Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: zlecę wykonanie przeszczepu w mito

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    koło koła
    Auto
    emty
    Postów
    477

    Domyślnie zlecę wykonanie przeszczepu w mito

    witam, wk---wia mnie strasznie niemoc mojego silnika, rozglądam sie za zmianą silnika na inny nie wiem jaki bedzie dobry, podejrzewam ze najmniej problemow byłoby z multiairem 135hp ale wolałbym 120hp jtd, czy ktos z kolegów zna sie na rzeczy, zajmuje sie takimi sprawami, czy to skomplikowana sprawa, ile to moze kosztować ?

  2. #2
    thing
    Gość

    Domyślnie

    łatwiej i taniej będzie zamienić benzyne na benzyne, a najłatwiej zmienić auto.

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar Artas 155
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa/Gródek
    Auto
    Alfa Romeo 155 2.0 16V/Alfa Romeo 155 1.8 8V i FC 20VT
    Postów
    1,155

    Domyślnie

    Jeżeli jest forsa,to przeszczep od Abartha Grande Punto SS i problem znika!a jeżeli wchodzi zamiana to,na Abartha Grande Punto SS i radocha z jazdy gwarantowana!!!!

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    koło koła
    Auto
    emty
    Postów
    477

    Domyślnie

    tzn nie chodzi mi o zwikszenie parametrow o 100% tylko "dociągnięcie" do średniej, 120-135hp w zupełności wystarczy, sprzedac mozna ale nie chce kupwac ponownie salonowego auta, a uzywane mnie srednio interesuje bo to bedzie rozbity import, wole zainwestowac te 10k w profesjonalnie zrobiona zmine silnika, lub co przyszło mi teraz do głowy moze samą głowice z resztą da sie zamienic? nie jestem szpeniem od mechaniki wiec nie wiem jak to by sie udało?

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar Artas 155
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa/Gródek
    Auto
    Alfa Romeo 155 2.0 16V/Alfa Romeo 155 1.8 8V i FC 20VT
    Postów
    1,155

    Domyślnie

    Zestaw od Abartha mógłby podejść,sprzedawali gotowe w salonach do motorowni 1.4,razem z całym bałaganem do wersji SS.To byłoby coś!

  6. #6
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    MiTo 1.4T/ Panda
    Postów
    133

    Domyślnie

    oj, swap w nowym wozie to "pchanie się w gips" nikt się nie podejmie tego z gwarancją, a spodziewam się że mogą być problemy, w tym wozie nawet halogenów nie założysz jak nie miałeś w fabryce
    naprawdę warto jednak kupić drugi wóz, nie wszystkie mito z zachodu to rozbitki, całkiem przyjemne można znaleźć, no i problem zawsze pozostanie, ja kupiłem 135 a żałuję że nie 170...

  7. #7
    punkt
    Gość

    Domyślnie

    do noviteca odrazu wal!

    Myślę, że swap w takim wypadku to trochę przesada skoro nie oczekujesz jakiś hardkorowych przyrostów mocy.
    Jak dla mnie to to nadaje się na tuning, wałek, turbina, IC, wydech... i można tak w nieskończoność

  8. #8
    Użytkownik Znawca Avatar metan
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    K-ce
    Auto
    Mito 1,4 MPI
    Postów
    1,059

    Domyślnie

    Pewnie temat nieaktualny bo jjokocha chyba się pożegnał z miciakiem ale gdzies już tu było wymienione co trzeba oprócz samego silnika wymienić. Było tego na tyle dużo że interes jest raczej nieopłacalny.

Podobne wątki

  1. [GTV] Wykonanie układu wydechowego z nierdzewki
    Utworzone przez zarazek w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 08-06-2014, 09:34
  2. Wykonanie FL w wersji przed FL
    Utworzone przez rtc w dziale 166
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 11-09-2011, 22:31
  3. Nienależyte wykonanie usługi - sprawa sądowa.
    Utworzone przez szerszeń w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-04-2011, 08:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory