Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Car Audio JVC 811

  1. #1
    mariusz_bak
    Gość

    Domyślnie Car Audio JVC 811

    Koleżanki / Koledzy.
    Kupiłem radio jednak pojawił się mały problem. Po zamontowaniu i podłączeniu nie ma głosu. Elektryk poinformował że może być to spowodowane fabryczną tubą. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Proszę o poradę?

  2. #2
    gacek600
    Gość

    Domyślnie

    Może trafiłeś na jakieś uszkodzone radio podłącz do innego auta to zobaczysz czy działa prawidłowo i wtedy szukaj przyczyny u siebie. A jeśli uważasz że to przez fabryczną tube to ją poprostu odłacz i zobaczysz czy gra.

  3. #3
    mariusz_bak
    Gość

    Domyślnie

    no tak po podłączeniu oryginalnego radia jest taki sam objaw... nie ma dźwięku. Jak myślisz- jakieś zwarcie... , bezpiecznik? Zakupione radio sprawdziłem- działa (tylko nie w alfie )

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar 156X
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    była 156SW JTD jest 159SW 1,9 JTD 8V 2008r.
    Postów
    1,063

    Domyślnie

    hmmm... mam rozumieć że radio się włącza tylko nie ma dźwięku tak?? Sprawdź kostkę ISO choć podejrzewam że tam wszystko powinno być ok ale lepiej sprawdzić, a może po porostu masz włączoną funkcję mute... kurcze dziwna sprawa skoro piszesz że w innym aucie radio działało.

    A może w jakiś magiczny sposób spaliłeś końcówkę mocy...

  5. #5
    wcale
    Gość

    Domyślnie

    Zrób tak:
    Sprawdź w instrukcji, które wyjścia z radia są na głośniki i bezpośrednio tam podłącz głośniki.
    Będzie wiadomo w czym leży problem. Jeśli zagrają, to masz coś z kostką lub kablami. Wystarczy jakimś miernikiem sprawdzić, czy kable nie sa połamane albo się coś nie porozłączało.
    Jeśli nadal nie będzie dźwięku po podłączeniu bezpośrednio głośników, to może być bezpiecznik, albo coś z zasilaniem (za mało mocy i radio się włączy ale dźwięku może nie być).

    EDIT:
    Jak będziesz sprawdzał, czy jest przejście, to przy okazji zwróć uwagę, czy nie ma zwarcia na kablach.
    Ostatnio edytowane przez wcale ; 21-09-2010 o 13:57 Powód: Dopisek

  6. #6
    mariusz_bak
    Gość

    Domyślnie

    Już po problemie... zmieniłem elektryka i podłączył radio w pare minut. Ale dziękuję za porady... Teraz mam weekend wolny więc mam nadzieje ze spotkamy się np na lotnisku. Pozdrowienia dla wszystkich alfaholików

Podobne wątki

  1. [159] Car Audio
    Utworzone przez brozek w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 28-01-2016, 02:37
  2. Audio do 147
    Utworzone przez Juro w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-09-2015, 19:28
  3. Car audio do 147
    Utworzone przez GoldeNx3 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-01-2014, 18:36
  4. [155] Car Audio
    Utworzone przez vtunerek w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-01-2011, 23:34
  5. audio
    Utworzone przez jarek156 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-07-2009, 17:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory