Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: [166] Ile kosztuje dorobienie kluczyka do 166 w aso

  1. #1
    smuz
    Gość

    Domyślnie [166] Ile kosztuje dorobienie kluczyka do 166 w aso

    wlasnie ile taka operacja osztuje jak wyglada i czy centralny i alarm tez zakoduja w nowym kluczu?moze ktos juz to robil pozdrawiam

  2. #2
    Colin
    Gość

    Domyślnie

    Co do kluczyka to koszt w granicach 250 zł i trzeba mieć kartę kodową.
    Jeśli chodzi o wkładki do zamka to niestety pojedyńczej wkładki do zamka się nie da z tego co wiem - cały komplet trzeba - koszt 1200 zł w aso
    jesli masz centralny juz zalozony wraz z alarmem (oczywiscie fabryczne to i to) to powinni zakodować po małych kosztach.

  3. #3
    smuz
    Gość

    Domyślnie

    dobra a co jesli nie mam karty kodowej?bo nie mam i tu jest problem ,posiał mi sie gdzeis 1 kluczyk a kiedy kupowalem autko nie bylo karty! wypadałoby miec 2 bo jesli jedyny odmowi posluszenstwa to ani nie wylacze alarmu ani auta nie odpale ,jest tez opcja dorobienia kluczyka tak zeby byl imobilaiser a zeby miec centralny i alarm wypadaloby taki zalozyc i podpiac sie pod stary centralny.Co Wy na to?

  4. #4
    Colin
    Gość

    Domyślnie

    kod z tej karty w aso powinni Panowie Ci sprowadzić do numeru VIN twojego samochodu - koszt to kolejne 250 zł o ile nie więcej - bo ostatnio to się zmieniło chyba

  5. #5
    smuz
    Gość

    Domyślnie

    dzieki wielkie za pomoc,musze zabrac sie za to

  6. #6
    Tiga
    Gość

    Domyślnie

    Sam kluczyk bez guzików od centralnego, czyli materiał do obrobienia kosztuje 250zł. Z guzikiem 400zł. Jednak kiedy zdecydujesz sie na kupno kluczyka w ASO to tylko w ASO go zakodujesz. Po prostu nowy kluczyk który przysyłają z Włoch ma już w sobie początek kodu immobilajzera. Zakłady które zajmują sie kluczykami tego kodu nie znają,wiec nie zakodują. To,ze nie masz karty nie przeszkada w kodowaniu. Dojdą do tego po VINie. Samo zakodowanie kluczyka w ASO to koszt 160 zł chyba... Wię interes dość drogi. Ja dorobiłem sobie klucz , w sensie kopie kluczyka matki w dobrej firmie zajmującej sie takimi rzeczmi i dorobili mi prawie identyczny klucz jak orginalny. Czyli czerwony z emblematem. Różnica między moim,a orginalnym jest tak,ze na metalu nie ma znaczka immobilajzera i na górnej części plastiku jest mały czarny pasek z kodem. A więc różnica w zasadzie znikoma. Za tą operacje zapłaciłem 140zł.

    Pozdr Tiga

  7. #7
    smuz
    Gość

    Domyślnie

    a moge w aso zakodowac kluczyk dorobiony gdzie indziej tak aby mial centralny i alarm ,a jelsi nie sam kluczyk to moze jakis pilot?potrzebuje dla swietego spokoju miec cos takiego

  8. #8
    Tiga
    Gość

    Domyślnie

    Rozumiem,ze chodzi Ci o nieorginalny klucz/pilot? Pewnie można ,ale po co? W "dorabialni" kluczyków wyjdzie taniej...

  9. #9
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    Koledzy dzwoniłem do ASO w Krakowie i pytałem jak jest z kluczykami do AR 156 wiec napiszę na tym modelu. Więc tak mam kluczyk z przyciskiem do otwierania/zamykania samochodu taki czerwony jak koledzy kojarzą, nie posiadam karty z kodem i jakiegoś dodatkowego kluczyka. Sprawę przedstawili mi tak:
    cena kluczyka 250zł zakodowanie 150zł (jeśli mam kartę)
    a że jej nie mam to koleś powiedział mi, że trzeba w takim układzie kupić wkładki do samochodu czyli otwieranie drzwi przednich stacyjka i bagażnik. Kod kluczyka sprowadza się po numerze nadwozia a co więcej stwierdził że jak by mi tak spadł kluczyk lub by się rozkodował to muszę zakupić cały ten "zestaw" za 1tys. zł ponieważ niemożliwe jest zakodowanie kluczyka bez tej karty.
    TO JEST OPINIA ASO więc wszelkiego rodzaju pretensję proszę mieć do niech.

  10. #10
    TomekT
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał smuz
    dobra a co jesli nie mam karty kodowej?bo nie mam i tu jest problem ,posiał mi sie gdzeis 1 kluczyk a kiedy kupowalem autko nie bylo karty! wypadałoby miec 2 bo jesli jedyny odmowi posluszenstwa to ani nie wylacze alarmu ani auta nie odpale ,jest tez opcja dorobienia kluczyka tak zeby byl imobilaiser a zeby miec centralny i alarm wypadaloby taki zalozyc i podpiac sie pod stary centralny.Co Wy na to?
    A w tym roczniku nie powinny byc 3 kluczyki ? 2 z przyciskami i jeden serwisowy ? Na twoim miejscu skopiowałbym po prostu kluczyk z jego kodem u dorabiaczy, zapewne wyjdzie znacznie taniej. Nie wiem tylko czy dadzą radę dopasować coś do wyłączania alarmu (zawsze można odłączyć alarm kluczem serwisowym od alarmu).

Podobne wątki

  1. Dorobienie kluczyka
    Utworzone przez WUJ LEDI w dziale 166
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post / autor: 17-02-2019, 23:17
  2. Dorobienie kluczyka do 156 przed FL
    Utworzone przez Czipsu w dziale 156
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 05-08-2014, 16:09
  3. [145] Dorobienie kluczyka
    Utworzone przez Maati w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 11-06-2012, 08:31
  4. Dorobienie kluczyka
    Utworzone przez pawel1284 w dziale GT
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 23-01-2012, 12:29
  5. Dorobienie kluczyka
    Utworzone przez Marcuss w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-10-2009, 22:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory