Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Gdzie złącza kabli kurtyn powietrznych? co to za naklejka?

  1. #11
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    Alfa 147 1.6 T-Spark 2001 Distinctive
    Postów
    172

    Domyślnie

    Ok dzięki to wszystko wyjaśnia. Tylko od niedawna pojawiła mi się kontrolka od airbaga, pod fotelami sprawdzałem wszystko jest ok więc pomyślałem że może coś z kurtynami i w dodatku jeszcze ta naklejkę zobaczyłem więc zapytałem. W bagażniku są kable za zaślepkami ale tylko od świateł nigdzie nie widzę od kurtyn.

  2. #12
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    ja dziś znalazłem.
    kolor żółty.

  3. #13
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    Alfa 147 1.6 T-Spark 2001 Distinctive
    Postów
    172

    Domyślnie

    Dzięki kolego Omen dziś sprawdziłem i kable rzeczywiście tam są po obu stronach tylko że były ukryte za tapicerką i wcześniej ich nie zauważyłem.
    Kostki rozłączyłem i podłączyłem ponownie na odłączonym akumulatorze ale niestety kontrolka nie znikła
    Czyli nie pozostaje nic innego jak podłączenie go kabelkiem.

  4. #14
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar head_hunter
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    https://t.me/pump_upp
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 jtdm TI
    Postów
    19

    Domyślnie

    podłącze się pod temat odnośnie poduszek. Problem, oczywiście paląca się kontrolka Airbag. Zapaliła się po tym jak wleciałem w ogromny krater na ulicy (prawdopodobnie asfalt stopniał razem ze śniegiem ). Kostki pod siedzeniami sprawdziłem. Nie były rozłączone. Dodam, że po tym zdarzeniu zaczęło przerywać podświetlenie przycisków na kierownicy. Czy możliwe jest że padło podłączenie poduszki w kierownicy?? błąd jaki pokazuje mi FES to błąd 08 -ładunek wybuchowy airbag kierowcy, wartość zbyt wysoka, przerywany/obecny (ciągły), wykasować go oczywiście nie mogę. Jeśli ktoś miał taki problem proszę o pomoc jak to naprawić. Jeśli ten problem był już na forum to podrzućcie koledzy i koleżanki link bo za cholerę tego nie mogę znaleźć.

  5. #15
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar rolek
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Wyszków
    Auto
    była 156 SW 2.4 JTD powered by cinsoft.pl
    Postów
    431

    Domyślnie

    Cytat Napisał head_hunter Zobacz post
    podłącze się pod temat odnośnie poduszek. Problem, oczywiście paląca się kontrolka Airbag. Zapaliła się po tym jak wleciałem w ogromny krater na ulicy (prawdopodobnie asfalt stopniał razem ze śniegiem ). Kostki pod siedzeniami sprawdziłem. Nie były rozłączone. Dodam, że po tym zdarzeniu zaczęło przerywać podświetlenie przycisków na kierownicy. Czy możliwe jest że padło podłączenie poduszki w kierownicy?? błąd jaki pokazuje mi FES to błąd 08 -ładunek wybuchowy airbag kierowcy, wartość zbyt wysoka, przerywany/obecny (ciągły), wykasować go oczywiście nie mogę. Jeśli ktoś miał taki problem proszę o pomoc jak to naprawić. Jeśli ten problem był już na forum to podrzućcie koledzy i koleżanki link bo za cholerę tego nie mogę znaleźć.
    Masz przerwany obwód i dlatego nie możesz usunąć błędu. Musisz dobrać się do kostki od poduszki rozłączyć ja i na nowo połączyć. Profilaktycznie można popryskać ja środkiem do połączeń elektrycznych

  6. #16
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar head_hunter
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    https://t.me/pump_upp
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 jtdm TI
    Postów
    19

    Domyślnie

    masz na myśli kostkę w kierownicy ( w eLearn oznaczoną Q9) czy może tą pod siedzeniem?

Podobne wątki

  1. [GTV Spider] Złącze diagnostyczne do złącza 3pin Spider 96r gdzie dostać
    Utworzone przez SCHNNAZZI w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-08-2015, 12:01
  2. [159] Gdzie znajduję się naklejka z kodem koloru ?
    Utworzone przez Adoil w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 27-12-2014, 13:19
  3. (156 FL) kable od kurtyn , gdzie w SW?
    Utworzone przez Transamgta w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-11-2013, 12:13
  4. Gdzie szukać złącza elastycznego wydechu? JTD
    Utworzone przez xzixeres w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-03-2013, 21:25

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory