Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: 147 3.2GTA

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Giulia MY22 Estrema było 156 2x147 166Busso 159...
    Postów
    772

    Domyślnie 147 3.2GTA

    mam zamiar zakupic jeszcze jedna alfe tym razem cos mocnego 147 3.2GTA i mam pytanie ile to pali jezdzi ktos z Was taka ??? bo wiem ze spalanie podane przez producenta i spalanie w rzeczywistosci odbiega od siebie no i ogolnie czy warto ja kupic jakie sa za a jakie przeciw??

  2. #2
    Piotr
    Gość

    Domyślnie

    jakbym miał pieniądze to bym kupił bo samochód naprawdę bardzo mi się podoba, minusy pewnie jakieś tam są ale myślę że nie warto sobie nimi zaprzątac głowy :twisted:

    Fury ma Alfe Romeo 156GTA, także myślę, że wypowie się w tym temacie

  3. #3
    1etnies1
    Gość

    Domyślnie

    mialem okazje smigac 147 Gta co do spalania na wyscigu jak jezdzila jak otwierajacy pod gore caly czas srednia cos kolo 16-17 wyszla autko ogolnie fajne jednak 2 dni jezdzenia (nie mowimy o jezdzie sportowej jednak jezdzila w miare szybko) na wyscigu i przegub stukal jezeli masz na paliwko to polecam mnie niestety zmusilo do zakupu dieselka

  4. #4
    peters2
    Gość

    Domyślnie

    Mialem okazje pojezdzic tym potworkiem przez tydzien.Suuuper auto do scigania,jednak do codziennej jazdy to to sie nie nadaje.Srednie spalanie w trasie mialem 11.8 w miescie dochodzilo do 18 tyle ze sie nia bawilem Swietne trzymanie na drodze,super hamulce -to auto nie wyprzedza ono poprostu pochlania wszystko co nie jest jakims sportowym bolidem.Jest dosc glosne w srodku ale to tez ma tak byc,dzwiek pracy motoru i wydechu basowy,przyjemny ale nie chcialbym nia zrobic 2000km bez przerwy.Z minusow - spore spalanie(ale to tak ma byc) za twarde zawieszenie do codziennej jazdy-kiepsko to sobie radzi z nierowna nawierzchnia,wali na dziurach,slabo pod krawezniki itd...Zawiecha byla w nim nowa ale jak znam polskie drogi to szykuj od razu kase na wymiane..Moja opinia-suuuper silnik,swietna zabawa,niezly scigacz,zwraca uwage (tutaj mowia na to eyescatcher) ale nie dla takiego starucha jak ja-wole wozic dupsko moja 166)))

  5. #5
    selespeed1
    Gość

    Domyślnie

    Silnik- potęga :!:
    Kasta- malina :!:
    Jazda-marzenie :!:
    Osiągi-strach się bać............. jak Cię stać na taką furę to parę litów w tę czy wewtę robi jakąś różnicę :?: :?

    Osobiście nie widzę żadnych "przeciw"

    P.S.
    To ma być nówka czy z drugiej ręki?

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Giulia MY22 Estrema było 156 2x147 166Busso 159...
    Postów
    772

    Domyślnie

    no wlasnie sie zastanawiam myslałem tez o 159 2.4 diesla 200KM ale troche drogie sa

  7. #7
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    mam okazje co jakis czas pomykac 156 gta jwst cieższa o 159 kg. od 147 ale powiem tak niema gdzie tym jezdzic troszku słabe chamulce - jadac na żar i z powrotem znaczne pogorszenie skutecznosci hamowania moze ze autko ma przejechane 85000km ale poza tym rewelka moja 164 3.0 v6 24v zostaje z tyłu ale za to lepiej trzyma sie na zakretach
    az boli ze nie dali el. zawiecha naprawde by sie sprawdziło pali ok 20 l na 100 przy ostrej jezdzie i oleju ok 0,75l na 1000 km nio i serwis zabujczy ale przy takiej bryce nie liczy sie kasy hehe polecam!!!

  8. #8
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    mysle ze pytanie ile to pali jest nie na miejscu, jak sie kupuje takie auto to i na paliwo musi byc :wink:

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Giulia MY22 Estrema było 156 2x147 166Busso 159...
    Postów
    772

    Domyślnie

    nie dokonca nie na miejscu bo czasem masz na konia ale nie masz na bat!
    alfa romeo jest 159 & 147 była 166 3.0.v6 super!!156jtdx2 147jtd8v

  10. #10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory