Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Jak pomóc rowerzystom ???

  1. #1
    Kulka
    Gość

    Domyślnie Jak pomóc rowerzystom ???

    No i przyszła wiosna. Otworzyły się szeroko garaże i oprócz samochodów wysypały się z nich też ... rowery. Nie mam nic przeciwko tej formie rekreacji, ba! podziwiam Mam tylko jeden kłopot..... Potwornie nie lubię omijać ich na drodze
    Na trasie Szczecin - Bezrzecze - Wołczkowo - Głębokie był dziś prawdziwy wysyp i prawdziwy tor przeszkód. Na drodze (wąskiej w każdym miejscu) peleton rowerzystów w różnym wieku jadących we free'stylu. Obok siebie 2 a nawet 3 rowery. 4 metry przed nimi rodzina z dziećmi na rowerach. Jakieś 5 metrów w przód zakochani - uściski również w czasie jazdy.... Koszmar.
    Piszę o tym ze smutkiem, bo my to już podobno Europa, a ścieżki rowerowe są tak rzadkie, jak czyste miejsca w naszym mieście.

    I tu pytanie - czy my jako klub możemy coś zrobić, żeby ulżyć i sobie, i im? Jakaś petycja w sprawie ścieżek? Pismo, pod którym byśmy się podpisali? Wizyta na masie krytycznej?? Czy może nic.... :| Bo nie rzecz w tym, żeby sobie wygrażać, tylko zrobić miejsce w tym świecie i nam - kierowcom, i im - kierowcom rowerów.

    Czy musimy mieć osobowość prawną, żeby podjąć takie działania? A jeśli tak, to kiedy się ona pojawi?

    I takich tam pytań tysiące

  2. #2
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    Nawet mając jak to piszesz osobowość prawną możemy sobie tyklo pogadać , prosić i co tam jeszcze tylko chcemy bo i tak odpowiedz będzie monotematyczna BRAK FUNDUSZY NA ŚCIEŻKI ROWEROWE. A my w unii to tylko z nazwy jesteśmy :? , jak narazie są dwa sposoby na rowerzystów jeden to omijać a drugi to spychać do rowu :twisted: to nastepnym razem wybierze chodnik :roll: albo wogóle odpusci sobie rower :twisted: TYLKO UWAZAJCIE NA MNIE bo zdmuchnolem juz kurz ze swojego BIKEa :mrgreen:

  3. #3
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    kupcie im samochody, najlepiej alfy :mrgreen:
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  4. #4
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    Ja jak jeżdże rowerkiem to nigdy po szosie. Najlepiej jest w lesie pohulać z daleka od drogi bo w końcu jazda w spalinach to żadna przyjemność. A jak trzeba przejechać przez miasto to połowę drogi można i tak zaliczyć jadąc przez park (np. Kasprowicza).

    Dlatego jedyne co mogę zrobić w tej sprawie dla rowerzystów to apelować:
    JEZDZIJCIE PO LASACH I PARKACH, BO NA SZOSIE CZEKA WAS PEWNA SMIERC. Z MOJEJ STRONY :twisted:

  5. #5
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Rowerki,rowerki i dużo rowerków Na sam początek to proszę wprowadzić OC dla tych cudownych dzieci dwóch pedałów,a potem zobaczymy :mrgreen:

  6. #6
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Ja mam pomysł na pomoc im ....

    wysłac na droge Rysia 145 zdeka przygazowac przy przejeżdzaniu koło nich to jak pospadają z nich to już sie nie podniosą hehe...
    dzis nawet kuzna kurjer doręczający jedzenie na rowerze pierdylnął mi w lusterko bo tak sie przeciskał..a wiadomo ja ciężarówką to dużo zajmuje miejsca hehe :mrgreen:

  7. #7
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał KUBAS
    Ja mam pomysł na pomoc im ....

    wysłac na droge Rysia 145 zdeka przygazowac przy przejeżdzaniu koło nich to jak pospadają z nich to już sie nie podniosą hehe...
    dzis nawet kuzna kurjer doręczający jedzenie na rowerze pierdylnął mi w lusterko bo tak sie przeciskał..a wiadomo ja ciężarówką to dużo zajmuje miejsca hehe :mrgreen:
    też masz gaz w ciężarówce ( mam na myśli lpg) hehehheh

    a w rowerze <rotfl>....

  8. #8
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    nie mam w ciężarówce tam leje ONa :mrgreen:
    a rowerka puki co nie posiadam hehe :roll:
    a słyszałem że Ty Marcin rzepak lejesz do siebie i potem ja cały czas mysle jadąc za Tobą że jestesmy blisko MCdonalda i cały czas chce mi sie jesc :mrgreen:

  9. #9
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    Ja wiem trzeba im poodkręcać pedały i wtedy będzie spokój hi hi a dla pwwności zabrać jeszce łancuch i na 100% beda siedziec w domu albo pomykać w papuciach :twisted:
    Kuba czy Ty wkońcu nasycisz ten Swój niepochamowany apetyt - chyba nie bo w McDonaldsie zjesz i za 5min chesburger już jest z drógiej strony a mało tego przesalają frytki, chyba musisz przezucić sie na pizze tak jak ostatnio - braklo Ci miejsca nawet na piwko hi hi A co do rzepaka to przynajmniej pachnie troszke lepiej od lpg-eee mam pomysła Ty masz gaz a ja olej trzeba tylko palnik i robimy kuchnie objazdową <haha>

  10. #10
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin80
    mam pomysła Ty masz gaz a ja olej trzeba tylko palnik i robimy kuchnie objazdową
    hehe ja mogę do waszego interesu dodać wygodną tylną kanapę, żeby klienci mieli gdzie usiąść
    A z wydechu pikera zrobimy opiekacz do hotdogów :mrgreen:

Podobne wątki

  1. Głośna praca silnika. Proszę o pomóc melomanów :)
    Utworzone przez Absentee w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-01-2014, 18:48
  2. cancheck- Może mi ktoś pomóc z usunieciem?
    Utworzone przez JaTaNu w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 17-10-2011, 23:51
  3. kupno 159??? moze mi ktos pomóc???
    Utworzone przez toni91 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-01-2011, 00:33
  4. Czy potrafi pomóc w sprawdzeniu VIN? Znacie ten egzemplarz?
    Utworzone przez GTV_Artur w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 24-09-2008, 09:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory