Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Wszystko pioneera...

  1. #1
    luj666
    Gość

    Talking Wszystko pioneera...

    Posiadam Alfe z 2000r i nie mam pojęcia jakie tam głośniki się znajdują. Jedynie co wiem to to że miała oryginalne radio Alfy (które ciągle mam), które zostało wymienione na pioneer deh-4000ub i teraz rodzi mi się w głowie pytanie co do tego radia dopasować?(gdyż mam je 2 lata i jest naprawde niezłe). W zasadzie to sub max 1000W, i teraz jakie głośniki o jakiej sile czy warto jeszcze pchać następne 2 do tyłu za zagłówki skoro w bagażniku subwoofer bedzie na co patrzeć przy zakupie kabli czy bedzie na nich info pod jaką moc je najlepiej podpiąć. Czy 80W RSM wzupełności wystarczą i czy 4 czy 6 i czy radio da rade a co ze wzmacniaczem ilu kanałowy i ilu omowy???
    Myślałem również o mniejszych głośnikach bez subwoofera tylko jakich i czy będą grać bez charczenia bo wiem że radio ma w sobie wzmacniacz(ek)...
    Panowie pomożcie...
    Z góry dzięki za odpowiedzi...
    POZDRAWIAM!!!

  2. #2
    luj666
    Gość

    Domyślnie

    Paaaanoooowieee poradzicie...???
    Może napiszecie co macie w waszych autach...
    Pozdrawiam...!!!

  3. #3
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar cuma_borek
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    była 145 BX Zender, jest 166 2.4jtd progression, GTV 2.0TS oraz 3.0v6 Cup
    Postów
    492

    Domyślnie

    80W rms pod radio, to te glosniki nawet nie pierdna, bo radio nie bedzie mialo sily, 1000W rms sub, to tez w sumie potezny glosnik musi byc, i wzmacniacz tez niebylejaki, jakis hifonics zeus czy hociazby sinuslive, ale te wzmacniacze ok 1000zl kosztuja najtansze, kable glosnikowe mozesz kupic macrom, kosztuja ok 6zl/m, sygnalowe dietza lub dls, ok 250zl kpl, zasilajace dowolne, pamietac trzeba tylko o przekroju

  4. #4
    SopelAR155
    Gość

    Domyślnie

    Radio ma około 20W w rms także nie ma sensu podpinać takich głośników chyba że przez wzmaka a wgl to bym ich nie zakładał jeśli skrzynia jest w bagażniku.

  5. #5
    luj666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuma_borek Zobacz post
    80W rms pod radio, to te glosniki nawet nie pierdna, bo radio nie bedzie mialo sily, 1000W rms sub, to tez w sumie potezny glosnik musi byc, i wzmacniacz tez niebylejaki, jakis hifonics zeus czy hociazby sinuslive, ale te wzmacniacze ok 1000zl kosztuja najtansze, kable glosnikowe mozesz kupic macrom, kosztuja ok 6zl/m, sygnalowe dietza lub dls, ok 250zl kpl, zasilajace dowolne, pamietac trzeba tylko o przekroju

    Ok to w takim razie głośniki 4 po 100 rms plus subwoofer 1000W wzmacniacz 4 kanałowy 4 po 100w czy jak i jaka grubość kabli do tego jeszcze coś czy nie???
    Pozdrawiam...

Podobne wątki

  1. 156 1.8 ts sedan wszystko wszystko wszystko rzeszów 1998
    Utworzone przez motodoktor1 w dziale Samochody
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-11-2015, 14:02
  2. [159] Wszystko o 159
    Utworzone przez Woszczu w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-03-2015, 08:22
  3. Wszystko na Temat 147
    Utworzone przez Vodzu w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-04-2012, 15:16
  4. Wszystko o LPG
    Utworzone przez blackalfa166 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-03-2009, 19:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory