Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: OutRun Warszawa

  1. #1
    orcher
    Gość

    Domyślnie OutRun Wrocław

    Byłoby idealnie zawsze mieć czas i pieniądze, tak aby zaliczać każdy zlot, żeby móc się spotkać i pogadać ze znajomymi, albo poznać nowych. No właśnie, ale z czasem pojawia się więcej obowiązków i czasu jest już coraz mniej. Wyrwanie się na drugi koniec Polski na trzy dni na zlot zaczyna być trudną do wykonania operacją. Dlatego powstał OutRun. Chodzi o to, aby spotkać się w niedzielę rano, przy kawie, na parkingu, pooglądać kto czym przyjechał, wymienić się doświadczeniami i pojechać dalej... na zakupy, albo na wypad za miasto z kolegami, którzy też wyrwali się z domu. Dlaczego w niedzielę i rano? Z czasem gdy obrastamy w obowiązki, w dzieci, w zakupy, w zaborcze związki czy obiady u teściów, to jest jedyny termin, kiedy nikt od Ciebie nic nie chce, kiedy nie musisz planować, po prostu wyjeżdżasz i tyle. Chcemy to robić w całej Polsce, w większych miastach, lokalnie. Po to aby ludzie wstali od monitorów i wsiedli na swoje motocykle albo do swoich samochodów i pojechali pogadać w realu.
    ... bo każdy z nas miał taką historię, że gdy akurat pojawił się ciekawy temat to akurat się gdzieś spieszyliśmy i czas nam uciekł.

    Przybywajcie! Jeżeli macie fajny samochód czy motocykl, albo jeżeli akurat nie macie, ale chcecie spotkać kogoś kto ma.

    Podążajcie za nami na www.outrun.pl i na naszym profilu facebookowym.

    Najbliższy OutRun – 9.10.2011 - Korona - ul Krzywoustego 126
    Parking Piętrowy - piętro I o godz 9:00
    Kawa będzie, cukier będzie, mleko będzie i kubeczki też.
    Ostatnio edytowane przez orcher ; 08-10-2011 o 09:58 Powód: aktualizacja

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar jar.w
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 SW Q4 | 3.2 JTS 260KM | 2006
    Postów
    203

    Domyślnie

    Ajj, "lekko" barbarzyńska godzina jak na niedzielę, gdyby chociaż 0900 to bym się zastanawiał...
    Poza tym czuję lekką konkurencję dla spotów AH i AlfaClubu...
    Ostatnio edytowane przez jar.w ; 28-09-2011 o 08:13
    AR 159 Sportwagon Q4 | 3.2 JTS 260KM | 2006r. - Bestia
    Była:
    AR 156 Sportwagon FL | 1.9 JTDm 140KM | 2003r. - Bella

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar Artas 155
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa/Gródek
    Auto
    Alfa Romeo 155 2.0 16V/Alfa Romeo 155 1.8 8V i FC 20VT
    Postów
    1,155

    Domyślnie

    Jak dla mnie,pomysł CZAD!!!oczywiście piszę się na to.ale że zawsze jest jakieś ,ale",to drugiego nie będę.urlopuje się jeszcze!!!

  4. #4
    klaudiusz76
    Gość

    Domyślnie

    No kolega nieźle "szaleje" ..... wcześniej Forum Motocyklistów, teraz Tu ..... dla mnie troszkę nietrafiony pomysł bo przecież ludzie z For różnych się organizują i spotykają ...........

  5. #5
    orcher
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał klaudiusz76 Zobacz post
    No kolega nieźle "szaleje" ..... wcześniej Forum Motocyklistów, teraz Tu ..... dla mnie troszkę nietrafiony pomysł bo przecież ludzie z For różnych się organizują i spotykają ...........
    Ja to widzę tak

    Codziennie przejeżdżam koło 145-tki czarnej. Mam inny samochód, ale 145 mi się podoba - sam nie wiem czemu. No przeglądałem forum przez parę minut, bo nie mam czasu za bardzo, bo dzieci, bo zakupy etc. Jedyne co wiem o Alfie to głupi kawał dlaczego kierowcy A-R nie pozdrawiają się. Nie mam absolutnie żadnej szansy spotkania kogoś kto tym jeździ na codzień - z powodów j.w. Jak ktoś przyjedzie taką 145, to podejdę z kawą i porozmawiam, popytam, pooglądam.
    Może kupię, a może powiem to nie dla mnie. Ostatni samochód kupiłem dlatego, że jeździli nim fajni ludzie, ale wtedy miałem czas na fora i kluby.
    Warszawa jest super, bo dużo samchodów, dużo ludzi i dużo się dzieje. We Wrocławiu - na przykład - powiedzmy, że różnie.

    Brakuje mi miejsca, do spotkania kogoś z fajnym sprzętem, pogadania z nim przy kawie i wrócenia z nowymi myślami do domu.

    Pozdr

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar slejerek
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Warszawie
    Auto
    Alfa Romeo:)
    Postów
    536

    Domyślnie

    Rozumiem, że Tobie głównie chodzi o termin? Bo jeśli nie to możesz przecież przyjechać na spot AR i z pewnością wiele się dowiesz o tych autach i wiele modeli zobaczysz. Zgadzam się z przedmówcami, że niedziela rano to raczej średnia pora i takie kombinowane spoty raczej są bez sensu. Wpadnij na spot AR albo umów sie konkretnie z kimś z tego forum (możesz ze mną np. jeśli chcesz, chociaż ja w chwili obecnej nie mam już 145, ale miałem dość długo i trochę mogę na temat tego modelu powiedzieć)
    145 1,7 16V - była
    147 1,9 8V - była
    GT 1,9 16V - była
    156 SW FL 1,9 8V - była
    164 3.0 V6 super - była
    90 2.5 V6 quadrifoglio oro - jest
    159 1,9 16V- jest

  7. #7
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Korek
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Warszawa (Mokotów-Bródno)
    Auto
    Fiat Bravo 1.4 T-JET teraz Alfa Romeo 156 jtd jeszcze
    Postów
    232

    Domyślnie

    Myśle ze pomysł się u nas nie przyjmie ...inicjatywa fajna ale godzina odstraszająca, dla spotów Warszawskich nie robi to konkurencji niedziela pózna godzina 20ta co 2 tygodnie. Jak nie będe spał to wpadne, ale wątła to sprawa

    na face jest taka informacja

    Warszawa poległa
    Szanowni, problemów z organizacją sporo. Samochód z kawą nie zmieścił się na bluecity , kamera się poskładała, operator się wysypał, ale to nic. Problem pojawił się natury prywatno-rodzinnej i to taki, którego przełożyć nie można. Dlatego z bólem, musimy odwołać Warszawski OutRun z 2.10 za co was przepraszamy bardzo mocno....
    Ostatnio edytowane przez Korek ; 30-09-2011 o 17:18

  8. #8
    orcher
    Gość

    Domyślnie

    Witam, widzę, że info się pojawiło.. Z góry przepraszam, ale poza kłopotami natury technicznej, pojawił się poważny problem natury rodzinnej :-( Raz jeszcze z góry przepraszam i zapraszam do wrocławia za tydzień. Trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało.

    Pozdrawiam
    jakub

Podobne wątki

  1. [159] Warszawa
    Utworzone przez jay7 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 08:53
  2. 147 gta Warszawa
    Utworzone przez Fedel w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-03-2013, 16:16
  3. Ar gtv 2tb-warszawa.
    Utworzone przez ROBERT.L w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-02-2013, 16:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory