Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Temat: Skrzywiona alu

  1. #1
    Kulka
    Gość

    Domyślnie Skrzywiona alu

    Skoro obiecano mi pomoc wszelaką :wink: w dziale powitalnym, to zacznę od pytania. Gdzie w Szczecinie prostuje się alufelgi (jeżeli w ogóle coś takiego się robi :roll: ). Przy zmianie kół na zimowe mistrz w zakładzie stwierdził, że jedna z moich alufelg jest skrzywiona. Czas zmiany butów na letnie nadchodzi nieubłaganie i chyba muszę zająć się tym 'problemem'... Z góry dziękuję za sugestie i rady. Pozdr. 8)

  2. #2
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    więc tak mierzyn na ulicy weleckiej sa dwa zakłady za centrum handlowym STER jeden jest po lewej stronie około 20 metrów z krzyżówką na stobno a drugi jest około 40 m za krzyżówką na stobno po prawej stronie
    oraz Police ulicy nie znam ale wystarczy się spytac byle jakiego taksiarza jak dojechac do frankowskiego i po sprawie

  3. #3
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki, to już jakiś kierunek Teraz już nie mam pretekstu, żeby sie tym nie zająć. Pozdr.

  4. #4
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    jeden z warsztatów znajduje się tez w Kluczu...dokładnych namiarów nie znam ale znajduje się na głównej drodze więc widac bilbordy reklamowe hehe jadąc w strone gryfina po prawej stronie jest ...

  5. #5
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    u mnie się okazało że też felga do prostowania. kto widział ten wie dlaczego
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  6. #6
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    heheh mówiłem

  7. #7
    Silver156
    Gość

    Domyślnie

    Hehe pikero brechta ;D ale to nie jest smieszne !! ;P

  8. #8
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    dobrze że na spocie nie byłem świadom tego :twisted:
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  9. #9
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    ja na spocie nie byłem świadom wielu rzeczy które wyszły w przeciagu tygodniowej eksploatacji ale dzis sytuacja się stabilizuje
    heheh bobryt ta kierownica jest magiczna i już nigdy nie pozwoli ci wjechać w krawężnik :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  10. #10
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Wybór padł na Mierzyn, zakład bliżej Szczecina. Wyprostowanie z wyważeniem to - bagatela - 90 zeta - z przechowaniem koła do bardziej letnich warunków na zmianę butów na letnie i preferencyjnymi :wink: kosztami wyważenia i zmiany pozostałych trzech. Dzięki za pomoc

Podobne wątki

  1. Lekko skrzywiona Felga 17"
    Utworzone przez Andrzej_ w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-04-2014, 21:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory