Strona 59 z 82 PierwszyPierwszy ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 813

Temat: Kalendarz Alfaholików 2015 - dyskusja

  1. #581
    Użytkownik Romeo Avatar bikermarek
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Kampinos
    Auto
    Alfa Romeo 155 2,0 Twin Spark 16V 1995
    Postów
    716

    Domyślnie

    Cytat Napisał manager5pl Zobacz post
    Być może najrozsądniejszym wyjściem byłoby umieszczenie przez Bobryta pliku PDF z właściwą podziałką dni w miesiącu kwietniu, można to przecież druknąć i przykleić na złą podziałkę.
    I to jest chyba najlepszy sposób na rozwiązanie problemu
    Pozdrawiam
    bikermarek

    Alfa Romeo 155 1,8 Twin Spark 16V 1997: 13.05.2007 - 02.07.2011
    Fiat Seicento 1,1 SPI 1999: 24.02.2012 - 09.03.2013
    Alfa Romeo 155 2,0 Twin Spark 16V 1995: 31.07.2011 - ?
    sigpic154_7.gif

  2. #582
    Użytkownik Znawca Avatar czesany
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Maziarnia k. Niska, Momoty Górne
    Auto
    Była AR 156SW 1.8, jest 159 SW 1,9
    Postów
    1,183

    Domyślnie

    A ja tam trzymam Bociana stronę. Zebane to pasuje to jakoś naprawić. Jednym nie przeszkadza a mi tak.
    Dlaczego? A choćby dlatego, że kupiłem dwa kalendarze z czego jeden kalendarz miał byc dla mnie a drugi dla brata na prezencik świąteczny. Trochę lipa, sami przyznacie.
    2x zły kalendarz (plus przesyłka)= "trochę" PLN
    Ale Rozrabia
    156 1.8 TS SW 2000r LPG Stag
    Blue cosmo

  3. #583
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Nie mówcie, że nie ma problemu, bo jest. Oczywiście "od tego się nie umiera", ale zamiatanie pod dywan nie ma sensu. Nie wiem kto przygotowywał projekt, ale nawalił i to jest fakt, ja również jestem zwolennikiem polubownego rozwiązywania problemów, ale bocian ma rację. Zapłaciliśmy i dostaliśmy spieprzony kalendarz... Owszem, nie zauważyłem tego, bo skupiłem się na zdjęciach, ale z pewnością bym zauważył, a jeśli nie ja to ktoś z odwiedzających mój dom...
    Kupiłem kalendarz i cieszyłem się, że będę mógł go powiesić na ścianie dumnie prezentując znajomym, którzy mnie odwiedzają, a tymczasem nie dość, że przyszedł pomięty, to jeszcze z felernym kwietniem... Nie chcę być uszczypliwy, ale patrząc na kwiecień komentarze w stylu "nie tylko Alfa się psuje, ale nawet kalendarz z Alfami" mogą się pojawić...
    Jeśli zatem drukarnia jest odpowiedzialna za ten błąd, to sorry, ale mają dwa tygodnie na dostawę nowych kalendarzy...
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  4. #584
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kamillll
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    159 1.9 16v 177HP@402nm by @sdero
    Postów
    488

    Domyślnie

    Szczerze? Ja nie kupowalem kalendarza, ale kolestwo kolestwem...jakbym kupil to odeslalbym go i domagalbym sie zwrotu kasy za kalendarz i przesylki...jak sama nazwa wskazuje to kalendarz, a nie album jak co niektorzy pisza....ja nie wiem czy to zaklinanie rzeczywistosci czy usilne udawanie ze nic sie nie stalo, ale bez jaj. Kalendarz to kalendarz...a nie album. Ciekawe co by jeden z drugim zrobili jakby mu 3otoczesci sprzedaly zamiast przeplywki bezpiecznik...psioczyliby czy udawali ze w sumie to nic sie nie stalo, bo to bezpiecsnik do alfy?

  5. #585
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Po pierwsze:

    Chciałbym podziękować bobrytowi i innym zaangażowanym za przygotowanie kalendarza i włożoną pracę. Nie myli się tylko ten, co nic nie robi. Wpadka się zdarzyła - trudno. Mam większe zmartwienia na co dzień niż 28 dni w kwietniu.


    Po drugie:

    Wszystkim niezadowolonym proponuję przemyślenie kosztów zakupu kalendarza. Ja widzę dwie opcje:
    - kalendarz za śmieszną kasę robiony "po godzinach" przez kolegę z forum, który robi to dla nas, a nie dla kasy. W takim przypadku trzeba się liczyć z możliwymi wpadkami, potknięciami itp. i nie biadolić. Jak ktoś uważa, że do du..y, to niech w przyszłym roku zrobi lepiej
    - kalendarz robiony przez profesjonalistę, czyli firmę/specjalistę z zewnątrz, któremu trzeba zapłacić i od którego można wymagać. Obawiam się, że przy takim nakładzie 80zł za sztukę może nie wystarczyć. Ale w razie wpadki poprawiony dostaniecie gratis

    Niestety jak znam życie w drugiej opcji nakład spadłby przynajmniej o połowę, więc cena poszłaby jeszcze do góry, co finalnie skończyłoby się na... niczym.

    I uprzedzając falę komentarzy Panowie: nie zapłaciliście za kalendarz, dostaliście go po kosztach. Zapłaciliście za te koszty właśnie, a nie za produkt.

    Na przyszłość: ktokolwiek będzie robił coś takiego, niech końcowy projekt w jakiejś przystępnej formie (np. pdf) wystawi na forum i każdy będzie mógł zweryfikować, czy wszystko OK.
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  6. #586
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    A pojawią się kalendarze w formie notesu na 2014 rok ??

  7. #587
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał zieloo007 Zobacz post
    A pojawią się kalendarze w formie notesu na 2014 rok ??
    niestety nie, próby kontaktu z producentem u którego zaopatrywał sie jeden z naszych kolegów, nie powiodły się więc kalendarzy niestety nie będzie

  8. #588
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Dla zainteresowanych, plik źródłowy do poprawionego kwietnia:
    PDF / 28mb / https://dl.dropboxusercontent.com/u/43173915/04.pdf
    JPG / 8MB / https://dl.dropboxusercontent.com/u/43173915/04.jpg

    alces1 - problem jest, ale by wymienić wszystkie kalendarze musiałbym Alfę sprzedać... Mogę was jeszcze raz przeprosić za ten błąd. Jak mówiłem, za rok postaram się to jakoś zrekompensować
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  9. #589
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Sam zamówiłem dwa kalendarze i gdyby to była firma która na tym zarabia to żądałbym zwrotu kasy albo wymiany na pozbawionych wad egzemplarze. Nie popełnia błędów ten kto nic nie robi, ktoś poświęca swój prywatny czas i nie ma z tego żadnych korzyści finansowych, podejrzewam że w przyszłym roku będą sprawdzane pięciokrotnie wszystkie miesiące .

  10. #590
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Qki
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zamość, Lublin
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    974

    Domyślnie

    Drzecie się jak zwykle ch*j wie o co, tak jak by Bobryt był firmą graficzną i drukarnią w jednym a na kalendarzach zarobił 30k zł i kupił za to BMW E46..

    Na drugi rok NIKT nie będzie chciał się podjąć zrobienia kalendarzy, bo każdy będzie się bał linczu i odpowiedzialności jaką na siebie bierze.

    Fakt, jest to odpowiedzialność, ale jak ktoś Wam za darmo dał ZAJEBISTY kalendarz z małą wpadką to szuka się rozwiązania od razu a nie krzyczy i próbuje wyciągać konsekwencje jak od jakieś firmy.

    Rozwiązanie jest więc po ch*j ja to drążę.. i Ty pode mną dalej..


Podobne wątki

  1. Polary Alfaholików - DYSKUSJA
    Utworzone przez bobryt w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 950
    Ostatni post / autor: 22-12-2022, 01:43
  2. I Zlot Podkarpackich Alfaholików 2015 - Dyskusja
    Utworzone przez R0bs0n w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 26-09-2015, 10:10
  3. Kalendarz Alfaholicy 2015 - ZAPISY ZAMKNIĘTE
    Utworzone przez flatbeet w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-11-2014, 13:25

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory