Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Nie Alfa ale....

  1. #1
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie Nie Alfa ale....

    http://autokult.pl/2011/12/07/dodge-...dkrywaja-karty Ciekawy model - czyżby możliwy byl z czasem SWAP 2.4 MA do Julki ?? Zacnie by się to odpychało. Jestem ciekaw za to czy ten 2.4 pojawi się w ofercie w europie jako topowa wersja Giulii ??

    EDIT:Widze ze w temacie o Giulii jest juz ten dodge - proszę moda o wyrzucenie tematu.
    Ostatnio edytowane przez Teddy84 ; 07-12-2011 o 11:28

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Sorry za dalsze zaśmiecanie, ale może jak cały wątek będzie dolepiony, to odpowiem tu, bo to ja wywołałem Darta do odpowiedzi, a komentowanie tego posta w tamtym wątku też byłoby bez sensu...

    ... tak samo bez sensu (moim zdaniem), jak ładowanie 2.4 MA do Julki, skoro ma on mieć (zgodnie z tym artykułem) ma wyciągać tylko jakieś 190 KM, a 1750 TBi w 4C ma wyciągać "ok. 300 KM).

    Więc prędzej można się spodziewać zdławionej (jeżeli w ogóle) wersji 1750 TBi - właśnie do ok. 190-200 KM (z ewentualnym podkręceniem tego silnika w wersji QV) - podobnie jak ma to miejsce w przypadku 2.0 JTDM - 136 KM i 170 KM...

    A jakby się miała pojawić Julka GTA, to może albo rozwiną tego Tiger Sharka do 2.4 TBi MA , albo... dalej wsadzą silnik z 4C, czyli ten sam, tylko mocniejszy... albo z biturbo...

    Bo Pentastar to ja bym widział raczej w Giulii QV (co kończy OT, jeżeli ten temat będzie przeniesiony do wątku o Julii)

    PS. Ciekawe, czy będzie ten JTDM bi-turbo, o którym pisałem we wpisie od Darcie
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

  3. #3
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Jakiś sens by był - ja zawsze wolałem wolnossące konie jak turbo, a wersje na USA zawsze były zdławione wiec może w specyfikacji EU było by to coś przyjemniejszego. Marzy mi się nastepca R5 20V zamontowany w alfie duzy moment dostepny od dołu, bez całej tej magii downsizingu .

  4. #4
    rocco
    Gość

    Domyślnie

    jeszcze kilka dni i pojawia sie obok fiatow 500 na ulicach deny alfy
    http://www.dodge.com/en/dart/

    nareszcie!!!

    czekam na suv

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory