Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Temat: Dobry serwis klimatyzacji w Warszawie?

  1. #1
    Użytkownik Romeo Avatar YonasH
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Brerrrrra V6
    Postów
    1,201

    Question Dobry serwis klimatyzacji w Warszawie?

    Szukam dobrego serwisu klimy w stolicy (optymalnie blisko Ursynowa). W sumie pierwszy raz będę serwisował klimatyzację i nie wiem czy można serwisy dzielić na dobre i złe? Może tego nie da się zrobić źle

    W każdym razie z góry dziękuję za pomoc i sugestie.

    ...brzmienie V6 - bezcenne!

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar redek83
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Raszyn
    Auto
    Inny
    Postów
    945

    Domyślnie

    Ja byłem tam : http://www.euro-klima.pl/
    Tanio nie jest to mogę powiedzieć od razu, ja za "regenerację" kompresora zapłaciłem 1K PLN jakieś 1,5 roku temu. Ale nie mogę powiedzieć znają się i klima chodzi tak że nawet w lato mam szron na szybie od środka Zajmują się też turbo.
    STOP CIOTOM DROGOWYM
    Było>> 166 2.4 JTD '99 >> GT 1.9 JTD '05 >> Jaguar X-Type 2.5 '03 >> Laguna 2 FL 1.9 DCI '05>>
    Jest>> Passat B6 2.0 TSI 200KM '07 ver. USA

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał redek83 Zobacz post
    Ja byłem tam : http://www.euro-klima.pl/
    Tanio nie jest to mogę powiedzieć od razu, ja za "regenerację" kompresora zapłaciłem 1K PLN jakieś 1,5 roku temu. Ale nie mogę powiedzieć znają się i klima chodzi tak że nawet w lato mam szron na szybie od środka Zajmują się też turbo.
    Potwierdzam - byłem tam jeszcze z Mercedesem, miał dużo drobnych niedomagań, które pewnie samodzielnie można by usunąć nawet bezkosztowo, ale mi się nie chciało/nie miałem czasu, więc chłopaki za 150 zł tak poogarniali tematy, że objechałem Włochy i później jeszcze sporo jeździłem i klima była jednym z najlepiej działających elementów wyposażenia
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar YonasH
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Brerrrrra V6
    Postów
    1,201

    Domyślnie

    Dzięki za namiar
    Zgadzam się, że tanio nie mają. Napełnienie 250zł, odgrzybianie 120zł. Razem 370zł. Dużo! Nie wiem czy warto tyle przepłacać.
    Muszę się rozejrzeć jeszcze.

    ...brzmienie V6 - bezcenne!

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Ale skoro musisz napełnić znaczy się, że masz jakąś nieszczelność - w zwykłym warsztacie goście kupują tylko automat i na układach klimatyzacji znają się mniej niż operator Lottomatu na informatyce, więc możesz wydać stówę, albo 150 za napełnianie gdzie indziej (bo odgrzybisz sobie sam, sprayem za ok. 30 zł z hurtowni motoryzacyjnej), a za pół roku (albo w czesie wakacyjnego wyjazdu) stwierdzisz, że znowu Ci nie chłodzi i wydasz drugie 150 (co najmniej) - tak, że temat do zastanowienia
    Ja piszę tylko jakie były moje doświadczenia, co mi powiedzieli w EuroKlimie (nie to o odgrzybianiu samodzielnym, tylko o nieszczelności ;P) i jaka jest moja logika myślenia...
    Nigdy już nie pojadę do zakłądu szybkiej obsługi z klimą, bo i tak mi się udało, że nie zapłaciłem kasy za elektrozawory, które gość mi chciał wymieniać (nie miał pojęcia o klimie), a miałem sprawne...
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar YonasH
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Brerrrrra V6
    Postów
    1,201

    Domyślnie

    Nie mam nieszczelności - źle się wyraziłem. Chcę tylko wymienić czynnik i zrobić ogólny serwis.
    Poza tym chwila googlowania i okazuje się, że 370zł to wcale nie aż TAK dużo
    Ostatnio edytowane przez YonasH ; 14-04-2011 o 12:43

    ...brzmienie V6 - bezcenne!

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał YonasH Zobacz post
    Nie mam nieszczelności - źle się wyraziłem. Chcę tylko wymienić czynnik i zrobić ogólny serwis.
    Poza tym chwila googlowania i okazuje się, że 370zł to wcale nie aż TAK dużo
    Dodaj do tego moje wyjaśnienie i już wiesz, gdzie się udać W sumie wcześniejsza Twoja wypowiedź trochę mnie zdziwiła, w porównaniu do jakiegoś tam starego zapytania o zmianę kół, gdzie miałeś spore wymagania ;P) Wiadomo koła=bezpieczeństwo, ale klima w lecie też
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar yoozef
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Warszawa / Płock
    Auto
    była: Alfa Romeo 166 v6 3.0 Super '98
    Postów
    1,098

    Domyślnie

    Ja w ramach standardowego przeglądu (dobicia i odgrzybienia) byłem po prostu w Norauto. Wszystko ok, a cena też jakaś korzystna była . Tylko u mnie wszystko szczelne, dobijam co nieco raz na 4 lata.

  9. #9
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Była: AR 159 TBI / jest AR Giulia 200KM RWD Ti
    Postów
    13

    Domyślnie Klima na Górczewskiej

    Mogę z czystym sumieniem polecić serwis klimy na ul. Górczewskiej 146. Dokładnej nazwy nie pamiętam. Co prawda blisko Ursynowa to nie jest, ale póki co mnie nie zawiedli. Robiłem tam przeglądy w Grande Punto i Ducato od kilku lat. Z Alfą jeszcze nie byłem, ale póki co nie ma potrzeby.

  10. #10
    Użytkownik Romeo Avatar YonasH
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Brerrrrra V6
    Postów
    1,201

    Domyślnie

    Byłem dziś w ASO Twardowski w innych sprawach. Klient przede mną odbierał auto m.in. po serwisie klimy. Zapytałem.
    Za bardzo dokładny serwis, połączony z czyszczeniem parownika jakąś nową aparaturą i dwu-stopniowym odgrzybianiem zapłacę około 350zł.
    Jestem na 90% zdecydowany

    ...brzmienie V6 - bezcenne!

Podobne wątki

  1. Serwis Abpol na Grochowskiej w warszawie
    Utworzone przez trei w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-02-2013, 21:50
  2. Dobry Serwis w Warszawie!!! Pilne!
    Utworzone przez dawideksl w dziale 166
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 12-10-2012, 15:44
  3. [166] SERWIS w WARSZAWIE
    Utworzone przez Tadeusz BELIWAR w dziale 166
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-03-2008, 20:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory