Zobacz wyniki ankiety: Kupiłbym dywaniki typu

Głosujących
526. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CLASSIC

    18 3.42%
  • PREMIUM

    483 91.83%
  • bez róznicy mi to

    25 4.75%
Strona 91 z 173 PierwszyPierwszy ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 1725

Temat: Dywaniki samochodowe

  1. #901
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Czempiń/Poznań
    Auto
    ALFA ROMEO 156 SW 2.5 V6
    Postów
    93

    Domyślnie

    Ja jestem zadowolony, odświeżyły mi środek.
    Co do napisu, nie jest on super jakości, trochę się zlewa ale może uda się coś poprawić.

  2. #902
    Użytkownik Embrion Avatar Szajner
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Police
    Auto
    Alfa Romeo 156, 2,4 JTD 136 KM, 1999 r.
    Postów
    16

    Domyślnie

    Ja podobnie jak Flatbeet poprawiłem je trochę markerem i i jest całkiem ładnie

  3. #903
    Użytkownik Świeżak Avatar eternal_slavo
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kłodzko
    Auto
    156 SW '02 1.9 JTD 115 KM
    Postów
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał peter_220 Zobacz post
    eternal_slavo a nie przyszło Ci może do głowy, że osoby, które kupiły dywaniki i są zadowolone z zakupu nie śledzą wątku o - tak naprawdę - następnych turach dywaników?

    Czy patrzyłeś kiedyś - właściwie w dowolnym wątku dotyczącym kupna czegoś - ile osób daną rzecz kupiło, a ile się chociażby pochwaliło, że już dotarła? Nie wspominając już nawet o wyrażeniu opinii..

    Nabazgrane z Xperia Play przy pomocy Tapatalk & SwiftKey
    Właśnie, że przyszło mi to do głowy i stąd wzięło się moje pytanie. Chciałem przeczytać jakieś kontrargumenty innych osób do negatywnych opinii i je przeczytałem, z czego jestem bardzo zadowolony. Nie rozumiem dlaczego mój post został tak złowieszczo odebrany, skoro ostatecznie wszystkim wyszedł na dobre. Ja uzyskałem satysfakcjonujące mnie odpowiedzi, a same dywaniki i osoby/a które się tym zajmują mają dodatkową dobrą reklamę. Ale przecież lepiej szukać dziury w całym...

  4. #904
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Twój post odebrałem w taki sposób że póki co czytasz tylko same negatywne opinie a ja jedyny zaciekle dywaników bronie tak jak bym miał w tym jakiś prywatny interes. jedno i drugie nie jest prawda, pozytywnych opinii jest mnóstwo, wystarczy wybiórczo prześledzić kilka poprzednich stron z tego tematu. a bronie bo osobiście nie uważam żeby robić tym dywanikom aż tak złą reklamę jak co poniektórzy tu robią.

  5. #905
    Użytkownik Świeżak Avatar eternal_slavo
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kłodzko
    Auto
    156 SW '02 1.9 JTD 115 KM
    Postów
    228

    Domyślnie

    Żadnego "prywatnego interesu" nie miałem na myśli. Chciałem tylko, żeby ktoś jeszcze potwierdził to co ty napisałeś o dywanikach. Chyba zrozumiałe, że lepiej przemawia 5 dobrych glosów przeciwko dwóm negatywnym, niż 2 negatywne do 1 pozytywnego. A nie chciałem przeglądać reszty tematu, bo bardziej zależało mi na tym, żeby ktoś napisał jak dzisiaj dywaniki się spisują, niż jak spisywały mu się 2-3 lata temu kiedy dopiero je dostał.

  6. #906
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Sebek2442
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Mistrzewice
    Auto
    147 1.9 JTD
    Postów
    807

    Domyślnie

    A to moje kupowane rok temu przelatały całe lato i prawie połowę jesieni głównie miasto, co tydzień odkurzane i 2 razy w miesiącu prane.
    Od jesienie nie prane dlatego na fotkach wyszły trochę szare, w jednym miejscu jest tylko delikatnie widać zmęczenie na dywaniku kierowcy
    W poniedziałek będą pranę i te szare miejsca znikną A zapomniałem zniknąć Moja panna często w szpilkach śmiga i dywanikom to nie przeszkadza





    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SNC01103.jpg
Wyświetleń:	112
Rozmiar:	80.6 KB
ID:	88976Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SNC01106.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	94.2 KB
ID:	88977Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SNC01102.jpg
Wyświetleń:	109
Rozmiar:	95.7 KB
ID:	88978Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SNC01101.jpg
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	77.0 KB
ID:	88979Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SNC01105.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	167.5 KB
ID:	88980

  7. #907
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Sillyspeed
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Irlandia
    Auto
    156 GTA & 156 JTS
    Postów
    51

    Domyślnie

    Witam, ciekawe te dywaniki
    Mam pytanie; czy te “stopery” które są w tych dywanikach pasują do 156 GTA ?
    Miałem niestety problem z dywanikami które nie pasują…

  8. #908
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sillyspeed Zobacz post
    Witam, ciekawe te dywaniki
    Mam pytanie; czy te “stopery” które są w tych dywanikach pasują do 156 GTA ?
    Miałem niestety problem z dywanikami które nie pasują…
    do naszych dywaników dołączony jest nowy komplet wkrętów i stoperów za pomocą których trzeba mocować dywaniki. nasze dywaniki nie są przystosowane do tego co kto ma aktualnie wkręcone w podłogę.

  9. #909
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Sillyspeed
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Irlandia
    Auto
    156 GTA & 156 JTS
    Postów
    51

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    do naszych dywaników dołączony jest nowy komplet wkrętów i stoperów za pomocą których trzeba mocować dywaniki. nasze dywaniki nie są przystosowane do tego co kto ma aktualnie wkręcone w podłogę.
    Mam tylko oryginalne punkty mocowania w podłodze, i niestety nie zamierzam robić nowych dziur. Dziękuje za odpowiedz.

  10. #910
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sillyspeed Zobacz post
    Mam tylko oryginalne punkty mocowania w podłodze, i niestety nie zamierzam robić nowych dziur. Dziękuje za odpowiedz.
    W takich sytuacjach zawsze sie zastanawiam co ludziom przeszkadza zrobić nową dziurę w której będzie nowy wkręt którego i tak nie będzie widać bo będzie mocowaniem dywanika. To jest właśnie jedna z tych zagadek nad którą dumam od dawna i nie mogę znaleźć żadnej logicznej odpowiedzi

Podobne wątki

  1. Dywaniki samochodowe gumowe.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory