Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Iphone, usb a Mito.

  1. #1
    oczopek
    Gość

    Domyślnie Iphone, usb a Mito.

    Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Alfy!
    Czy istnieje jakaś możliwość słuchania muzyki z iPhona 4 w Mito?
    Drugie pytanie, jak należy sformatować pendriva, żeby można było z niego słuchać muzyki? Mam straszne problemy, najpierw muszę czekać, aż załaduje sobie dane z niego, a potem przy włączaniu wybranej piosenki włącza się radio . W czym leży wina?

  2. #2
    deryl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał oczopek Zobacz post
    Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Alfy!
    Czy istnieje jakaś możliwość słuchania muzyki z iPhona 4 w Mito?
    Trzeba kupić adapter http://www.alfaaccessories.com/Blue-...category_id=67 podobno w nowych samochodach przynajmniej w giuliecie to juz nie potrzebne.

    Cytat Napisał oczopek Zobacz post
    Drugie pytanie, jak należy sformatować pendriva, żeby można było z niego słuchać muzyki? Mam straszne problemy, najpierw muszę czekać, aż załaduje sobie dane z niego, a potem przy włączaniu wybranej piosenki włącza się radio . W czym leży wina?
    jeszcze tego nie sprawdzalem ale chyba wystarczy sformatowac na fat32 prawdopodobnie exFat też powinien działać

  3. #3
    oczopek
    Gość

    Domyślnie

    Mam nowe Mito, prosto z salonu i nie działa jak coś bez adaptera. Z tym adapterem możliwe jest sterowanie z iphona?
    Ostatnio edytowane przez oczopek ; 30-01-2011 o 13:18

  4. #4
    deryl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał oczopek Zobacz post
    Mam nowe Mito, prosto z salonu i nie działa jak coś bez adaptera. Z tym adapterem możliwe jest sterowanie z iphona?
    A to dziwne bo sprawdzałem to dzisiaj w Giuliecie i działa mi połączenie iPhona zwykłym kablem USB bez adaptera. W mito powinno być tak samo bo jest ten sam system Blue & Me. Oczywiście nie działa sterowanie odtwarzaniem z iPhona. iPhone/iPod pełni rolę pamięci masowej.

Podobne wątki

  1. [Mito] AR Mito 1.6 JTDm-2 120KM 2008 rok 110kkm małopolskie Siepraw
    Utworzone przez mca w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2014, 12:46
  2. [Sprzedam] iPhone 4 16 GB iOS 7
    Utworzone przez kamil8746 w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-02-2014, 22:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory