Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: alfa 166-szukam...

  1. #1
    avdan
    Gość

    Domyślnie alfa 166-szukam...

    witam serdecznie miłosników alf
    jestem na dobrej drodze do zakupu modelu 166, a zatem wygenerowania wolnej kwoty około 30 000 zeta... jesli moge prosić was o pomoc w wyborze modelu- interesuje mnie 2,4 jtd, ma to sens, czy lepiej benzynę? nie znam sie na tej marce, bo do tej pory jeździłem tylko citroenami i mercem. fajne, ale czas na śliczna włoszkę...a może ktoś z Was ma akurat na sprzedaż, w dobre ręce taki model? znalazłem niedaleko Płocka , to ogłoszenie z allegro:
    http://www.allegro.pl/item268103019_...ory_xenon.html

    może ktos mi powie, co o niej sądzi? cena chyba nie jest wygórowana?
    bardzo prosze o pomoc
    avdan@interia.pl

    [ Komentarz dodany przez: Tuti: 2007-11-21, 21:36 ]
    zly dzial

  2. #2
    Bedboys
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo ładnie wygląda i fajny wypas, jeżeli jest tak jak opisuje sprzedawca to cena wydaje się OK - jednak należy ją bardzo dokładnie sprawdzić przed kupnem.

  3. #3
    avdan
    Gość

    Domyślnie

    no własnie w tym tkwi szkopól, bo ja kompletnie nie znam sie na dieslu...nie wiem jak sprawdzic, czy ten przebieg jest realny? na co zwrócic szczególna uwage przed zakupem?

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Giulia MY22 Estrema było 156 2x147 166Busso 159...
    Postów
    772

    Domyślnie

    ale to jest chyba to slabsze jtd pozatym przebieg jak na te 6 lat wyglada realnie duzo napewno nie szlo oszukac ale przebiegiem bym sie nie martwil te silniki stac na duzo wiecej
    alfa romeo jest 159 & 147 była 166 3.0.v6 super!!156jtdx2 147jtd8v

  5. #5
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Przebieg jest realny, ale to nie znaczy ze jest prawdziwy
    Autko prezentuje sie świetnie to juz wiemy, czy jest sprawne, to chyba najlepiej przejechać sie i podjechać do jakiegoś serwisu, czy to ASO czy stacji diagnostycznej. Dobrze jest tez mieć porównanie do innej 166 z 2.4JTD. Ja mam taki przebieg w mojej 156 i z silnikiem nie ma problemów, sprzegło było do wymiany i rozrząd.

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar Matt21
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Szopie
    Auto
    Po-Jeep Grand Cherokee - luźno spasowany, wysokoobrotowy 1.6 TS
    Postów
    796

    Domyślnie Re: alfa 166-szukam...

    Cytat Napisał avdan
    witam serdecznie miłosników alf
    jestem na dobrej drodze do zakupu modelu 166, a zatem wygenerowania wolnej kwoty około 30 000 zeta... jesli moge prosić was o pomoc w wyborze modelu- interesuje mnie 2,4 jtd, ma to sens, czy lepiej benzynę? nie znam sie na tej marce, bo do tej pory jeździłem tylko citroenami i mercem. fajne, ale czas na śliczna włoszkę...a może ktoś z Was ma akurat na sprzedaż, w dobre ręce taki model? znalazłem niedaleko Płocka , to ogłoszenie z allegro:
    http://www.allegro.pl/item268103019_...ory_xenon.html

    może ktos mi powie, co o niej sądzi? cena chyba nie jest wygórowana?
    bardzo prosze o pomoc
    avdan@interia.pl

    [ Komentarz dodany przez: Tuti: 2007-11-21, 21:36 ]
    zly dzial
    Wczoraj rozmawiałem z forumowiczem, D.D który chciał ja kupić i..... odradza, cieknie cos z podniej. Jest podobno porysowana, silnik mocno drży i coś stuka przy skrecaniu z prawej strony. Twoja sprawa.
    DIESEL POWER - BEZ DYMU NIE MA OGNIA !!
    Honda CBR 929 - DYMU BRAK OGIEŃ POZOSTAŁ









  7. #7
    Sysio166
    Gość

    Domyślnie

    Jak ja sprzedawałem mojego rekiniego pyszczka to nikt nie chciał :cry: Ładna, warto obejrzeć. To ze cieknie i coś puka to nic strasznego, jak ktoś chce zeby nie ciekło i nie pukało to niech kupi salonówke za 200tyś. Jak masz z 4-5tyś w zapasie to doprowadzisz ją do perfekcji, a z ceny napewno cos zejdziesz.

Podobne wątki

  1. Szukam mechanika Alfa 156 2,4 z 2004r
    Utworzone przez FrankyFurbo w dziale Lubuskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-11-2014, 08:29
  2. Szukam Silnika Alfa 156 2,4 JTD
    Utworzone przez tito2009 w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-04-2012, 12:56
  3. Szukam Alfa Romeo 156 Crosswagon 1.9 JTD M-Jet
    Utworzone przez SEm w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-05-2010, 18:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory