Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: [156]KRK-Warsztat Blacharsko-lakier-diagnost potrzebny!!!

  1. #1
    WotoKr
    Gość

    Domyślnie [156]KRK-Warsztat Blacharsko-lakier-diagnost potrzebny!!!

    Witam Serdecznie! Miałem wczoraj poważniejszy wypadek samochodowy i "troszkę" zmasakrowałem moją 156 2,4 JTD. Auto ma wykupiony pełny pakiet ubezpieczeniowy więc czekam na oględziny z PZU ,żeby wycenili ile mają mi wypłacić.Postanowiłem nie oddawać auta w ich ręce bo nie mam pojęcia co z nim zrobią.Czy może mi ktoś polecić warsztat w Krakowie ,który dobrze się nią zajmie? Auto ma uszkodzony prawy bok łącznie z progiem, zerwane tylne zawieszenie,Silnik pracuje ,pojawia się jedynie błąd ABS i poduszki.Przyjmuje również wyrazy współczucia

  2. #2
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    Slup Cie zaatakowal?
    Bledy jak nic od uderzenia, musza byc.
    Co do blach - to nie wiem, ale mechanicznie polecam warsztat w Modlnicy, u inz Cecha. To moj znajomy, ma duza wiedze o samochodach.
    klik po adres

    nie zwracaj uwagi na wystroj strony, naprawia wszystkie auta wloskie i pokrewne.

  3. #3
    WotoKr
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał adasco
    Slup Cie zaatakowal?
    Bledy jak nic od uderzenia, musza byc.
    Co do blach - to nie wiem, ale mechanicznie polecam warsztat w Modlnicy, u inz Cecha. To moj znajomy, ma duza wiedze o samochodach.
    klik po adres

    nie zwracaj uwagi na wystroj strony, naprawia wszystkie auta wloskie i pokrewne.
    Słup zaatakował koło z drugiej strony dlatego tylne zawieszenie całe do wymiany
    Dzięki za informacje co do warsztatu skontaktuje się z nimi zaraz po świętach może uda sie to szybko załatwić.Pozdrawiam i Wesołych Świąt

  4. #4
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    A moze daj auto do ASO, i tak ubezpieczenie płaci wiec ja bym sie nie szczypał.

  5. #5
    WotoKr
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paweł156
    A moze daj auto do ASO, i tak ubezpieczenie płaci wiec ja bym sie nie szczypał.
    Myślałem nad tym,ale mam 2 powody dla których nie chce tego zrobić:
    1).Mam udział w szkodzie AC 20% więc jeżeli oni mi to wyliczą to mogę sporo dopłacić.
    2).Chce mieć pewność ,że to będzie dobrze zrobione,a dodatkowo faktury za części oraz naprawę mogę sobie odliczyć od podatku , ponieważ prowadzę działalność gospodarczą

    Zastanawiam się tylko czy nie znajdę jednego warsztatu ,w którym zrobią wszystko bo mam uszkodzone zawieszenie z tyłu i wszędzie będzie trzeba wozić auto lawetą

  6. #6
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Jak zrobisz w ASO to tez bedziesz sobie mógł odliczyć, wiadomo ze w ASO policza conajmniej dwa razy tyle co normalnie to kosztuje. W tym roku byłem z Panda od mojej dziewczyny w Viamocie bo strzeliła jej przednia szyba i ktoś przerysował bok, razem z wgniecionymi blachami. Viamot sam zajął sie sprawą z PZU, wycenil naprawe na 5000zl(normalnie kosztowało by to ze 2000zł) i zrobili. Auto zastepcze dostałem i czekałem cierpliwie az zrobią. Cała nerwówke z PZU oni załatwili my tylko podpisalismy papiery wiec jak dla mnie to super to rozwiązali. Z naprawą AR nie powinno byc problemu, jak nie Viamot to Podolscy, zresztą zostali przejeci przez Viamot.

  7. #7
    Rysiek146Kraków
    Gość

    Domyślnie

    Witam. Mam tel.do znajomego , ma warsztat blacharko - lakierniczy i mechanike do tego. Robi również naprawy z ubezpieczeń. Możesz zadzwonić . Gość jest kontaktowy i da się z nim dogadać. Kraków Bieżanów , nazywa się Tomasz Gielarowski tel.609131943. Robiłem u niego moje 3 kolejne auta i zawsze było OK.
    Pozdrowienia.

  8. #8
    WotoKr
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rysiek146Kraków
    Witam. Mam tel.do znajomego , ma warsztat blacharko - lakierniczy i mechanike do tego. Robi również naprawy z ubezpieczeń. Możesz zadzwonić . Gość jest kontaktowy i da się z nim dogadać. Kraków Bieżanów , nazywa się Tomasz Gielarowski tel.609131943. Robiłem u niego moje 3 kolejne auta i zawsze było OK.
    Pozdrowienia.
    Dzięki za namiary.Zadzwonię do niego jutro bo wypada się rozeznać przed oddaniem belli
    31.12 przychodzi rzeczoznawca wtedy wszystko będzie jasne

  9. #9
    tacka
    Gość

    Domyślnie uderzona bella

    swieci abs bo przy kazdym kole jest czujnik abs jak kolo dostalo takiego strzala to i delikatny czujnik padl nic strasznego w aso 300 zl i 20 min roboty a poduszka ... trza zresetowac kompa jesli zaden czujnik poduchy nie jest walniety i bedzie ok .Skoda mi ciebie i belli ale bedzie ok musisz sie trzymac.A i nie dawaj ALFY do rzdnego aso poszukaj dobrego warsztatu najlepiej znalezc dobrego blacharza a potem lakiernika zadko sie spotyka zeby jedno i drugie robili na prawde fachowo.POZDRAWIAM

Podobne wątki

  1. Poprawki blacharsko-lakiernicze Warszawa
    Utworzone przez Shorty10 w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-05-2014, 19:49
  2. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 08-12-2013, 16:16
  3. Potrzebny warsztat z diagnostyką w okolicach Łeby.
    Utworzone przez qtnick w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-08-2012, 09:22
  4. Potrzebny lakier - Grigio Antares 651
    Utworzone przez awazruk w dziale Tuning
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-07-2012, 14:42
  5. Serwis ASO blacharsko-lakierniczy
    Utworzone przez marekkijonka w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-01-2011, 19:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory