Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: alu Super Sport 17” a czerwone zaciski

  1. #1
    Kurt
    Gość

    Domyślnie alu Super Sport 17” a czerwone zaciski

    Wiosna za pasem, pora pomyśleć o felgach na letnie gumy. W związku z tym mam do Was pytanie, czy ktoś posiada do czerwonych zacisków hamulcowych felgi aluminiowe model Super Sport 17”?
    Pytam na forum, bo na dealerach ciężko polegać. Stalówki 16” na zimę miały podobno pasować….

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    od 17" w góre wchodzą Spokojnie

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Sierek
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Gulietta QV
    Postów
    282

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurt Zobacz post
    Wiosna za pasem, pora pomyśleć o felgach na letnie gumy. W związku z tym mam do Was pytanie, czy ktoś posiada do czerwonych zacisków hamulcowych felgi aluminiowe model Super Sport 17”?
    Pytam na forum, bo na dealerach ciężko polegać. Stalówki 16” na zimę miały podobno pasować….
    Będę odbierał wkrótce QV w takiej kompletacji, ale moim zdaniem ładniejsze są 17" w wersji Sport.

  4. #4
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    masz na mysli te turbiny ze sport 1 ? Bo jak Ci się tak podobają to ja chętnie Twoje z QV sobie na zimę odkupie

  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Maciek-156
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Postów
    8,596

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurt Zobacz post
    Wiosna za pasem, pora pomyśleć o felgach na letnie gumy. W związku z tym mam do Was pytanie, czy ktoś posiada do czerwonych zacisków hamulcowych felgi aluminiowe model Super Sport 17”?
    Pytam na forum, bo na dealerach ciężko polegać. Stalówki 16” na zimę miały podobno pasować….
    Ja mam alu 17" z pakietu Sport na wzmocnionych (czerwonych jak piszesz) zaciskach. Nie wiem kto ci wciskał że 16" stalówki wejdą - mój diler od razu wykluczył taka możliwość przy tych zaciskach, podobnie zresztą jak koło dojazdowe
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Jeep Cherokee 2.0 MJD A9 LIMITED 2014
    Giulietta 1,4TB MA Distinctive 2010
    AR156 1.9 16v JTD M-jet 2004
    AR156 1.6TS 2000
    Wcześniej 7 włoskich aut F (126, 127, UNO DS, TIPO, PUNTO, BRAVA, MAREA)

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Sierek
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Gulietta QV
    Postów
    282

    Domyślnie

    Cytat Napisał tygrysio Zobacz post
    masz na mysli te turbiny ze sport 1 ? Bo jak Ci się tak podobają to ja chętnie Twoje z QV sobie na zimę odkupie
    Możemy wrócić do tematu po odbiorze. Sprawdzę też czy się wtedy nie zmieni moje nastawienie

  7. #7
    dwilk
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maciek-156 Zobacz post
    Ja mam alu 17" z pakietu Sport na wzmocnionych (czerwonych jak piszesz) zaciskach. Nie wiem kto ci wciskał że 16" stalówki wejdą - mój diler od razu wykluczył taka możliwość przy tych zaciskach, podobnie zresztą jak koło dojazdowe
    Ha! A moj dealer (LOL) z mila checia chcial mi sprzedac dojazdowke. Panuje "lekki" szum informacyjny. Ja za to musze sobie podarowac wszystko po za kompresorkiem ze wzgledu na subwoofer

  8. #8
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sierek Zobacz post
    Możemy wrócić do tematu po odbiorze. Sprawdzę też czy się wtedy nie zmieni moje nastawienie
    Ok daj znać - mi na zimę bardzo odpowiadają

  9. #9
    kgv166
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał dwilk Zobacz post
    Ha! A moj dealer (LOL) z mila checia chcial mi sprzedac dojazdowke. Panuje "lekki" szum informacyjny. Ja za to musze sobie podarowac wszystko po za kompresorkiem ze wzgledu na subwoofer
    Z tego co wiem, to są dwa rodzaje dojazdówek (temat był chyba już poruszany w innym wątku) - standardowa 16 i 17 odpowiednia do aut z powiększonymi zaciskami. Doczytałem to na AlfaOwners ,niestety za późno. Jak zamawiałem auto to chciałem z dojazdówką ale po paru dniach dealer zadzwonił, że się nie da i wcisnął mi kompresor :-(. Kilka dni później dowiedziałem się, że panuje w tej sprawie dezinformacja. Poprosiłem, żeby sprawdzili w dziale części, po pół dnia oddzwonili z przeprosinami. Faktycznie, nikt się wcześniej nie zorientował. Na dobicie mnie powiedzieli, że większa dojazdówka kosztowała w momencie zamawiania tyle co mniejsza (chyba coś 200 zeta). Teraz to oczywiście mogą mi zamówić ale koszt ok 900 zł (o dziwo, znowu tyle samo co mniejsza dojazdówka) plus styropian i lewarek - wszystko prawie 1500zł brutto. Czuję się pod tym względem lekko wydymany ale cóż... Pewnie za jakiś czas zamówię. Pewnie subwoofer także wszedłby to tego koła.

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Sierek
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Gulietta QV
    Postów
    282

    Domyślnie

    Oryginalny subwoofer Bose wchodzi do dojazdówki. Niestety głośnik jest tam tylko ok. 10cm.

Podobne wątki

  1. [159] Czerwone zaciski hamulcowe
    Utworzone przez Myszkin w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 11-11-2019, 08:29
  2. [159] Zaciski tył czerwone 41/22 na tarcze wentylowane w Alfie 159 2.4 JTDm i 3.2 JTS
    Utworzone przez slawek986 w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-01-2015, 20:09
  3. [Giulietta] Czerwone zaciski - odpadł klar...
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-04-2014, 09:21
  4. [Giulietta] Czerwone zaciski tarcz hamulcowych
    Utworzone przez darek3972 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-12-2011, 19:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory