Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Kto poświęci chwilę i użyczy wiedzy oraz alfadiag w W-wie?

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar silentbob83
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 2000 rok
    Postów
    61

    Domyślnie Kto poświęci chwilę i użyczy wiedzy oraz alfadiag w W-wie?

    Witam,
    Chciałbym zapytać, czy ktoś znalazłby chwilę i podpiąłby moje cudo pod alfadiag? Mam z nią kilka problemów i chciałbym ją sprawdzić u kogoś kto ma większe doświadczenie. Rozumiem, że czas jest cenny więc jakąś "drobna" kwotę mogę wyskrobać
    O tym co pacjentce dolega pisałem tu: http://www.forum.alfaholicy.org/156/...na_biegow.html
    Z góry dziękuję za pomoc

  2. #2
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Przepływomierz zapewne do wymiany

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Jak się nie zgłosi nikt z Alfadiagiem, to ja mógłbym Ci się podłączyć fiatecuscanem (chyba, że masz laptopa z windows xp i zainstalujesz sobie jakoś Alfadiaga, bo ja mam tylko Win 7, a na pewno nie będę miał czasu na instalację XPka).
    Zawsze możemy zobaczyć jakie błędy wykazuje i potem na forum nawet zadać konkretniejsze pytanie
    Jakby coś to mam czas np. w sobotę - ok. 10 będę po wizycie u lekarza w okolicach galerii mokotów, wcześniej raczej nie, to jakby do piątku nikt się nie zgłosił, to napisz na PW swój numer to się jakoś ustawimy. Albo później w sobotę-ale już byś musiał podjechać do Pruszkowa

    Zależy też, czy sam chcesz później przy aucie dłubać (np. wymieniać/czyścić tą przepustnicę), bo jeżeli z tym jechałbyś i tak do warsztatu to bij jak w dym do Tomka Seligi (namiary w wątku polecane warsztaty) - za samą diagnozę Ci nic nie policzy, a na pewno rzetelnie naprawi

    Pozdrawiam!
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar silentbob83
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 2000 rok
    Postów
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał dakoolk Zobacz post
    Jak się nie zgłosi nikt z Alfadiagiem, to ja mógłbym Ci się podłączyć fiatecuscanem (chyba, że masz laptopa z windows xp i zainstalujesz sobie jakoś Alfadiaga, bo ja mam tylko Win 7, a na pewno nie będę miał czasu na instalację XPka).
    Zawsze możemy zobaczyć jakie błędy wykazuje i potem na forum nawet zadać konkretniejsze pytanie
    Jakby coś to mam czas np. w sobotę - ok. 10 będę po wizycie u lekarza w okolicach galerii mokotów, wcześniej raczej nie, to jakby do piątku nikt się nie zgłosił, to napisz na PW swój numer to się jakoś ustawimy. Albo później w sobotę-ale już byś musiał podjechać do Pruszkowa

    Zależy też, czy sam chcesz później przy aucie dłubać (np. wymieniać/czyścić tą przepustnicę), bo jeżeli z tym jechałbyś i tak do warsztatu to bij jak w dym do Tomka Seligi (namiary w wątku polecane warsztaty) - za samą diagnozę Ci nic nie policzy, a na pewno rzetelnie naprawi

    Pozdrawiam!
    no to żeśmy się skumali chyba, bo będę w sobotę odwiedzał starszych w Pruszkowie to możemy się zgadać Napiszę na PW.

Podobne wątki

  1. Silniki JTD trochę wiedzy ...
    Utworzone przez GrzesiekK. w dziale 156
    Odpowiedzi: 117
    Ostatni post / autor: 07-09-2018, 21:59
  2. WYNIKI - Konkurs wiedzy
    Utworzone przez fiergloo w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-09-2015, 20:57
  3. Diagnostyka - uporządkowanie wiedzy
    Utworzone przez Szymex w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-11-2014, 10:01
  4. [145] 1,4 bx chwilę pochodzi i gaśnie
    Utworzone przez Jesion w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-10-2009, 18:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory