Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Każda awaria ma jakieś dobre strony :P

  1. #1
    Rosik
    Gość

    Domyślnie Każda awaria ma jakieś dobre strony :P

    Zgadnijcie kogo dziś puścili wcześniej z pracy? W zasadzie tylko wszedłem, zobaczyłem że całe biuro leży i kwiczy i wyszedłem
    Ale za to całe przedpołudnie spędziłem czekając na autobusy (naszą uliczkę zasypało :/ ).
    No i widok wojska na ulicy i aut policyjnych jeżdzących po osiedlowych chodnikach był taki troszku niepokojący...

  2. #2
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    A ja po raz kolejny zauważyłam gigantyczną machinę manipulacji medialnej - chaosu, pandemonium i ataków paniki nie zauważyłam w naszym mieście. A z relacji TVN wynikało, że u nas już koniec świata... Za to jeździło się dziś nadzwyczaj spokojnie

  3. #3
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    hehe też to zauważyłaś? ja nie mogłem się powstrzymać ze śmiechu...
    TVN, Szczecin, dworzec PKP, wywiad z dwiema Paniami:

    Panie: "no my tu już w pociągu pół godziny czekamy na odjazd" (widz myśli że Panie czekają bo jest mega opóźnienie, nic nie działa, katastrofa, kataklizm, śmierć itd itp...)
    Panie kontynuują: "no, pociąg ma odjechać za pięć dziesiąta, ale czy odjedzie - nie wiadomo" (widz dowiaduje się tym samym że Panie czekają pół godziny bo przyszły pół godziny przed czasem, a pociąg nie ma żadnego opóźnienia, tylko czeka aby odjechać o planowanej godzinie) DD DD DD

  4. #4
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    ejjj, jak wy piszecie na forum skoro prądu nie macie ?
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  5. #5
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    bo my umiemy bez prądu :mrgreen:

  6. #6
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    Jak dla mnie jazda dzisaj po ulicach byla cudowna, wszystko na spokojnie i z kulturą, a nawet właściciele niemieckich aut przepuszczali pieszych na pasach hi hi oby więcej takich dni nawet z tym delikatnym chaosem. Jeszcze chyba nikomu nie zaszkodził jeden dzień bez prądu A co do tekewizji to oni zawsze robią na przerost co by było ciekawiej i dramatyczniej.

  7. #7
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Niekwestionowaną zaletą madialnej nagonki na szczeciński koniec świata jest to, że kiedy GSM'y w końcu puściły sygnał, na komórki wlał się potok sms'ów z całego kraju z ofertami pomocy niemal humanitarnej - - jest w nieszczęściu innych coś, co pozwala nam się poczuć lepszymi i bardziej szlachetnymi - na szczęście nas dzisiaj nie dotknęło żadne nieszczęście a oferty pomocy możemy traktować jak przejaw ludzkiej życzliwości BTW - niefajnie bez internetu

Podobne wątki

  1. [MiTo] Mito z TCT czy każda ma łopatki
    Utworzone przez alfajet w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-09-2012, 09:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory