Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: gdzie podpiąć belle pod kompa w zg?

  1. #1
    Marssel
    Gość

    Domyślnie gdzie podpiąć belle pod kompa w zg?

    Witajcie, koledzy czy ktoś z okolic Zielonej Góry posiada oprogramowanie wraz z kablami do podpięcia pod kompa wywalilo mi błąd poduszek kable pod fotelami sprawdzalem ale błąd nadal jest; chcial bym podlączyc autko i skasować błędy, ewentualnie sprawdzić jakie to blędy zgóry dzięki za pomoc.

  2. #2
    Użytkownik Ogier Avatar Marysn
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Auto
    166 2.4JTD, 146ti 2.0 16V, Monterey 3.1TD
    Postów
    161

    Domyślnie

    W ASO zagadaj z kolesiem od kompa pewnie skasuje ci "prywatnie" za 50 zł, ale posprawdzaj dobrze styki pod fotelem żeby nie wywalać kasy na darmo Jest jeszcze mechanik co w ASO pracował i teraz ma swojego kompa nie pamiętam gdzie ma warsztat ale jak bardzo będziesz chciał to ustale Pozdro

    155 1.8 TS 16V - kręci wysoko
    166 2.4 JTD 10V - moc turbo, 146ti 2.0 TS 16Vhttp://www.youtube.com/watch?v=gjSVk...feature=relmfu

  3. #3
    Marssel
    Gość

    Domyślnie

    będę wdzięczny jak znajdziesz tego drugiego,

  4. #4
    jacek1968
    Gość

    Domyślnie

    Witam
    Za te 50 dyszek to dolecisz do Gorzowa , ja cie podlacze i sprawdze wszystko za free

    pozdrawiam

  5. #5
    Marssel
    Gość

    Domyślnie

    Witam kolegę zza miedzy(heh); wybacz śmiech ale mimo iż nie jestem rodowitym zielonogorzaninem ani kibicem to wiele słyszałem o świetej wojnie(znam ją z lat mlodzieńczych pochodze z Kolobrzegu a tam kotwica kolobrzeg-gwardia koszalin) dla mnie to kpina, ale widzę że Ty rowniez do normalnych należysz...; z jak największa przyjemnością odwiedził bym kolegę, poznał kogoś znającego sie na bellach ale już uporałem sie ze swoim problemem tak więc dziękuję i pozdrawiam

  6. #6
    jacek1968
    Gość

    Domyślnie

    Witam
    Nigdy nie mialem uprzedzen tzw. miedzymiastowych , zapraszamy w przyszlym roku na III Lubuski zlot pewnie jak zwykle w Osnie Lubuskim.

    pozdrawiam

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Kynium
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Żary/Grabik
    Auto
    Alfa 166 3.0 '02 AT + Toyota Corolla Verso '04 na ropa + jakiś tam kombiaczek (Focus 1.6TDCI '05)
    Postów
    393

    Domyślnie

    Jacek wieść niosła, że III lubuski ma się odbyć jeszcze w tym roku. A przy okazji jak Twoja bella? mam nadzieję, że nie było tak źle jak się zapowiadało na zlocie.
    Alfa Romeo 156 2.0TS '99 MOMO Nero 601- była
    Alfa Romeo 166 3.0 V6 manual '01 Blue Odyssey - była
    Lancia Phedra 2.0 JTD '05 Automatic - była
    Alfa Romeo 166 3.0 V6 automatic '02 nero vulcano - jest
    plus dwa jakieś wozidełka do szurania na ropę

    Była jeszcze masa innych, mało znaczących samochodów.

  8. #8
    jacek1968
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kynium Zobacz post
    Jacek wieść niosła, że III lubuski ma się odbyć jeszcze w tym roku. A przy okazji jak Twoja bella? mam nadzieję, że nie było tak źle jak się zapowiadało na zlocie.
    Witam
    mozliwe ze nie doslyszalem o tym zlocie , biegalem z laptopem hi hi hi , auto jeszcze w naprawie , do wymiany poszla podloga bagaznika , pas tylny i zderzak hmmm. W przyszlym tygodniu powinna byc do odbioru

    pozdrawiam

  9. #9
    sebmol
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marssel Zobacz post
    Witajcie, koledzy czy ktoś z okolic Zielonej Góry posiada oprogramowanie wraz z kablami do podpięcia pod kompa wywalilo mi błąd poduszek kable pod fotelami sprawdzalem ale błąd nadal jest; chcial bym podlączyc autko i skasować błędy, ewentualnie sprawdzić jakie to blędy zgóry dzięki za pomoc.
    Witam kolegę
    Jak jeszcze chcesz podpiąć alfę pod kompa to zapraszam do mnie, tylko 40km od Zielonej (Nowe Miasteczko).

  10. #10
    Użytkownik Znawca Avatar criss2007
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Nowa Sól / Zielona Góra / Kożuchów
    Auto
    Jest: Alfa 166 3.0 V6 24V Był: Alfa Gtv 2.0 T.S '96
    Postów
    1,033

    Domyślnie

    Panowie, Gtv zaczęła fisiować więc chciałbym pod kompa ją podpiąć. Ktoś miałby taką możliwość w Zielonej Górze lub okolicy?

Podobne wątki

  1. Potrzebuje podpiąć AR166 pod kompa w Katowicach
    Utworzone przez klimas85 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-05-2014, 11:22
  2. Gdzie się podpiąć z oświetleniem nóg ?
    Utworzone przez Juro w dziale 147
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-09-2012, 21:57
  3. Gdzie podpiąć wzmacniacz bez remote?
    Utworzone przez Bouncy w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-04-2012, 22:53
  4. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-05-2011, 08:32
  5. Gdzie podpiąć kabel do FESa?
    Utworzone przez marcianno1 w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-01-2011, 15:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory