Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Było już o różnych sprawach, o tej nie :)

  1. #1
    Kulka
    Gość

    Domyślnie Było już o różnych sprawach, o tej nie :)

    A ja zaczynam od pytania - jak i gdzie moge sprawdzic faktyczny przebieg mojej 155 :?: Musze to wiedzieć, ponieważ mój wynik na wyświetlaczu najpierw budzi usmiech (szerszy bądź całkiem szeroki do rubasznego hahahahaha włącznie), a potem, po oględzinah auta zmienia się w stwierdzenie.... no, całkiem możliwe
    Fajnie by było, gdybym miała tę informację teraz, kiedy odwracam czas mojej Alfie...

  2. #2
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    Z tego co wiem to najlepszą metoda jest komp i dobry program, ale gdzie takie rzeczy robią niemam najmniejszego pjecia ewentualnie jakiś dobry meczanior co mógłby szacunkowo podać wynik tyle ze to nigdy nie będzie w 100% pewne bo o auto można dbać a wtedy wygląda na mniejszy przebieg. A tak z ciekawości to co ty Kulka kombinujesz, co chcesz odwracać????

  3. #3
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Patrz marcin80 , wydawało mi się, że napisałam wszystko, a najważniejsze słowo CZAS, uciekło.... Wyedytowałam, poprawiłam....
    Czas cofany to przywracanie stanu właściwego Alfie... Złe zdarzenia i czas właśnie nieco ją stłamsiły.... Ja jednak cały czas nie wiem ile faktycznie ma w nogach (nikt mi nie chce powiedzieć :twisted: ) a miałabym się lepiej, gdybym znała faktyczny stan licznika ... Chyba jak każdy z nas Gdyby ten znajomy mi z zegarów okazał się taki, byłoby naprawdę fajnie

  4. #4
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar wojsaw
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Kołbaskowo/Szczecin
    Auto
    AR 166 3.0 V6
    Postów
    205

    Domyślnie

    Spytaj u Mozgi oni mają komputer.
    I co to znaczy "odwracam czas mojej Alfie" , rozkładasz na czynniki pierwsze ?

  5. #5
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Nie, nie rozkładam na czynniki pierwsze... raczej odrabiam straty spowodowane złym użytkowaniem, zaniedbaniem, czasem po prostu... Wiem, że nie dokończę dzieła, ale ile się uda, tyle zrobię.... To piękny samochód i ma piekną duszę... Należy mu się

  6. #6
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    Czemu wychodzisz z założenia że nie dokończysz dzieła, chcieć znaczy móc jak to powiedział ktoś troszkę mądrzejszy odemnie

  7. #7
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Ano dlatego, że moja Alfa zdecydowanie jest kobietą, a te - jak wieść niesie - nigdy nie poprzestają na tym, co mają Jak kupisz kolczyki, to przydałby się wisiorek. Jak już masz wisiorek, to do kompletu brakuje bransoletki :mrgreen: Spłuczesz się na komplet, to łańcuszek ma nie taki splot i trzeba go wymienić :wink:
    Dlatego nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek dokończyła dzieła. Ale próbować trzeba. Zresztą, to mi się w tym samochodzie podoba, że nie pozwala być obojętnym i leniwym- nie myślisz tylko o tym dokąd jedziesz, ale jeszcze jak i czy w ogóle :mrgreen:

  8. #8
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    wiec tak odczytanie tego przebiegu jest niemozliwe jednak mozna szacunkowo na podstawie ogledzin sprawdzic czy jest faktyczny jednak nie we wszystkie strony i nie dokladnie, tylko że ten przebieg dlaczego wszyscy się tak go uczepili :mrgreen: :mrgreen: istotny jest stan techniczny dla porównania: auto od osoby która jeździ spokojnie poprawnie dba o oleje auto jest bezwypadkowe z przebiegiem 250 tyś km vs to samo auto które jeździło jako np "L" w szkole nauki jazdy z przebiegiem 80 tyś - każdy polak wybrałby .... to drugie bo przebieg .... liczy się stan później rocznik później przebieg itd

  9. #9
    Moderator Fachowiec Avatar Lukasz A.
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Koszalin/Szczecin
    Auto
    155 2.5 V6
    Postów
    2,690

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kulka
    To piękny samochód i ma piekną duszę... Należy mu się
    I tu masz racje Kuleczko.Chwala Ci za te slowa

  10. #10
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    Droga Kulko, tak jak nie podaje się wieku kobiety, tak nie podaje się przebiegu Alfy Zresztą tak jak powiedział pikero, liczy sie tylko stan silnika.
    Ja według wieku to mam pewnie z 200.000 km najechane, ale poprzedni właściciel sobie cofnął licznik do 90.000 km i teraz dużo ładniej wygląda

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-02-2011, 13:58
  2. Amortyzatory z różnych wersji silnikowych.
    Utworzone przez Qki w dziale 166
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 24-03-2010, 18:51
  3. [33] współpraca głowic z różnych samochodów
    Utworzone przez anubis82 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-08-2008, 22:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory