Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: Ostrołęka nie pęka ;)

  1. #1
    velpol
    Gość

    Domyślnie Ostrołęka nie pęka ;)

    Czy jest tu ktoś z Ostrołęki?? Jeśli tak, to dawać znać bo razem z kolegami z Łomży organizowaliśmy w zeszłą sobotę spot i z Ostrołęki byłem tylko ja...
    Czekam na odzew.

  2. #2
    velpol
    Gość

    Domyślnie

    Widzę, że zero odzewu. Jakby byli chętni na spota, to niedługo będziemy go organizować a więc zgłaszać się koledzy. Tym razem w Ostrołęce. Oczywiście zapraszamy wszystkich z okolicy (np. Różan, Kadzidło, Myszyniec, Ostrów Mazowiecka i nie tylko).
    Pozdrawiam

  3. #3
    velpol
    Gość

    Domyślnie

    Zapraszam wszystkich chętnych z okolic j/w na spot, który odbędzie się 25-09-2010 (sobota) w Łomży, parking przed 4plus (przy dworcu PKS). Godzina: od 17

  4. #4
    egon81
    Gość

    Domyślnie cze

    cześć, coś nowego się dzieje, jestem z okolic O-ki , pzd

  5. #5
    velpol
    Gość

    Domyślnie

    O witam pierwszego, który się odezwał z O-ki
    Co prawda troszkę to trwało ale lepiej późno niż wcale. Ponieważ mamy dość blisko do Łomży, ewentualne spociki omawiamy w tym temacie : http://www.forum.alfaholicy.org/warm...t_tu_ktos.html

  6. #6
    egon81
    Gość

    Domyślnie hej

    widzę że w naszym mieście jeździ trochę alficzek ale jak widać organizacji zero w porównaniu z podlasiakami no ale cóż może uda się jakoś spiknąć pozdro

  7. #7
    Budyń
    Gość

    Domyślnie

    Ja od czasu do czasu jeżdżę po Ostrołęce z racji tego, że mam tam rodzinę

  8. #8
    Użytkownik Ogier Avatar m4rk
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    166 2.4 JTD 2003r.
    Postów
    188

    Domyślnie

    Ja też często odwiedzam Ostrołękę z takich samych pobudek co Budyń, pare Alfek widziałem, widziałem.

  9. #9
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar bakerski
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Spider 2,0 TS 2001
    Postów
    23

    Domyślnie

    Chłpaki ja też jeździłem po Oce alfiątkiem a teraz mam ją w Wawie bo chcę sprzedać (bo mam służbowe niestety nie AR a w Wawie pewnie łatwiej bo w Oce to tylko golfy;P. jakby ktoś był zainteresowany 146 z boxerem 1,4 to polecam swoją drogą gdzie jeździcie ze swoimi alfami do serwisów w Oce i okolicy? Ja znam tylko jeden pod Łomżą gdzie się znają na rzeczy.

  10. #10
    velpol
    Gość

    Domyślnie

    W O-ce jest tylko serwis fiata i tego stanowczo nie polecam! Mechanicy, którzy tam pracują to spece od golfów wywaleni z innych ostrołęckich warsztatów... Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy (a drogo jak cholera). Pamiętam, jak pojechałem tam na przegląd ze 156, którą chciałem kupić. Nie dość, że za wjazd na kanał, szarpaki i podłączenie do kompa zapłaciłem ponad 200 zł, to okazało się, że alfa ma błąd opisany na ich interfejsie jako nieznany. Wystarczyło 50 zł u podrzędnego mechanika, zwykły laptop i okazało się że to błąd podciśnienia doładowania... Z góry mówię, że w O-ce jak zajeżdżałem do jakiegokolwiek warsztatu to na wejściu już widziałem kwaśne miny i drapanie po głowach jakby chcieli powiedzieć " a co to za dziwne auto? Bez znaczka vw z przodu??" Jedyny mechanik jakiego znam i polecam to pan Mariusz Grudowski od "Malona" z Reymonta Poza Ostrołęką polecam PabloGarage - tylko niestety z terminami u niego ciężko - ale to człowiek z pasją, umiejętnościami i instynktem Bardzo go lubię jako człowieka (pogada, doradzi) i cenię jako fachowca.

Podobne wątki

  1. Czy zbiornik wyrównawczy płynu chłodniczego pęka?
    Utworzone przez KornelPL w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-10-2017, 13:41
  2. Alfa 159 - Łódź, Ostrołęka,
    Utworzone przez grzesio13 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 12-03-2015, 19:37
  3. Pęka krzyżak półosi - 2,4 jtd 20V
    Utworzone przez Magik w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-10-2013, 10:30
  4. [MiTo] SZYBA pęka W-wa
    Utworzone przez Lutraki w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-11-2012, 18:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory