Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Temat: Odtwarzanie muzyki z pendrive - przy przełączaniu folderów wyskakuje 'Media no found'

  1. #1
    Wit411
    Gość

    Domyślnie Odtwarzanie muzyki z pendrive - przy przełączaniu folderów wyskakuje 'Media no found'

    Witam, aktualnie odtwarzam muzykę z pendrive i raz po raz kiedy chce przełączyć foldery, albo wykonać inną "skomplikowaną" operację wyskakuje komunikat "Media no found". Spotkał się ktoś z Was z takim przypadkiem?
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 04-11-2010 o 16:55

  2. #2
    Wodzu
    Gość

    Domyślnie

    Też tak miałem.
    Pomogło sformatowanie pamięci do FAT32 i nagranie na niej tylko mp3, bez domieszek innego rodzaju plików np. doc.

  3. #3
    Wit411
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki, zrobię jak napisałeś

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar R.Y.D.Z.U
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Brzeszcze / Wieliczka / Bieruń
    Auto
    MiTo - dzikie 78KM :)
    Postów
    945

    Domyślnie

    Ma może ktoś instrukcję do fabrycznego radia które obsługuje USB w schowku? Ja też nie mogę go opanować. Jak włożę pendrive to odtwarza wszystko jak leci, można jedynie przewijać utwory do następnego. Nie mam pojęcia jak wybierać całe foldery - czy jest w ogóle taka opcja?
    Byłbym wdzięczny za info.

  5. #5
    Wodzu
    Gość

    Domyślnie

    USB w schowku, przynajmniej u mnie steruje się tylko i wyłącznie z kierownicy. Jest to część składowa Blue&me.
    słuchwaką wchodzę w menu , najpierw telefon, więc strzałką w dół, tą po prawej stronie kierownicy, przejść na media player, potwierdzić słuchawką i znowu strzałką wybierasz, a tu już więcej funkcji do odsłuchu, m.in. play all, folders, itd.
    Radiem tego chyba się nie da sterować.

  6. #6
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar dudzik87
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Gorzków koło Wieliczki
    Auto
    147, 1.6 16v 105 km
    Postów
    265

    Domyślnie

    a udaje sie komus korzystać z nawigacji po przez usb w schowku ??

  7. #7
    Wodzu
    Gość

    Domyślnie

    Kolega Wit 411 wykrakał problem.
    Jak się okazało problem wrócił. Mam to samo
    chyba popróbuję z nazwami katalogów, krótkie nazwy, bez polskich znaków.
    Blue&me jest na windowsie CE, jak każdy program microsoftu potrafi się sypać. Będę próbował i na bierząco informował.

  8. #8
    Wodzu
    Gość

    Domyślnie

    Dziś rano był dzień testów.
    Po zmianie nazw katakogów na krótkie np. z Acid Drinkers-Fishdick Zwei-The Dick is Rising Again (2010) na Acid Drinkers, wszystko działa wyśmienicie.
    A i w katalogu głównym same katalogi bez żadnych mp3.

  9. #9
    Użytkownik Świeżak Avatar rysiek
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia 2.0 200KM
    Postów
    191

    Domyślnie

    Miałem to samo, blue&me nie radzi sobie z większymi pamięciami usb i np. plikami mp3 w kompresji VBR (ostatnio mi się tak zdarzyło).
    Przez jakiś czas używałem pena 16gb, i co jakiś czas wyskakiwało media not found, problem minął gdy zmieniłem pamięć na 2x4gb, od tego czasu ani razu nie miałem problemu. Jeśli już się zdarzy to najprościej włożyć inną pamięć aby system się odmulił, a w ostateczności odłączyć klemy od aku nawet na kilka sekund.

    Najśmieszniejsze jest to że jak odebrałem auto z salonu to mp3 nie działało i sprzedawca nie widział o co chodzi, nie pomogło wkładanie różnych pamięci, dopiero odłączenie aku, wszystko zresetowało.

    ---------- Post dodany o godzinie 07:48 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 07:46 ----------

    aha, no i u mnie nie zauważyłem aby długość plików czy danych w tagach miała jakikolwiek wpływ na działanie systemu, no ale może tak jest.

  10. #10
    bikerserwis
    Gość

    Domyślnie

    a co może być jeśli po nacisnięciu słuchawki pisze mi po angielsku że jezyk angielski jest niedostępny - dalej nie da sie wejśc, aktualizacja kończy sie błedem 10

Podobne wątki

  1. [159] RadioNav z Blue&Me - problem z odtwarzaniem muzyki z USB w Media Player.
    Utworzone przez Rafal_TBI w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-09-2015, 11:26
  2. [159] problem z radiem - wybór folderów z Pendrive
    Utworzone przez slawek1987 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-07-2015, 11:12
  3. [159] odtwarzanie muzyki przez bluetooth
    Utworzone przez adashull w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-12-2014, 10:56
  4. [159] xcarlink - radio nie widzi wszystkich folderów mp3 i często przy starcie się zawiesza
    Utworzone przez epsonix w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 24-10-2011, 21:36
  5. Hałas przy przełączaniu wstecznego.
    Utworzone przez ideally w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 09:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory