Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Proszę o radę.Sosnowiec, Jaworzno okolice:)

  1. #1
    Użytkownik Embrion Avatar isia2005
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    wcześniej Ar 156 1,6 a teraz Stilo 1,9 jtd 115,
    Postów
    19

    Unhappy Proszę o radę.Sosnowiec, Jaworzno okolice:)

    Witam, hmm potrzeba kilku rad. Muszę wymienić wahacze przód w Alfie 156 TS.Bardzo proszę o podanie marki naprawdę nie drogiej a dobrej o ile taka istnieje
    Nie ukrywam,że cena niektórych marek jest kosmiczna. I nie wiem jaką wybrać, żeby nie wmulić kasy.
    Jeszcze jedno pytanie czy na wahaczach da wymienić się tylko gumy? Jeden mechanik tak zasugerował ale nie jestem pewna, że tak można i czy w ogóle zda to egzamin.

    Oraz jak zrobić lub gdzie można kupić osłony na tarcze przód i tył?
    Ostatnie pytani gdzie w okolicach Sosnowca, Jaworzna jest dobry mechanik ale nie drogi. Pomóżcie kobiecie w naprawie Alfki.

    Jeden mechanik za zrobienie przodu z wymianą tego co potrzeba zaśpiewał 3500 zł. Z tego co wiem trzeba wymienić wahacze, drążek, gałki, gumę stabilizatora i tarcze. Pomocy gdzie tanie części i tani mechanik co powie mi co jeszcze trzeba zrobić i za ile

  2. #2
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    masz PW

    p.s.
    wsadziłaś w dziale "Dolny Śląsk i Opolskie" - a skoro Sosnowiec i okolice to powinno być "Małopolska i Górny Śląsk "


    moderator - przenieś :-)
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 03-12-2010 o 12:16








  3. #3
    Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL/ Alfa Romeo 159 TBi
    Postów
    2,660

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    moderator - przenieś :-)
    Przeniesione

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar Izane
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice- Śląskie
    Auto
    Alfa 159 1.9JTDm, MiTo 1.4 155KM Były: Alfa Romeo Giulietta QV TCT,Alfa Romeo 156 2.4JTD
    Postów
    1,888

    Domyślnie

    Cytat Napisał isia2005 Zobacz post
    Witam, hmm potrzeba kilku rad. Muszę wymienić wahacze przód w Alfie 156 TS.Bardzo proszę o podanie marki naprawdę nie drogiej a dobrej o ile taka istnieje
    Nie ukrywam,że cena niektórych marek jest kosmiczna. I nie wiem jaką wybrać, żeby nie wmulić kasy.
    Jeszcze jedno pytanie czy na wahaczach da wymienić się tylko gumy? Jeden mechanik tak zasugerował ale nie jestem pewna, że tak można i czy w ogóle zda to egzamin.

    Oraz jak zrobić lub gdzie można kupić osłony na tarcze przód i tył?
    Ostatnie pytani gdzie w okolicach Sosnowca, Jaworzna jest dobry mechanik ale nie drogi. Pomóżcie kobiecie w naprawie Alfki.

    Jeden mechanik za zrobienie przodu z wymianą tego co potrzeba zaśpiewał 3500 zł. Z tego co wiem trzeba wymienić wahacze, drążek, gałki, gumę stabilizatora i tarcze. Pomocy gdzie tanie części i tani mechanik co powie mi co jeszcze trzeba zrobić i za ile

    No więc 3500 zł to kpina, zaczne tak

    Cóż drogo ale i tanio nie jest ale napewno zrobią Ci to dobrze bo robią to na codzień to ITALAUTO w Katowicach, z Sosnowca pojedziesz drogą na Katowice ekspresową, to jest obok więc też blisko

    Wymiana wachaczy wszystkich lewa i prawa strona z drążkami stabilizatora i geometrią policzyli sobie 280 zł.
    wachacze taniej na allegro możesz poszukać VEMY widziałem nawet za 118 zł górna sztuka Lewa i 118 zł prawa. ale z wachaczy to tylko TRW/ostatecznie Vema.

    szczerze to co napisałaś co masz do roboty to kwestia myśle:

    nie więcej niż 2000 zł, ale całe zawieszenie przód CACY
    Robocizna wymiany gum na stabilizatorze to tylko zabawa, ale można liczyć na promocje jeśli będziesz wszystko na raz wymieniała, zawsze możesz popytać po ile części oni mają i porównać z tym co Ty znalazłaś.
    Z tym że części od nich podlegają gwarancji także montażowej więc jak się zdupcy bądź będzie wadliwy (często się zdarza) to za darmo wszystko robią jedyne co tracisz to czas aby znowu to zrobić
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150@190 KM
    Alfa Romeo MiTo 1.4 T.B. 155KM
    Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde TCT '16

    Alfa 156 2.4 JTD CF2 136@175 KM 370 NM Sportpack

    "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo JTDm 8v 2006 Jaworzno, proszę o opinie
    Utworzone przez cacek89 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-10-2015, 21:24
  2. Jaworzno Mysłowice Sosnowiec.....
    Utworzone przez mnosal w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 171
    Ostatni post / autor: 09-09-2013, 11:58
  3. Dobry serwis Selespeed i ogólnie Alfa - okolice Jaworzno i okolice
    Utworzone przez Buli_Jaworzno w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-05-2013, 09:17
  4. Proszę o radę
    Utworzone przez seb22 w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2007, 14:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory