Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: [159] Alfa

  1. #1
    tdi86
    Gość

    Domyślnie [159] Alfa

    Otóż jako że jestem jeszcze młody korci mnie, by coś w mojej 159 przerobić, wiem ze przerobic 159 jest ciezko bo juz seryjnie jest ładna ALE oto takie drobne zabawy w photoshop (w poprzednich autach przed zrobieniem czegos zawsze robiłem wszystko w photoshop):



    Pasek na oponie pod czerwone skóry, coś takiego widziałem na żywo na innych autach i bardzo mi się podoba, felga seryjna 17, a pasek powieksza optycznie felgę, 19 cali dobiłoby zawieszenie w PL
    Chciałbym by wypowiedzieli się inni kierowcy Alfek, bo 159 po przeróbkach to żadkosc, a nikt nie chce "zwieśniaczyć"

    Komentarz dodany przez: robak#21
    Proszę o podawanie prefixu przed tematem
    Ostatnio edytowane przez robak#21 ; 10-10-2010 o 18:08

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    Auto
    Seat Leon FR
    Postów
    618

    Domyślnie

    Wiocha malowanie opon, lepiej kupić ładną felgę czarną z czerwonym lipem dookoła.

  3. #3
    tdi86
    Gość

    Domyślnie

    Czy ja wiem czy wiocha, wielkie koncerny robią w swoich conceptach ostatnio seryjnie malowane opony delikatnie. 19 cali nie ma opcji ze względu na polskie drogi a 2. fatalne ceny wachaczy (z włożeniem 600 zł)

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar michal87tg
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    AR 156 po FL SportWagon 1.9 JTDm
    Postów
    719

    Domyślnie

    ja kierowałbym by się właśnie w jakieś 19" po pierwsze kupiłeś 159 więc musisz się liczyć że auto jest nowe i części też mają wysoką cenę, co do samych felg i zawieszenia to po prostu widzę dziury to zwalniam ze względu na 19" bo szkoda felg i opon i wierz mi że pojeździsz trochę ja mam u siebie 17" auto jest obniżone i do tego mam zmienione zawieszenie na zamienniki które podobno wybijają się raz do roku jeżdżę 2 lata i jak na razie wszystko jest ok więc pomyśl o tych 19" albo pogadaj z kolegą Mariusz AutoDS on kupił 156 po FL zrobił zderzaki i wygląda to świetnie kupił też 159 jakiś czas temu i na pewno nad czymś pracuje więc możesz z nim pogadać...

  5. #5
    kecaj77
    Gość

    Domyślnie

    Mi się podoba taki zamysł. Tylko, że czerwony pasek na feldze zamiast opony Sam mam tak zrobione tylko, że w 156 SW, ale też z czerwoną skórką. No i trochę większy ten ring, ale to dlatego, że nie dało się kupić 17 w takich kolorach na odpowiedni rozstaw więc kupiłem OZ z odkręcanym rantem i oddałem na malowanie proszkowe, efekt dla mnie jest zadowalający. W poprzedniej Alfie też tak miałem z mniejszym ringiem, ale felgi chińczyki, a teraz już chciałem coś markowego.

    Pozdro

  6. #6
    tdi86
    Gość

    Domyślnie


    Jeszcze taka wersja bezpaskowa.

    Niestety podejrzewam ze tu zostaną 17tki, wiem ze i tak mam jedną krzywa i musze i tak regenerowac;/ niewiem co by sie działo na 19.. Niby dziury da sie omijać, ale jak jedziesz 90 kmh przez leśną droge i nagle dziura i co zrobic wczesniej miałem 18 cali w BMW 5 99 rok i 3 amory po czasie wylane 4 wachacze do wymiany, felgi pogiete. Moze nie umiem jezdzic niewiem ale niestety z 17tkami musze powalczyc

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar Barus91
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie / Wrocław
    Auto
    BYŁO: 12xAR BĘDZIE: numer 13 :)
    Postów
    1,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał tdi86 Zobacz post

    Jeszcze taka wersja bezpaskowa.

    Niestety podejrzewam ze tu zostaną 17tki, wiem ze i tak mam jedną krzywa i musze i tak regenerowac;/ niewiem co by sie działo na 19.. Niby dziury da sie omijać, ale jak jedziesz 90 kmh przez leśną droge i nagle dziura i co zrobic wczesniej miałem 18 cali w BMW 5 99 rok i 3 amory po czasie wylane 4 wachacze do wymiany, felgi pogiete. Moze nie umiem jezdzic niewiem ale niestety z 17tkami musze powalczyc

    Ta opcja ^ ^ całkiem ciekawa (tylko to lusterko do mnie nie przemawia - mimo, że barwy włoskie... )

    Pozdrawiam,
    Wojtek

  8. #8
    ViP Maniak resoraków Avatar Mariusz AutoDS
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Mińsk Maz.
    Auto
    147 1.9 , 159 SW 2.4, Fiat x1/9
    Postów
    884

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal87tg Zobacz post
    pogadaj z kolegą Mariusz AutoDS on kupił 156 po FL zrobił zderzaki i wygląda to świetnie kupił też 159 jakiś czas temu i na pewno nad czymś pracuje
    Dzięki bardzo.. oczywiście coś się wymyśli dla 159 do wiosny..

    Alfa 159 na felgach 17" nie ma prawa wyglądać "świetnie" ..przynajmniej ja nie spotkałem tej wielkości kół na Alfie 159, które by choćby można było nazwać "fajne". Na 19" i oponie 225/40 ogónie da się jeździć.. a już na 18" i jeszcze wyższym profilu to trzeba być zdolnym, lub nie mieć farta, ażeby pokrzywić koła jakoś szybko.. . Ogólnie powyższe projekty wyglądają dość rasowo.. niemniej jednak osobiście jestem fanem troszke innego stylu felg..
    pozdrawiam, Mariusz / AutoDS Team Poland / Alfa 147 1,9 JTD GTA-look, Alfa 159 SW 2,4 JTDm, Fiat X1/9

  9. #9
    ViP Maniak resoraków Avatar Mariusz AutoDS
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Mińsk Maz.
    Auto
    147 1.9 , 159 SW 2.4, Fiat x1/9
    Postów
    884

    Domyślnie

    Uchylę rąbka tajemnicy o czym myślę do 159.. co chciałbym wykorzystać jako inspirację.. by duch Alfy został zachowany.. choc oczywiście to tylko póki co zamysł.. zobaczymy jak to na photoshopie bedzie się prezentowało.. i czy styl 8C da się ładnie wkomponować w 159..

    Ostatnio edytowane przez Mariusz AutoDS ; 17-10-2010 o 16:58
    pozdrawiam, Mariusz / AutoDS Team Poland / Alfa 147 1,9 JTD GTA-look, Alfa 159 SW 2,4 JTDm, Fiat X1/9

  10. #10
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Wersja druga ok, natomiast pierwsza z czerwonym lipem to pasuje do Audi lub VW

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory