Strona 116 z 182 PierwszyPierwszy ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126166 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,151 do 1,160 z 1819

Temat: Alfa Giulia w 2014?

  1. #1151
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarna AR 156 1,8T.S. S.W.
    Postów
    172

    Domyślnie

    Zgadzam, się.Nie ma odwrotu przed inowacjami.Konkurencja i marketing wymuszą na wszystkich producentach,czy to jest potrzebne czy nie różne nowości.Tyle mego,co sobie po mędze.Świat pędzi do przodu jak oszalały.Za pewne za kilkanaście lat,przeciętny kierowca,nie będzie w umiał ujechać kilometra np 155 czy 156.Już dzisiaj,duży procent młodzieży,nie umie korzystać z encyklopedii.Czyli,albo się dostosować do obecnych trendów, albo dbać i chuchać w posiadane starsze auta i cieszyć się z jazdy,choć dla niektórych, to już męka i zacofanie pomykać bolidem typu AR 156 lub o zgrozo Polonezem.

  2. #1152
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Ale off top się zrobił
    No to co z tą Giulią ja się pytam
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  3. #1153
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Ale i fajnych rzeczy sie można dowiedzieć, poza tym fajnie sie czyta.

  4. #1154
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarna AR 156 1,8T.S. S.W.
    Postów
    172

    Domyślnie

    Gulia to fantom.Ponoć będzie. Ale kiedy? za ile? i jaka?, to chyba tylko, ktoś w niebie wie.Poważnie,to chciałbym, że by była piękna jak 159,szybka jak 156 GTA i niezawodna jak Mercedes beczka.

  5. #1155
    Użytkownik Świeżak Avatar Łukash
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Milówka
    Auto
    Alfa GT Q2
    Postów
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał rybakmj Zobacz post
    Na pytanie ,czy włosi odstają technologicznie w segmencie aut dla przeciętnego kierowcy, odpowiadam: najzupełniej w świecie tak.Ratują ich diesle i chyba tylko one.Zresztą,przecież Włosi nie mają w ofercie nic poza starszawym już bravo,wielokrotnie odżywającym grande putno,kwadratowym niewypałem udającym suva freemontem,500 o wielu tważach,oraz lancię,która w zasadzie jest chryslerem lub kompaktem ,który udaje ,że jest premium.Mito i giulietta troszkę ratuję wizerunek,choć same wizerunkiem wzbudzają mieszane uczucia.
    A moim zdaniem nie. Brak nowych modeli nie jest związane z jakimś technologicznym zapóźnieniem, a po prostu z brakiem pieniędzy /ostrożnością Marchionne w wprowadzaniu nowych modeli. Wielu się śmieje, ale ten gość nie wypuszcza praktycznie niedopracowanych samochodów. Wielu (większość) się pukało w głowę gdy przejmował Chryslera – trupa, dziś z perspektywy czasu można tą decyzję określać tylko jako genialną. Fiat 500 w US miał być porażką, a okazał się małym sukcesem. Wariacje związane 500 (500L) wzbudzały wśród wielu śmiech, a to auto jest chyba wciąż liderem (Europa) w segmencie B-MPV. Freemont piszesz, że niewypał… nie miałem przyjemności nim jeździć, ale opinie właścicieli ( w tym polskich) są wręcz przeciwne, a zapotrzebowanie przekroczyło prognozy. Piszesz, że tylko diesle…, jedne z najlepszych należy dodać, ale moim zdaniem również świetne turbo benzyny ( praktycznie brak poważnych wpadek jak np… VW), V6, które siedzi w Maserati (myślę, że zawita do Alfy) o absolutnie niepowtarzalnym brzmieniu, a jeszcze całkiem przyzwoity V6 Pentastar. Moim zdaniem nie ma żadnych obaw w kwestii technologii.

  6. #1156
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Dobrze powiedziane Łukash. A na poparcie tego: http://www.autoedizione.com/sergio-m...2013-americas/.

  7. #1157
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    Marchionne niech dalej bedzie ostrożny. Julkę wypuszczal parę lat: rozumiem, ze mocno dopracował. Inni jakos dopracowują szybciej, prawda?
    Marchionne traci rynek dla marki. Ciasny, trudny, szalenie konkurencyjny rynek. I on chciał sprzedawać pol miliona Alf rocznie!!
    Mozesz powiedziec, KOMU? Komu odbierze pół miliona klientow rocznie?

  8. #1158
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Haveblue
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Maserati Ghibli SQ4
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał c5tourer Zobacz post
    Dobrze powiedziane Łukash. A na poparcie tego: http://www.autoedizione.com/sergio-m...2013-americas/.
    Podsumowując artykuł - wielki człowiek małego sukcesu.


  9. #1159
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar dejv667
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    zza chorej rzeki
    Auto
    Lancia Delta HPE HF
    Postów
    334

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Ten medal ma dwie strony. Ludzi elektronika rozleniwia, bo myślą, że pomyśli za nich, a tak nie jest. Dodatkowo, jak ktoś ma kłatro, ESP itp. to jest przecież niezniszczalny i może ciąć po 160 po miastach i wioskach, prawda?
    Hill holder mam w Julce i nawet nie wiem, jak to działa. Ruszam standardowo, z ręcznego... Taki system mi nie przeszkadza, bo mnie nie drażni.
    Wróć na ziemię bo obecnie jesteś gdzieś wysoko w obcej krainie. Za chwilę się dowiemy, że świateł w aucie też nie powinno być żeby ludzie w nocy tak szybko nie jeździli...

    "... I guess it's just the way I'm wired."
    www.delta-HF.com

  10. #1160
    Użytkownik Znawca Avatar rybakmj
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Grajewo,podlasie
    Auto
    Kia Sportage 1.6 PB 177km
    Postów
    1,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał dejv667 Zobacz post
    Za chwilę się dowiemy, że świateł w aucie też nie powinno być żeby ludzie w nocy tak szybko nie jeździli...
    Wreszcie ktoś mnie rozumie.

    Pojeździjcie w dzisiejszą pogodą czymś co ma systemy bezpieczeństwa i inne nowinki,oraz czymś co daje "czucie" drogi i jazdy.

Podobne wątki

  1. [Giulia] Alfa Giulia- 2015
    Utworzone przez KRS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 15655
    Ostatni post / autor: 18-11-2019, 20:00
  2. Alfa Giulia Sprint
    Utworzone przez Dymo w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 26-06-2012, 23:51
  3. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  4. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory