Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Temat: Flagi

  1. #1
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie Flagi

    więc jak już co niektórzy wiedzą mamy małe problemiki z flagami...
    nie ma gdzie zbytnio ich w szczecinie zrobic albo jak są to takie ceny z kosmosu zapodają że głowa boli...a czasu mało bo zlot sie zbliza...
    co do czego chcielismy flagi z logiem AR ale niestety gadałem z Rosikiem i na takie cos powinnismy miec pozwolenie, wiec pozostaje nam projekt ze starej flagi klubowej...
    czyli to co ja mam u siebie tylko że wiekszych rozmiarów...
    ewentualnie troszku można by je zmienic... i dobrz eby było może jednak te co w szybe sie wkład to juz nie trzeba by kombinowac z kijami...
    ktos może ma namiary na taka firme gdzies w naszych okolicach??.... aby była oczywiscie niezbyt droga....

    Pozdrawiam

  2. #2
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    dobra mam firme....
    sądze ze warto zainwestowac...

    http://jack-jr.com/p/
    http://www.jack-jr.com/club%20pl.htm
    http://jack-jr.com/cennik..htm

    Ceny są bardzo przyzwoite...wykonanie widac też bardzo dobre...
    sądze że flagi do 110 km/h powinny byc najodpowiedniejsze...
    teraz tylko ktos musiał by troszku ponaginac ciało i umysł i zacząc dowiadywac sie ile czasu to zajmie itd itd ... bo ja pracując od rana do wieczora zbytnio nie dam rady...
    Marcin dasz rade pozałatwiac te sprawy?...

  3. #3
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    dobra - porobiłem wzory flag do wyboru przez Was. Jutro pogadam z Marcinem i dowiemy się co i jak z tą firmą co ją Kubas podał. Jak wsio będzie ok, to jutro zakładamy nowy temat - zapisy na flagi zachodniopomorskie 8)





    Czekam na komentarze, tylko szyb-ciut-ko!

  4. #4
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar wojsaw
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Kołbaskowo/Szczecin
    Auto
    AR 166 3.0 V6
    Postów
    205

    Domyślnie

    Jak dla mnie to druga ,może z napisem SZCZECIN i chyba lepiej 150 km/h musimy być widoczni po drugie kto z was jeździ 110. :wink:

  5. #5
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    wojsaw ale do 150 km/h są własnie mniejsze te flagi i mniej to efektowniej będzie wygladac....a jadąc na zlot całą ekipą zapewne nie bedziemy grzali z taką prędkoscią...
    mysle ze jednak ta ruga bedzie git.... i z tym napisaem zachodniopomorskie, bo ja wsumie nie jestem ze szczecina hehe :mrgreen: i pare innych osób tez....
    niech sie piszą ludziska kto chce flagi....

    pozdrawiam

  6. #6
    adamo
    Gość

    Domyślnie

    Dla mnie również druga...

  7. #7
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    Jak dlamnie może być nawet ta do 60 i tak przez wiochy w Boże Ciało nie pojedziesz za szybko bo pełno policji bedzie. A wzór drugi oczywiście, Rosik a gdyby to zrobić na czerwonym tle??

  8. #8
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    chłopaki a moze warto tak z kims z zarzadu lub administracji uzgodnić produkcje gadzetów zanim cos zaczniecie organizowac?

  9. #9
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Paweł nierozumiem??
    czyli co nie mamy prawa zamówic sobie takich flag??
    chcemy poprostu na zlot na Pomorzu jakos się prezentowac i dlatego zakładamy taka akcje...i chcemy sobie skleic takie flagi...
    Marcin zdaje mi sie ze tło czarne lepsze bo jak zrobimy na czerowno to jaki kolor by miało to co jest na czerowno??
    Wezcie Pikerowi zamówcie te najwieksze flagi hehe już to widze jak na pierwszej prostej łamie mu sie maszt albo flaga z tyłu zostaje :mrgreen:

  10. #10
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    dobra, składam raport co i jak:
    Dzwoniłem dziś do faceta i wygląda to tak, że flagi mogą być zrobione bez problemu na czas (tj. przed wyjazdem nad morze).
    Jedyny cyk jest taki, że on nie przyjmuje do nadruku obrazków w formacie JPEG ani tym podobnych. Jedyne co akceptuje to format COREL, co może być trochę problematyczne.
    Ale dobra wiadomość jest taka, że facet może używać logo AR, więc teraz trzeba przemyslec, czy wolimy flagi z logo Alfaholików czy może z logo AR i napisem Alfaholicy, czy może jeszcze coś innego... Dawajcie sugestie!

    Paweł - pomysl zrodzil sie spontanicznie, zeby bylo z czym sie pokazac na zlocie, w koncu chodzi o promocje klubu. A tak czy owak nad działem czuwa Tuti jako Administrator i bobryt jako Moderator, więc władze są powiadomione

    Kubas - jak czerwone tło, to te scudetto na czarno i literki na czarno albo biało (na przykład). Czarne tło fajne, ale jak popatrzysz na te zdjęcia flag z linków, to zobaczysz ze ten czarny troche chyba bardziej przeswituje niz czerwony

Podobne wątki

  1. Klubowe flagi samochodowe- Kujawsko- Pomorskie - ZAMÓWIENIA
    Utworzone przez Abidibi1509 w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 18-05-2012, 17:18
  2. Flagi na lusterkach - potrzebna informacja
    Utworzone przez victorplar w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post / autor: 29-03-2012, 11:51
  3. Auto Flagi na SPOT IV Początek Sezonu & 3 Urodziny SKM ZachPo
    Utworzone przez Wlodzmin w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-03-2012, 11:22
  4. Flagi / Flagi samochodowe
    Utworzone przez flatbeet w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-07-2010, 15:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory