Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Temat: [Zapowiedź] zlot cycow 29sobota

  1. #1
    cobra82_82
    Gość

    Domyślnie [Zapowiedź] zlot cycow 29sobota

    zlot + grill + nocleg +pivo = swietna zabawa! itp,itd

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    chełm
    Auto
    33 16V
    Postów
    578

    Domyślnie

    Widze ze mnie wypzedziłęś z tematem heheh Ok więc zlot z kazika jest pzeniesiony do cycowa ze względu na mniejsze problemy organizacyjne.Sczegóły już niebawem.Tzeba ustalić godziny.Oczywiscie spotkasnie w lbn dalej aktualne a potem wyjazd do cycowa.Mam nadzieje że ludzię którym zwiększył się troszkę dystans nie zrezygnują.Pozdrawiam.
    2xIMOLA; 33 16V;164 3.0 12V ;155 V6 - było
    33 16V- aktualny biały obiekt do dopieszczenia
    www.LKAR.pl - Lubelski Klub Alfa Romeo

  3. #3
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    chełm
    Auto
    33 16V
    Postów
    578

    Domyślnie

    więc wygląda to mniejwięcej tak:

    nocleg 35 zl za osobe w pokoju 2 osobowym domek 140 zl spac moze 4 lub 5 osob cena schabowego 11 zl .lokalizacja wolka cycowska .gospodarstwo agroturystyczna marynka czy jakos tak .Spotkanie dla ludzi z lublina, okolic bądż pzejezdzających najlepiej pod zamkiem a kto ma blisko do cycowa bądż jedzie z drugiej strony moze być odrazu w cycowie najlepiej koło stacji LPG bo tam troszkę miejsca jest, chyba że ktoś zna jakieś inne miejsce to proszę opropozycje.
    2xIMOLA; 33 16V;164 3.0 12V ;155 V6 - było
    33 16V- aktualny biały obiekt do dopieszczenia
    www.LKAR.pl - Lubelski Klub Alfa Romeo

  4. #4
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    chełm
    Auto
    33 16V
    Postów
    578

    Domyślnie

    akcja musi szybko się odbyć bo czasu niewiele, a tzeb aby jakieś rezerwacje pzeprowadzić moze jakaś negocjacja co do cen.Noi werbować jakichś ludzi a do tego potzebna jest 100% pewność ze spot dojdzie do skutku.
    2xIMOLA; 33 16V;164 3.0 12V ;155 V6 - było
    33 16V- aktualny biały obiekt do dopieszczenia
    www.LKAR.pl - Lubelski Klub Alfa Romeo

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Rado
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Alfa 156 1.8 16V
    Postów
    54

    Domyślnie

    Po zebraniu głosów nasza grupa z Radomia nie jest chętna na spotkanie w Cycowie(a szykowało się około 15-17 alf) chyba że wyjdziecie z takim pomysłem że impreza zacznie się w Cycowie 29 marca natomiast 30 marca przeniesie się do Kazimierza i wtedy nasza grupa dołączy przecież nie koniecznie musimy wjezdzać na rynek

  6. #6
    Piotrek3006
    Gość

    Domyślnie

    Nie chce byc pesynista ale widze juz sie male problemy pojawiaja... Oby nie bylo ich wiecej a grupe z Radonia zapraszamy dalej to tylko jakies sto kilka kilometrow hehe

    pozdrawiam

  7. #7
    cobra82_82
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rado
    Po zebraniu głosów nasza grupa z Radomia nie jest chętna na spotkanie w Cycowie(a szykowało się około 15-17 alf) chyba że wyjdziecie z takim pomysłem że impreza zacznie się w Cycowie 29 marca natomiast 30 marca przeniesie się do Kazimierza i wtedy nasza grupa dołączy przecież nie koniecznie musimy wjezdzać na rynek
    tak wlasnie 29cycow 30 kazimierz

  8. #8
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    chełm
    Auto
    33 16V
    Postów
    578

    Domyślnie

    hmmm no niewiem juz sam jak rozwiązac problem.Bo na tyle samochodów w kaziku niewiem czy znajdzie się miejsce.A faktycznie to nie duzo dalej a i nocleg jest zapewniony.W kaziku zaś różnie moze być z noclegiem.Zachęcam do pzemyślenia sytuacji.No ale jestem owarty oczywiście na wszelkie kompromisy.Skoro faktycznie macie 17 aut to mozna ciągnąć kazika dalej.I dla takiej ilośći warto było by załatwić rynek.Ja moge to zrobić ale dopiero w środę i niewiem czy nie bedzie zapozno ;//I tzeba się na coś zdecydowac konkretnie bo okaze się za bedzie zapozno na wszystko 8) 8)Ja i moje funduszę zdecydujemy sie raczej na jedno z miejsc takze czekam na głosy innych bo mi to naprawdę bez znaczenia pragnę tylko aby kazdy był zadowolony.
    2xIMOLA; 33 16V;164 3.0 12V ;155 V6 - było
    33 16V- aktualny biały obiekt do dopieszczenia
    www.LKAR.pl - Lubelski Klub Alfa Romeo

  9. #9
    karol
    Gość

    Domyślnie

    Jesli z rynkiem w Kazimierzu sa jakies problemy, to przeciez nie jest konieczne aby tam wjezdzac.. Pomyslalem o tym, ze moznaby znalezc miejsce niekoniecznie w centrum Kazimierza, a np wzdluz Wisly, w okolicach ulicy Krakowskiej i przeprawy promowej do Janowca. Jakis czas temu tam bylem i wtedy bylo tam gdzie zaparkowac spora ilosc pojazdow, ale warto byloby sie dowiedziec jak jest teraz. Drugi pomysl to taki ze ostatecznie mozna wjechac po prostu na jeden z platnych parkingow (kazdy by wykupil bilet) i tam byloby juz miejsce na caly dzien. Tylko to ma wade.. nalezaloby tak byc juz ok 9 rano, zeby na parkingach bylo jeszcze duzo miejsca, aby nasze Alfy mogly stac obok siebie. Oczywiscie to co napisalem to tylko przemyslenia, ale by moze przydadza sie w organizacji

  10. #10
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    chełm
    Auto
    33 16V
    Postów
    578

    Domyślnie

    oczywistą sprawą jest że gdzieś się wciśniemy napewno.Tylk tzeba podjąć jakąś decyzję.Moze jakaś ankieta głosowanie ??Chłopaki z radomia wy macie duzą siłę przebicia. Tylko zeby potem nie okazało się ze pzyjedzie 3 auta z radomia :mrgreen: Zawsze moze być opcja odwrotna zrobić spocik w sobotę w kaziku a potem kto by chciał pojechał by sobie do cycowa ??Bo jechać najpierw do cycowa a potem do kazika to raczej mało ciekawie.
    2xIMOLA; 33 16V;164 3.0 12V ;155 V6 - było
    33 16V- aktualny biały obiekt do dopieszczenia
    www.LKAR.pl - Lubelski Klub Alfa Romeo

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Zlot we Wrocławiu
    Utworzone przez SEm w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-09-2008, 14:07
  2. [Zapowiedź] Ogólnowojewódzki Zlot we Włocławku
    Utworzone przez alfasound_mania w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 24-07-2008, 19:57
  3. [Zapowiedź] II Ogólnopolski Zlot Alfa Romeo - ALFAholicy
    Utworzone przez Rafał w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 30-08-2007, 14:17
  4. [Zapowiedź] Zlot w Nałęczowie 14-15 październik 2006
    Utworzone przez Rigidigi w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-10-2006, 18:36
  5. [Zapowiedź] Jesienny zlot Ik@ra
    Utworzone przez williamdrake w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-09-2006, 21:26

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory