Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: nakladki na pedaly

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar gwidon
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    rzeszow
    Auto
    afa romeo 156 2.4jtd spotwagon
    Postów
    72

    Domyślnie nakladki na pedaly

    witam,z okazji nowego roku chce zrobic mojej belli taki prezent

    http://moto.allegro.pl/pedaly-alfa-r...390889728.html

    co o tym myslicie,czy jest to warte swojej ceny,i czy bedzie to spelniac swoja role.

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742

    Domyślnie

    Gdzies juz chyba o tym czytalem na forum. Z tego co pamietam blaszka tak cieniutka że gnie się przy wkręcaniu śrub i niezbyt estetycznie to wyglada. Ale moze się mylę.


  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Czechowice
    Auto
    Giulietta Veloce 200/420 by Cinsoft
    Postów
    711

    Domyślnie

    "Gdzies juz chyba o tym czytalem na forum. Z tego co pamietam blaszka tak cieniutka że gnie się przy wkręcaniu śrub i niezbyt estetycznie to wyglada. Ale moze się mylę. "


    z tego co widac po frezach otworow w nakladkach pedalow blacha ma ze 2-3mm, faktycznie na forum byl gdzies temat, jakis uzytkownik dawal swoja belle pod dopasowanie i sciagniecie wymiarow na te nakladki i chyba za to dostal komplet w prezencie.

  4. #4
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    a kolega z forum sprzedaje właśnie swoje nóweczki z GTA
    http://www.forum.alfaholicy.org/czes..._do_ar156.html








  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar rain
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Niziny
    Auto
    Stilo 1.9 JTD, Brava_HGT
    Postów
    734

    Domyślnie

    widziałęm na żywo w 159. Nie są złe. Sam już zamówiłem i powiny niedługo dojść.
    Co posiadam: Fiat Brava 2.0 20V 155KM, Opel Meriva A
    Co mi się przez łapki przewinęło:
    Alfa Romeo: 156 1.8 TS, 156 2.4 M-JET, 166 3.2 V6 24V Lancia: Lybra 2.4 JTD, Delta 1.8ie, Thesis 2.4 JTD Hyundai: Lantra 1.6 GLS, BMW: E90 320d, Fiat: Stilo 1.9 8v, Brava 80 16v, Brava 80 16v, Brava 100 16v, Marea 155 20v, Renault: Laguna III 2.0 16v

  6. #6
    ViP Maniak resoraków Avatar Mariusz AutoDS
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Mińsk Maz.
    Auto
    147 1.9 , 159 SW 2.4, Fiat x1/9
    Postów
    884

    Domyślnie

    Cytat Napisał saroo Zobacz post
    Gdzies juz chyba o tym czytalem na forum. Z tego co pamietam blaszka tak cieniutka że gnie się przy wkręcaniu śrub i niezbyt estetycznie to wyglada. Ale moze się mylę.
    Raczej się mylisz.. blacha jest naprawdę solidna.. W mojej 156-stce był sprawdzany pierwszy komplet i blacha jest na tyle gruba i solidna, że nie podjąłem się samodzielnego dogięcia nakładek, bo były zbyt proste.. Produkt jest naprawdę estetyczny, solidny i precyzyjnie wykonany, dlatego trafił do oferty AutoDS.
    pozdrawiam, Mariusz / AutoDS Team Poland / Alfa 147 1,9 JTD GTA-look, Alfa 159 SW 2,4 JTDm, Fiat X1/9

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz AutoDS Zobacz post
    Raczej się mylisz.. blacha jest naprawdę solidna.. W mojej 156-stce był sprawdzany pierwszy komplet i blacha jest na tyle gruba i solidna, że nie podjąłem się samodzielnego dogięcia nakładek, bo były zbyt proste.. Produkt jest naprawdę estetyczny, solidny i precyzyjnie wykonany, dlatego trafił do oferty AutoDS.
    No nie wiem, na innej aukcji tej osoby znalazłem takie oto zdjęcia:





    Wygląda to bardzo kiepsko (podstopnica). Co prawda nieco się różnią od tych do 156, ale raczej są robione z takiej samej blachy.


  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar odrobina156
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Ropczyce
    Auto
    Stelvio Sprint MY 2020 Blue Misano Lancia Ypsilon Platinum 1.3 mje
    Postów
    822

    Domyślnie

    Ja powiem subiektywna opinie wiec prosze nie szalec ze kogos obrażam itp;P Wg mnie te nakładki z logo Alfy jak najbardziej ładne sa itd ale koledzy pomyślcie racjonalnie nie maja żadnych nakładek gumowych i w okresie jesienno-zimowym wchodzac z mokrymi butami bedzie problem wcisnac pedal bo but po blasze bedzie sie slizgał, a to nie jest ani przyjemne tym bardziej bezpieczne!!! Jeśli moge doradzic polecam pedały takie jak w GTA 156 były montowane aluminiowe ładne i maja troche gumy co trzyma buta podczas wciskania pedałów. Sam takie mam i jestem zadowolony. POza tym cena 180zl jak dla mnie jest zbyt duża.
    Pozdrawiam

    ---------- Post dodany o godzinie 14:32 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 14:26 ----------


    PS Gwidon jeśli upierasz się na nakładki do pedałow to wg mnie lepiej wybierz te, które Bocian dał w linku sam takie mam i jestem zadowolony Poza tym cześc oryginalna moze nie pieknie zdobiona, ale raczej praktyczniejsza w uzytkowaniu no i cena.... Wybór należy do Ciebie

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta Avatar RobertWroc
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.2JTS
    Postów
    354

    Domyślnie

    wygląda to nawet łądnie, ale czy jest warte swojej ceny? nie wnikam, bo ze zdjec ciężko ocenić.
    Ale chciał bym by kol Twardy się wypowiedział.
    Robi dla na s fajne osłony pod silnik z podobnie wycinanym logo.
    Więc chyba nie stanowiło by dla niego problemu wykonanie takich nakładek, w dużo rozsądniejszej cenie.
    link do osłon
    http://www.forum.alfaholicy.org/czes...e_olejowa.html

  10. #10
    ViP Świeżak Avatar AR_156
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Giulia 2.0 TB Multiair 200KM
    Postów
    204

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    a kolega z forum sprzedaje właśnie swoje nóweczki z GTA
    http://www.forum.alfaholicy.org/czes..._do_ar156.html
    W GTA są trochę inne nakładki, ale i tak już nieaktualne, bo dostałem już satysfakcjonującą mnie ofertę.

    Jeśli chodzi o nakładki z pierwszego posta, to mogę powiedzieć że sporo osób z klubu Alfa Pomorze ma takie i są zadowoleni. Nie słyszałem też aby komuś się noga na nich ślizgała.
    Wykonawca tych nakładek ma w swojej ofercie dużo więcej rzeczy do różnych modeli AR niż to co na allegro. Ja mam od niego listwy na progi i nakładki z logo AR na pokrętła foteli, zrobione są bardzo solidnie i świetnie wyglądają.
    teraz: '17 AR Giulia 2.0 TB Multiair Business, Rosso Alfa
    kiedyś:'07 AR Spider 2.4 JTDm 20v Exclusive, Nero Carbonio
    '93 AR 33 1.7 IE 8v, Blu Spazio metalic
    '06 AR 159 1.9 JTDm 16v Progression, Nero Oceano
    '04 AR 147 1.6 TS 16v Distinctive, Nero Metallico
    '98 AR 156 1.9 JTD 8v Progression, Grigio Chiaro metalic

Podobne wątki

  1. Nakladki na pedaly
    Utworzone przez Szef w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 27-09-2011, 21:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory