Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: 145 1.9 TD coś dla silnika??

  1. #1
    BlaCkMagic
    Gość

    Domyślnie 145 1.9 TD coś dla silnika??

    nie wiecie, czy mozna "wrzucic" coś do silniczka DIESELA 1.9 TD do mojej alfki 145, nie znam się nie wiem, chodzi mi o jakiegoś chipa albo inny zmyslny wzmacniacz mocy??
    Nie żeby moja bella była mułem, bo jak na diesela leci bardzo ładnie, ale może moglaby jeszcze ładniej

  2. #2
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie

    mnie zawsze kusiło żeby do jakiegioś turbodiesla wsadzic stożek. Ciekawe jakie byłyby efekty i jal by to brzmiało

  3. #3
    ViP Romeo Avatar robak#21
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    coś tam wrzeszczy...
    Postów
    881

    Domyślnie

    Napewno jakis wirusik
    :arrow: http://www.forum.alfaholicy.org/topi...jtd-vt4016.htm
    tu troche mozna poczytac jakie koledzy maja dowiadczenia z diselkami :twisted:

    pozdr
    [*]


  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar czarek145
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Środa Wlkp.
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm
    Postów
    209

    Domyślnie

    Cytat Napisał robak#21
    Napewno jakis wirusik
    :arrow: http://www.forum.alfaholi...-jtd-vt4016.htm
    tu troche mozna poczytac jakie koledzy maja dowiadczenia z diselkami :twisted:
    Zgadza się robak ale kolega BlackMagic ma dieselka starszej generacji (nie JTD) a tych silników nie da się niestety zawirusować. Tak więc chiptuning nie wchodzi w grę, ale na pewno da się jakoś podkręcić autko.

  5. #5
    ViP Romeo Avatar robak#21
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    coś tam wrzeszczy...
    Postów
    881

    Domyślnie

    Cytat Napisał czarek145
    Cytat Napisał robak#21
    Napewno jakis wirusik
    :arrow: http://www.forum.alfaholi...-jtd-vt4016.htm
    tu troche mozna poczytac jakie koledzy maja dowiadczenia z diselkami :twisted:
    Zgadza się robak ale kolega BlackMagic ma dieselka starszej generacji (nie JTD) a tych silników nie da się niestety zawirusować. Tak więc chiptuning nie wchodzi w grę, ale na pewno da się jakoś podkręcić autko.
    hmm czyli kolega ma zwykla recznie regulowana pompe (( wtedy sie nie da ,a jezeli juz jest sterownik ECU to sie da DD ,nowoczesniejsze disle maja wiekszy margines podniesienia mocy najlepiej popytac w VTECHu albo TTC ,mam namiary na kolesia z Bytmia co siedzi w diselkach i ładnie tam grzebie jak cos napisz na PW dam ci namiery
    ale tak jak mowi czarek145 moge sie mylic...

    pozdro
    [*]


  6. #6
    Piotr
    Gość

    Domyślnie

    Ja miałem Alfe 145 1.9TD i działałem coś z silnikiem :wink: , moje auto jest chyba gdzieś opisane na tym forum. Chipowac się tego nie da bo zarówno pompa wtryskowa jak i turbosprężarka są sterowane mechanicznie, ale podnieśc moc silnika się da. Myślę, że szacunkowo moja Alfa mogła miec około 115KM. Osiągi mierzyłem raz na Gtechu, wyszło z tego co pamiętam 9.72s do 96km/h, realnie do 100km/h przyspieszenie wynosilo około 10.5s. Pamiętam jak jeszcze ganiałem się z Fiatem Coupe 2.0 16V i naprawdę dużo nie zostawałem z tyłu. Gdzieś na forum jest pewnie jeszcze filmik z tej potyczki :wink:

    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. [159] Komora silnika - skrzypienie przy uruchamianiu silnika, przyspieszaniu i na dziurach
    Utworzone przez Gary w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 11-01-2017, 14:13
  2. Pompowy PODGRZEWACZ SILNIKA grzałka silnika
    Utworzone przez sixtus w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-08-2014, 14:55
  3. Brak mocy silnika zapalona lampka silnika
    Utworzone przez christofe w dziale 156
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 09-03-2014, 13:59
  4. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-08-2013, 17:47
  5. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-09-2012, 21:25

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory