Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: [156] pytanie odnośnie xenonów HID

  1. #1
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie [156] pytanie odnośnie xenonów HID

    Pytanie do tych co mają hidy , ja też mam ale dręczy mnie jedna kwestia czy po włożeniu żarnika xenonowego w miejsce żarówki te druciki jeden i drugi zdołaliście zapiąć bo u mnie jeden wejdzie a drugi za sku*** nie chce wbić a nie chce nic złamać ani znisczyć i druga sprawa czy normalnie da się wyregulowac hidy

  2. #2
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie

    drucika nie złamiesz to pewne. Ja mam jeden orginalny a drugi przeróbka od renault scenic Albo dociskaj na "chama" albo drugie rozwiązanie: wypnij go (tylko uwazaj żeby ci nie zginał) z tej strony gdzie jest na stałe zaczepiony i najpierw wsadz go za te wypustki a potem dopiero tam gdie jest na stałe przypiety.

  3. #3
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    ok a wyregulowanie reflektorów bo osobiście mam nie wyregulowane i ostatnio jechałem z kolegą na basen w 2 auta i mówi że strasznie mu biły po lusterku moje xenony

  4. #4
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie

    a to trzeba jeżdzic po stacjach i pytać nie kazda ci to zrobi. Poki opuśc lampy na max

  5. #5
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    no będe musiał bo też drogówke miałem co prawda nie chytali mnie ale krzywo sie patrzeli nie wiem może faktycznie te xenony im śmierdziały

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Ja mam zapięte obie klamry, co prawda z użyciem siły, ale udało się. Natomiast miałem problem z montażem palników, bo są troszkę za długie i nie mieściły się blokując o osłonkę wewnątrz. Po małych poprawkach udało się je zamontować.
    A jak jest u Was? Wasze palniki zmieściły się bez problemu?
    Co do ustawienia świateł. Miałem ten zabieg przeprowadzony tuż przed montażem HID, później nie byłem. Jeszcze nikt mi nie mrugał, że go oślepiam, ale jak odbiorę samochód z warsztatu podjadę do SKP i poproszę o regulację - ot tak, dla lepszego samopoczucia
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  7. #7
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    alces wyznaje tą samą zasade co ty po porostu szlag mnie trafia jak mam coś nie tak w aucie :mrgreen: też będe musiał pojechać u mnie xenony weszły bez problemu na dułgość chyba ok ale na 1 klamrę tylko wbiło musze chyba na chama 2

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kosiar
    alces wyznaje tą samą zasade co ty po porostu szlag mnie trafia jak mam coś nie tak w aucie :mrgreen: też będe musiał pojechać u mnie xenony weszły bez problemu na dułgość chyba ok ale na 1 klamrę tylko wbiło musze chyba na chama 2
    Heh - dokładnie tak jest.
    Jeśli chodzi o tą drugą klamrę, to spróbuj ją delikatnie podgiąć cienkimi kombinerkami, tak, żeby nie dociskała tak mocno, wówczas powinna lepiej spasować.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  9. #9
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    tylko że ja tam nic nie widze bo taki fajny dostęp do tego jest i robie na czuja :wink:

  10. #10
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie

    Alces ty to nie masz prawdziwej adrenaliny przy jeżdzie bo masz spryskiwacze z nimi połowa emocji odpada

Podobne wątki

  1. Pytanie odnośnie nawiewu
    Utworzone przez Revio w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-12-2015, 13:34
  2. Pytanie odnośnie ASR/VDC
    Utworzone przez Lenix w dziale 147
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 16-06-2014, 18:01
  3. [145] Pytanie odnośnie strumienicy.
    Utworzone przez ADI_BoXER w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 13-10-2012, 12:12
  4. Pytanie odnośnie kluczyka
    Utworzone przez Szczepan w dziale 147
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 07-04-2012, 07:31
  5. [156] Pytanie odnośnie 2.4 JTD
    Utworzone przez Domin_6kila w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-09-2008, 17:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory