Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Parkomaty

  1. #1
    Użytkownik Romeo Avatar Siekier
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 1,8TS
    Postów
    522

    Domyślnie Parkomaty

    Heh - no i stało sie!
    Wielka wyprawa do miasta w celu pozalatwiania roznych spraw skonczyla sie mandatem za niezaplacenie parkomatowi :/
    Nie dosc ze sie najezdzilem caly dzien po miescie, musialem wziac urlop i jeszcze kasy wydalem na rozne rzeczy to teraz jescze to!!
    Wrrrr.... za "gapowe" sie niestety placi - mam dwa tyg na zaplacenie 50 PLN kary.

    A moze ktos z was wie jak tam z egzekwowaniem tych kar? O mandat upomnieli sie kiedys po 2,5 roku...

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    575

    Domyślnie

    A jak to się odbywa, zastałeś mandat za wycieraczką :?:
    Życie z pasją!
    145 1.9 TD
    147 1.9 JTD 16V
    Lancia Delta III 1.6 JTDM

  3. #3
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    to, to jeszcze nic.
    potrafi chodzic kutas z cyfrowka i robic fotki autom bez kwitu.
    ZLODZIEJE. Nie bede placil na straznikow miejskich czy ten ich posrany tramwaj, przez ktory nie da sie przejechac przez miasto!

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar Siekier
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 1,8TS
    Postów
    522

    Domyślnie

    Cytat Napisał Brzoza
    zastałeś mandat za wycieraczką :?:
    No ta - nawet zeby nie zamókł - byl elegancko opakowany w zaciskowa torebke foliowa.

    Cytat Napisał adasco
    potrafi chodzic kutas z cyfrowka i robic fotki autom bez kwitu.
    O szit i co wtedy? Szzcerze mowiac tez mi sie nie spieszy placic - szczegolnie ze ida swieta i wydatki a na dodatek jeszcze tuz przed swietami ide na wesele i trzeba bedzie kasy wybecalować na "gifta" dla mlodej pary :/

  5. #5
    belmondoo
    Gość

    Domyślnie

    prawda jest taka że mandató o niskich kwotach typu 50-100 zł nikt nie ściąga. możesz spać spokojnie

  6. #6
    luciano
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał belmondoo
    prawda jest taka że mandató o niskich kwotach typu 50-100 zł nikt nie ściąga. możesz spać spokojnie
    Oj nie był bym taki pewny! Mi na konto za mandat w wysokości 50zł (po 3 miesiącach od zdarzenia) urząd skarbowy wszedł na konto musiałem zapłacic! Doszła tez zaplata 5zl za wysłanie takiego pisemka do mnie jako podatnika i dodatkowo w banku pobrali sobie 30zł za nałożenie blokady na moim rachunku! Tez myślałem ze nie będę musiał zapłacić a tu takie coś, wiecie ile biegania i załatwiania za głupie 50 zeta? Dodam ze mandaty z miejsca gdzie jesteś zameldowany są częściej ściągane niż te z poza miejsca zamieszkania. A na dodatek urząd skarbowy w Poznaniu dostał w tym roku nagrodę za swoja działalność hehe

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar Siekier
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 1,8TS
    Postów
    522

    Domyślnie

    Cytat Napisał belmondoo
    że mandató o niskich kwotach typu 50-100 zł nikt nie ściąga.
    No chyba nie do konca bo mialem kiedys 100 za przekroczenie predkosci i 2,5 roku po zdarzeniu zarabai mi z wypłaty :x

  8. #8
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie mandat

    ja nie kupuje parkomatów bo mnie nie stać. Jak opłace szkołe to mi akurat na wache do pracy zostaje.
    Nic mi nie wysyłają a jak boga kocham mam tego już chyba na pińcet złotych. Co do parkowania pod szkoła to tam już czasem kupujemy z kolegami parkomaty. 1 na 2 samochody. Ten którego złapia bieze bilet tego pierwszego i tłumaczy się ze pedził na egzamin(zawsze działa). Koszt operacji ok 10 zł a łapią nas nie czesciej niż raz na miesiąc wiec zysk jest oczywisty (juz 2.5 miecha nikt do nas nie zagladał).
    pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory