Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Temat: kto ?

  1. #1
    pikero
    Gość

    Domyślnie kto ?

    kto śmiał próbować zemną się scigać no kto ??? no właśnie była to niewiasta w 8) okularkach w alfie koloru ciemnego z zasłoniętymi żaluzjami bez spoilera i ładnie uśmiechnęła się kiedy ją mijałem.... kim że jesteś ????????

  2. #2
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    To ja ja ja :mrgreen:
    swiruje hehe ... ale napewno nie była to Kulka jak smiałem stwierdzic ehhe :mrgreen:
    ale trza było zatrzymac siei zaprosic koleżanke na ...hmm spocik

  3. #3
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    ona miała benzyne w zbiorniku bo jechała - więc to nie mogłeś być Ty ... a swoja drogą trzeba ja upolować - panowie ... do dzieła :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  4. #4
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    jakim modelem jechała?
    A tak przy okazji czy to może Kulkę dziś widziałem w 155 przy Moscie Długim?
    Czerwona 155 ale z calymi czarnymi zderzakami...

  5. #5
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rosik
    czy to może Kulkę dziś widziałem
    Ach, nie, to nie byłam ja... Moja 155 ma zderzaki i lusterka w kolorze nadwozia - no i nie śmigałam w okolicach Mostu Długiego.

    Kulka - widmo :mrgreen:

  6. #6
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Kulka, ty wogóle masz auto? ściema jakaś :twisted:
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  7. #7
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Jakie auto :?: Jasne że ściema :!: I to jaka :!: Nawet Marcina udało mi się oszukać :mrgreen: :mrgreen:

  8. #8
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    Czary mary, szacher macher i co jest co????? Ja już nawet niepamiętam czy Kulka jeździ Alfą czy golfem :wink: bo to było tak dawno i takie złudne :wink: Ty chyba musisz się pokazać bo jeszcze troszkę to będą wątpili w twoje istnienie - są gotowi myśleć że to Silwer w ukryciu :wink:

  9. #9
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Ten podpis pod moją nazwą jest tak niefajny, że nie mogę się doczekać kiedy zejdzie... Bleee... Dwusuwowiec, phi.... :wink:


    Jak powszechnie wiadomo, nie tylko Kulka nie ma żadnego auta, ale w ogóle nie ma Kulki. I na tym trzeba poprzestać. A że ktoś, kto się za Kulkę podszywa, jeździł kiedyś salonowym golfem i że ten golf nie był niefajny, to już między bajki trzeba włożyć....


    Grunt, że mamy się dobrze!

    A ja Was i tak z miejsca, w którym jeszcze nie jestem, a w którym będę, pozdrawiam! Bo u mojej Mamy jest super!!! Tylko rzadko, niestety

  10. #10
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    Pisz szybko gdzie mama mieszka to przenieśiemy grila do mamy i tam zrobimy naszego spota DD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory