolic. Wymieniamy rozrządy zarówno w T.S.-ach jak i w JTD, kompleksowe remonty zawieszeń i ukł. jezdnych. Sam posiadam 2 Alfy(166 i 147) ZAPRASZAM WSZYSTKICH ALFISTÓW! Dla członków klubu zniżka na robociznę i części! Warsztat nazywa się: Auto Naprawa TIP-TOP KASPEREK, Gorzów ul. TKACKA 5 tel: 503 698 044 Dojazd: Jechać ul. Śląską. Po lewej stronie mijamy stadion żużlowy. Dojeżdżamy do końcowej pętli autobusowej. Mijamy pętlę, jedziemy prosto do końca ul. Śląskiej. Na rozwidleniu dróg skręcamy w prawo na ul. Wał Poprzeczny, następnie skręcamy znów w prawo na ul. Tkacką. Warsztat mieści się przy końcu ul. Tkackiej, po lewej stronie. Możliwy również dojazd ul. Fabryczną.

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar Bouli Punk
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Międzychód (Wlkp.)
    Auto
    Alfa Romeo 156 - 1,6TS 2003r
    Postów
    206

    Domyślnie

    czy z tego wynika ze w Gorzowie jest tylko jeden mechanik znający sie na Alfach?
    sam szukam kogoś co wymieni mi wariator a do Gorzowa mam z 60km wiec mozna podjechac ale dajcie mi jakis wybor w mechanikach bym mógł choć ceny porownać
    Ostatnio edytowane przez Bouli Punk ; 03-09-2010 o 22:23

  5. #5
    paw 145
    Gość

    Domyślnie hej Ho

    Witam wszytskich,
    jestem klientem w/w warsztatu od dosyć dawna. Odkąd posiadam Alfa Romeo jeżdzę właściwie tylko tam. Myślę, że przekonuje mnie podejście właściceli, którzy posiadająć dwie Alfy i dwa Fiaty sami doskonale wiedzą co "w trawie piszczy". Jak do tej pory, nie udało mi się znaleźć warsztatu, który nie załamywałby rąk na widok alfy, a co więcej, wiedział tyle o typowych przypadłościach tej marki... Polecam wszystkim, którzy dbając o grubość portfela liczą na odpowiednie traktowanie swych belli.
    Pzdr!
    http://www.forum.alfaholicy.org/nasz..._sunshine.html

  6. #6
    jacek1968
    Gość

    Domyślnie

    Witam
    W tamtym roku wymienialem rozrzad i wariator w swojej 145 1.4 TS , w serwisie fiata w Drezdenku.
    Nalezy sie tylo wczesniej umowic telefonicznie , gdyz nie posiadaja na stanie blokad , musza je sciagnac z serwisu z Poznania.
    Cena za wymiane w tamtym czasie oscylowala w granicach 300 zl.
    To ze mozna patrzec mechanikom na rece gratis...........
    dane adresowe:
    http://www.motokatalog.v10.pl/Fiat/A...nko-l1369.html

  7. #7
    Użytkownik Świeżak Avatar Bouli Punk
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Międzychód (Wlkp.)
    Auto
    Alfa Romeo 156 - 1,6TS 2003r
    Postów
    206

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lobo Zobacz post
    Witam! Tak się składa,że prowadzę warsztat samochodowy w Gorzowie Wlkp. Od ponad roku naprawiam Alfy forumowiczom z Gorzowa i okolic. Dla członków klubu zniżka na robociznę i części! Warsztat nazywa się: Auto Naprawa TIP-TOP KASPEREK, Gorzów ul. TKACKA 5 tel: 503 698 044 Dojazd: Jechać ul. Śląską. Po lewej stronie mijamy stadion żużlowy. Dojeżdżamy do końcowej pętli autobusowej. Mijamy pętlę, jedziemy prosto do końca ul. Śląskiej. Na rozwidleniu dróg skręcamy w prawo na ul. Wał Poprzeczny, następnie skręcamy znów w prawo na ul. Tkacką. Warsztat mieści się przy końcu ul. Tkackiej, po lewej stronie. Możliwy również dojazd ul. Fabryczną.
    Byłem dziś w tym warsztacie. nie dość że sprawnie wymienili co mieli wymienić to pooglądałem inne alfy co mieli na placu i jeszcze przewieźli mnie Alfą szefa. To sie nazywa warsztat, tylko polecać.

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Saint
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Warszawa (oryginalnie Szczecin)
    Auto
    Alfa GT 1,9 jtd
    Postów
    47

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bouli Punk Zobacz post
    Byłem dziś w tym warsztacie. nie dość że sprawnie wymienili co mieli wymienić to pooglądałem inne alfy co mieli na placu i jeszcze przewieźli mnie Alfą szefa. To sie nazywa warsztat, tylko polecać.
    Koledzy, znajdzie się jakaś druga opinia? Skoro tylko jeden warsztat w Gorzowie specjalizuje się w Alfach plus daje zniżki dla forumowiczów to ktoś z Was musiał tam być pozdr!

  9. #9
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Sait bez obaw możesz tam podjechać. Jakby co pytaj o Lubosza, to właściciel i miłosnik Alf. Ja tam stety/niestety ostatnio często bywam i nie mogę się do niczego przyczepić.
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stiopa
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    AR 147 1.9 JTD
    Postów
    383

    Domyślnie

    Ja swoja 145 głównie naprawiam samemu ale gdy miałem poważniejszy problem to pomogli mi mechanicy Tomek i Marek - mają chya nadal warsztat na Myśliborskiej na terenie byłej jednostki koło Nomi, za główną bramą po prawej stronie podwójne drzwi duże garażowe metalowe zielone, współpracują z Bremem - naprawde dobry szlifierz. Moją bellę poskładali bez zarzutu i cenowo też rozsądnie było.
    "You cannot be a true petrolhead until you've owned one... it's like having really great sex that leaves you with an embarrassing itch." Jeremy Clarkson o Alfa Romeo

Podobne wątki

  1. Potrzebny dobry mechanik częstochowa
    Utworzone przez Szalony w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-09-2017, 10:35
  2. Dobry mechanik potrzebny
    Utworzone przez maniek6600 w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 31-12-2015, 16:00
  3. Pilnie potrzebny Dobry Mechanik !!
    Utworzone przez STalone83 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-01-2015, 11:19
  4. Potrzebny dobry mechanik ...
    Utworzone przez Rola w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-07-2013, 23:58
  5. Potrzebny dobry mechanik łodzkie.
    Utworzone przez cosmaty w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-12-2011, 01:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory