Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Ramka do radia i zestaw głośnomówiący

  1. #1
    Barney_Chorzow
    Gość

    Domyślnie Ramka do radia i zestaw głośnomówiący

    Witam, mam pytanie- niedawno kupiłem moją Bellę i sprzedawca poinformował mnie, że w aucie jest seryjny zestaw głośnomówiący (czy jakoś tak) . Okazuje się, że mam malutką antenkę na dachu i mikrofon wbudowany pomiędzy lampkami wewnętrznymi. Z czym to się je i czy da się tego używać?
    A druga sprawa jest taka-mam nieorginalne radio SONY i jest ono mniejsze niż wnęka na radio w Alfie(kilka mm) Czy są jakieś zaślepki czy maskownice dookoła radia, żeby śrubek nie było widać? Dzieki za odpowiedzi!

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Gopcio
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115KM 2002r
    Postów
    841

    Domyślnie

    ja tez mam zestaw glosno mowiacy ale podpiety mam go do orginalnego radia i potrzebuje noki biznesowej (cegły), wiec wydaje mi sie ze ty masz tez podobny i tez potrzebujesz orginalnego radia lub jakiegos z funkcja podlaczenia tel...
    Było AR 145 Boxer 1,6 ---> Blu Inca AR 147 JTD 1,9 115KM +

  3. #3
    dakoosw
    Gość

    Domyślnie

    Jeżeli chodz o zestaw głośnomuwiący to też mam u siebie taką czarną skrzyneczke ale nie wiem co tam sie zczym je

    Polecam zakup radia z bluetooth i po sprawie !
    Myśle że telefon z bluetooth posiadasz

    a jeżeli chodzi o ramke no to hop do Allegro
    -->>
    http://moto.allegro.pl/item114916385...1997_2001.html


  4. #4
    lotnik911
    Gość

    Domyślnie

    Witam ja też mam właśnie jakiś mikrofon na tych lampkach u góry i na przedniej szybie z prawej strony przyklejona tak jakby jakaś antenka.
    rozebrałem przednie słupki żeby zobaczyć gdzie te kabelki prowadzą i patrze i prowadzą one aż pod nogi pasażera z przodu .

    Więc pod nogami pasażera podkręcałem takie osłony te z przodu i te z boku przy zapalnice , w końcu gdy to pościągałem zobaczyłem że jeden kabelek jest podpięty do takiej dziwnej skrzynki którą znalazłem pod panelami sterującymi nawiewami są na niej różne wejścia.Jest coś podpięte dżekiem, ale nie wiem prowadzi on gdzieś w góre pod panel sterujący nawiewami , zaraz obok jest drógi podłączony dżek który prowadzi właśnie do tego mikrofonu,a z antenki wychodzi kabelek ale jest nigdzie nie podpięty z takim dziwnym wejściem tak jakby trzebyło to np. włożyć w odpowiednie miejsce i ma to taką swoją zakrętke żeby sie nie odkręciło.

    Wiem że ciężko będzie coś zrozumieć z tego co napisałem ale próbuje sie dowiedzieć jak to podłączyć żeby działało może ktoś mi pomoże.

    Koleś od którego to kupowałem to też mówił że to jest zestaw głośno mówiący.
    Ostatnio edytowane przez lotnik911 ; 05-09-2010 o 10:50

Podobne wątki

  1. [159] Zestaw głośnomówiący
    Utworzone przez zajdel w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 09:21
  2. [Giulietta] Zestaw głośnomówiący do Giulietty
    Utworzone przez mrlaku w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-12-2016, 15:38
  3. zestaw głośnomówiący
    Utworzone przez Maru93 w dziale GT
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-12-2011, 18:59
  4. zestaw głośnomówiący AR 147
    Utworzone przez slawko w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-06-2011, 21:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory