Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: lista najgorszych aut rocznika2001-2002

  1. #1
    145Poznań
    Gość

    Domyślnie lista najgorszych aut rocznika2001-2002

    witam!odziwo niemcy nie oczernili zadnej alfy sprawdzcie sami http://moto.wp.pl/kat,45754,wid,9835...5&ticaid=15ae7

  2. #2
    ViP Romeo Avatar williamdrake
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Erlensee (de)
    Auto
    AR 145 2.0 TS QV, Peugeot 207 1.4 Vti
    Postów
    942

    Domyślnie

    Komentarze do artykułu zawierają info o AR :wink: Ludzie są beznadziejni...
    Ik@r 1111
    AR 33 1.7 IE 2000-2008 r.
    AR 145 2.0 16V TS 2008-...


  3. #3
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    williamdrake, no co ty, przecież każdy wie że Alfy to się tylko psują i niech dalej tak myślą
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  4. #4
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    nooo strzelali blisko (Fiat, Lancia...) ale nie trafili 8)
    ale nie podoba mi się tytuł artykułu - to że auto jest zawodne nie znaczy że jest najgorsze, przecież na to czy samochód jest dobry czy nie nie składa się tylko jego bezawaryjność. Myśląc w ten sposób Daewoo Tico jest lepsze niż E-klasa... :twisted:

  5. #5
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    dokładnie zgadzam się z Rosikiem

    dużo osób mi wmawia że Renault VelSatis jest ochydny i wogóle ja natomiast jechałem prowadziłem i wiem jest super , jest niesamowicie wygodny , ładny (kwestia mojego gustu) , ergonomiczny i dynamiczny.

  6. #6
    tomkap
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kosiar
    Renault VelSatis
    Moim zdaniem nie doceniony jak alfa a także tak samo przyciaga zwrokDzieki temu za stosunkowo niewielkie pieniądze można wypasiną i jedyną w swoim rodzaju furę nabyć.

  7. #7
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kosiar
    dokładnie zgadzam się z Rosikiem

    dużo osób mi wmawia że Renault VelSatis jest ochydny
    eetam od razu ochydny.... dziwaczny, ale fajny. Ochydne to sa sangyongi
    tyle, ze to totalnie nietrafiona bryka. Mial byc luksusowym wozem.... a gdyby go pchali jako designerski, to by szedl....

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ViruS
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Opole / Niemodlin
    Auto
    VW Passat B5 1.9 FL
    Postów
    67

    Domyślnie

    Cytat Napisał ozzy
    williamdrake, no co ty, przecież każdy wie że Alfy to się tylko psują i niech dalej tak myślą
    Ja się z tobą zgadzam w zupełności. Bo jak będzie inaczej to dresy zaczną Alfami jeździć i będzie lipa, bo wtedy będę musiał znaleźć inny samochód dla siebie
    Jest
    Passat B5 1.9 TDI FL

    Była: Alfa 145 1.7 BoXeR / Alfa 146 1.7 BoXeR

  9. #9
    regaciarz
    Gość

    Domyślnie

    a ja się z tym rankingiem nie zgadzam, a dokładniej z 3 pozycją( Chrysler Voyager). Miałem 2 grandy z okolic 1997 roku, jednym jeździłem pół roku( około 40 tyś km w tym często z załadunkiem ponad 1t) a drugim tydzień Pierwszym był Dodge grand caravan 3.3( jest to voyager) sprowadzany z usa( miękkie zawieszenie itp.) i jeździłem nim niecały tydzień, po prostu miałem okazję zmienić go na grand voyagera w wersji europejskiej 3.8 AWD ze wszystkim( pseudo skóra, podwójna klima). Gdyby nie napęd 4x4 to byłoby to auto bezawaryjne. Droga w naprawie skrzynia? Napraw manuala z golfa to pogadamy, źle się prowadzi? voyager był w wersji europejskiej( dodane jeszcze jedno pióro w tylnych resorach) i jechał stabilniej od pociągu( nawet pod załadunkiem nie uciekał na boki). Miałem usterkę klimy, tzn. nie można było jej wyłączyć( a wystarczyło wyjąć kostkę od panelu i włożyć spowrotem). Dużo pali? według komputera przy średniej prędkości około 140-150 km/h i włączonej klimie na trasie Białystok- Warszawa spalił 9,6 l/100km :shock: należy pamiętać o silniku v6 3.8 stałym napędzie 4x4 i automacie :roll: przy wyciętym katalizatorze to auto wzbudzało grozę, po przekroczeniu ~3500 obrotów był głośniejszy od niejednej stjuninkowanej calibry z wydechem jak tuba zegarów w alfie. Ale z tego co pamiętam to wstawiałem rurę 60 zamiast kata xD

  10. #10
    mar77
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał regaciarz
    a ja się z tym rankingiem nie zgadzam, a dokładniej z 3 pozycją( Chrysler Voyager). Miałem 2 grandy z okolic 1997 roku (...)
    Oni porownuja troche inne roczniki, moze w 97 bylo to jeszcze bezawaryjne auto, a dopiero pozniej wprowadzili jakies modyfikacje, ktore okazaly sie wadliwe.

Podobne wątki

  1. Lista na tor zamknięta
    Utworzone przez aga024 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-07-2015, 21:27
  2. Lista problemów 2.4 JTD ??
    Utworzone przez dejvid27 w dziale 166
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 22-03-2013, 16:53
  3. [146] alfa romeo 145/146-najgorsze z najgorszych?
    Utworzone przez frynas w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 14-04-2009, 18:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory