Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: czy do tego radia podłączę monitor ????

  1. #1
    norbiwolow
    Gość

    Domyślnie czy do tego radia podłączę monitor ????

    mam pytanie bo w tej materii jestem laik - czy do radia JVC KD-AVX33 podłączę zewnętrzny monitor aby np zabudować go w desce rozdzielczej lub zagłówkach

    jaki panel lcd do tego by sie nadał tak aby obraz był ok i nie wydać sporej kasy





    z góry dzieki za pomoc

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar rafik.
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156SW / 166 3.0 / Lancia Dedra 1.6 16V
    Postów
    612

    Domyślnie

    Z tego co sie orientuje to te radyjko posiada wyjście AV czyli nie będzie problemu.
    -------------------------
    AR 156 2.4jtd, 191/360 - jest
    Lancia Dedra 1.6 16V - jest
    AR 166 3.0 V6 - była
    AR 166 3.0 V6 Sportronic - jest

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sylwiniusz
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Tomaszów Maz.
    Auto
    1.8 TS 156 98r
    Postów
    96

    Domyślnie

    mój koleszka ma takie radio model chyba taki jak ten bynajmniej bez nawi bo jvc ma model z nawi i bez ma osobny monitor 7cali wszystko dziala bez zarzuty takrze smialo podepniesz
    Meravigliosa Creatura-ar156

  4. #4
    adi599
    Gość

    Domyślnie

    monitorek podepniesz bez problemu,to radio posiada platerowane złotem terminale wyjściowe AV (przód/tył/centralny/subwoofer/video)nie chwalac sie :mrgreen: kupilem w tamtym roku i jestem zadowolony,pozdrawiam

  5. #5
    norbiwolow
    Gość

    Domyślnie

    faktycznie radio wymiata na maxa możliwościami

    mam kolejny problem z odtwarzaniem filmów ( teledysków )
    sciągam z youtube programikiem youtubedownloader w formacie flv i przerabiam na mpg - wrzucam na dvd i nie działa dodatkowo na dvd dorzucam parę mp3 , jakiegos jpg a jak włoże dvd do radia to widzi tylko mp3

    jednak jak włozyłem cd z filmem w formacie divx to poszło bez problemu - nawet napisy sie wyswietlały :shock:

    czy aby chodziły filmiki muszą być same na dvd bez muzyki ???

    jakim programem najlepiej konwertować do mpg ??

  6. #6
    norbiwolow
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał adi599
    monitorek podepniesz bez problemu,to radio posiada platerowane złotem terminale wyjściowe AV (przód/tył/centralny/subwoofer/video)nie chwalac sie :mrgreen: kupilem w tamtym roku i jestem zadowolony,pozdrawiam
    a masz może do niego polską instrukcję ???
    u mnie jedynie co nie działa w radiu to mikrofon do zestawu głośnomówiącego - został ze starego sprzętu audio w aucie a po podłączeniu nie działał i tak juz zostało czy można gdzieś dokupić taki mikrofon ??? czy jest to jakiś specjalny czy może można zastosować jakąś podróbkę ???

    Proszę nie łamać 4 punktu regulaminu forum ,dziękuję

  7. #7
    Lukasz1983
    Gość

    Domyślnie

    tez takie mialem na oku ale kupilem z wysowanym 7 calowym

  8. #8
    adi599
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukasz1983
    tez takie mialem na oku ale kupilem z wysowanym 7 calowym
    fajna zabawka,tez mialem smaka na takie radyjko lecz realia naszych drog szybko sprowadzily mnie na ziemie,mechanizmy podtrzymujace matryce poprostu nie wytrzymuja tego :mrgreen:

  9. #9
    adi599
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał norbiwolow
    sciągam z youtube programikiem youtubedownloader w formacie flv i przerabiam na mpg - wrzucam na dvd i nie działa
    konwertuj na pliki AVI i bedzie luzik,musi dzialac
    Cytat Napisał norbiwolow
    dodatkowo na dvd dorzucam parę mp3 , jakiegos jpg a jak włoże dvd do radia to widzi tylko mp3
    no wlasnie na niekorzysc producenta trzeba zmieniac format pliku odtwarzanego recznie awiec jesli sluchasz mp3 i chcesz zapodac jakis klip to wejdz:setup-disc setup 1-file type i wybierasz audio lub video,
    Cytat Napisał norbiwolow
    a masz może do niego polską instrukcję ???
    instrukcje obslugi skopiowal mi zaprzyjazniony sklep RTV i AGD,moze i w twoim miescie sa tacy fajni ludzie,poszukaj moze Ci udostepnia a jesli nie to pozostaje zakup na Allegro,sprawdzalem i jest
    Cytat Napisał norbiwolow
    czy może można zastosować jakąś podróbkę ?
    jakis zwykly zamiennik i bedzie git pozdrawiam-Adam



    Proszę nie łamać 4 punktu regulaminu forum ,dziękuję

  10. #10
    norbiwolow
    Gość

    Domyślnie

    a masz moze jakis namiar na taki mikrofon - szukałem na allegro ale nic nie znalazłem - jaka koncówka ma być ???

    z góry thx

    z filmami doszedłem do ładu - na dvd jak wrzuce same avi to chodzi ok - z pendrive tez fajnie odtwarza tylko jakość dzwięku jest kiepska - w wiekszosci z YouTube sciagam filmiki ( teledyski ) i po przekonwerowaniu jakość jest słaba - dzwiek cicho i nie jest czysty - muszę poszukać lepszej jakości teledysków - moze polecacie jakąś stronkę :wink:

    pozdro

Podobne wątki

  1. [159] Monitor zatkania i wypalania DPF - już jest
    Utworzone przez markos7 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 116
    Ostatni post / autor: 01-08-2019, 14:24
  2. [Sprzedam] Monitor Asus LCD 19 Cali
    Utworzone przez Łukasz 166 w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-08-2014, 19:20
  3. monitor LCD w zagłówku
    Utworzone przez Jarecki300 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-10-2012, 14:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory