Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: [SZCZECIN] AUTO MIŚ [10% RABATU]

  1. #1
    Auto-Mis
    Gość

    Domyślnie [SZCZECIN] AUTO MIŚ [10% RABATU]

    Witam,

    Jako wlaściciel zapraszam do działającego od niedawna warsztatu Auto Miś który mieści się vis-a-vis żużlowego stadionu Stali Stocznia przy ulicy Bandurskiego 36.
    Uzytkownikom forum oferuję 10% znizki na wszelkiego rodzaju naprawy czy wymiany plynow.
    Zapraszam również do zamieszczania opini o warsztacie.

    Wszelkie pytania można kierować w tym temacie, poprzez prywatna wiadomość lub na Gadu-Gadu: 123334

  2. #2
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Hmmm oferujesz swoje usługi na forum Alfa Romeo...
    czyli zapewne podjoł bys sie każdej roboty w takim aucie... bo na niektórych warsztatach niedosc ze patrzą na Alfy ze skrzywieniem to w dodatku odmawiają wykonania roboty bo dla nich to za trudne zadanie :roll:

  3. #3
    Auto-Mis
    Gość

    Domyślnie

    Absolutnie, AUTO MIŚ nie boi sie zadnych samochodow.

  4. #4
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Automisiu w takim razie wstawie Twoja oferte na strone www.alfaholicy.org

  5. #5
    ufty
    Gość

    Domyślnie

    Ja tam raczej auta nie zaprowadzę, może wymianę klocków itp. można im zlecić ale nie dawać grzebać w silniku.
    "CENZURA"
    Na prośbę administracji edytuje posta nie zmienia to jednak faktu, iż AUTO-MIŚ nie powinien tykać włoszczyzny niech pozostanie przy niemieckiej motoryzacji.
    Już samo ich podejście świadczy o posiadanych kompetencjach.

  6. #6
    Auto-Mis
    Gość

    Domyślnie

    A najlepiej to przyjechac i samemu ocenic. Ja tam swoja wartosc znam i z czystym sumieniem moge zaprosic do oceniania warsztatu PO wizycie a nie przed jak Kolega wyzej.

  7. #7
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    Ufty przybliż może tak ogolnie o co chodzi, bo ja zdążyłem przeczytać posta przed editem, ale inni mogą nie wiedzieć co i jak.
    Zeby oddać sprawiedliwość AutoMisiowi, jak prosiłem swojego mechanika (ktory sie na Alfach raczej dobrze zna) zeby mi napial lancuch to tez powiedzial ze to dluzsza sprawa, bo trzeba silnik otwierac i sie babrac... :shock:
    Więc pojechałem do domu i naciągnąłem sobie sam Dziesięć minut mi zajęło :mrgreen:
    Przyjedz na spota w sobotę to Ci pomozemy :wink:

  8. #8
    Auto-Mis
    Gość

    Domyślnie

    Zgadza sie, nie chcielismy naciagac lancucha bo wiecej zlego z tego moze wyjsc niz dobrego. A metodami a'la znachor czy tez domowymi robic nie chcemy bo za duze ryzyko.
    A i szczerze mowiac pierwszy raz ktos prosil zeby naciagac lancuch.

  9. #9
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    ja też się wypowiem bo czegoś tu naprawdę nie rozumiem:


    stadion żużlowy w szczecinie ???????????????????????? WTF ?! :mrgreen:
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  10. #10
    ufty
    Gość

    Domyślnie

    AUTO MISIU ja się nie czepiam tego, że nie chcecie napiąć łańcucha bo nie wiecie jak ale tego, że najpierw twierdzicie - łańcuch sam się napina i jedynie można go wymienić a nstępnie jak podałem informację jak się to robi to stwierdziliście, że nie zrobicie tego bo za duże ryzyko przestawienia rozrządu -to akurat jest kompletną bzdurą. Więc ja się pytam czy kiedykolwiek robiliście coś przy alfoskich silnikach bo mam co do tego duże wątpliwości, żeby nie było nieporozumień napiszcie dokładnie jakiego rodzaju usługi oferujecie i w jakim zakresie.

    Cytat Napisał Rosik
    :
    Przyjedz na spota w sobotę to Ci pomozemy :wink:
    Chciałbym ale auto jest po kolizji :cry: i pewnie do wekendu majowego od blachaża nie wyjedzie


    Aha po naprawie koniecznie muszę ustawić zbieżność i sprawdzić geometrię możecie mi polecić dobry warsztat co ma takie usługi w ofercie.

Podobne wątki

  1. Auto Miś Szczecin - Podłączam pod komputer za darmo przez cały tydzień
    Utworzone przez Auto-Mis w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-10-2011, 19:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory