Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Co dobrego?

  1. #1
    Kulka
    Gość

    Domyślnie Co dobrego?

    Nie było mnie tu kilka dni i jakis zastj zauważam - może więc otwarty temat w czymś pomoże - CO DOBREGO????

    Ja wymieniłam tarcze i klocki z tyłu - dla mojej Czerwonej to dobre (chyba), chociaż ja nie zauważam różnicy na + w hamowaniu :twisted:
    Dobre jest też to, że w końcu zaniosłam PITa - na raty bo na rat, ale skończyło się wreszcie.....

    Co dobrego u WAS Panowie ( i Panie.. O ile takowe tu są, bo jakoś ostatnio na 3 machnięcia zza szyby nie odpowiedziała żadna :twisted: ).

    :mrgreen:

  2. #2
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    Ha! wymieniłaś hamulce? No to teraz nie wykręcisz się od następnego spota
    U nas wszystko po staremu, tylko nasze bolidy coraz szybsze i zrywniejsze i przygotowujemy sie mentalnie (i niementalnie) do zlotu na Pomorzu.
    A PIT na ostatni moment? No ładnie...

  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar wojsaw
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Kołbaskowo/Szczecin
    Auto
    AR 166 3.0 V6
    Postów
    205

    Domyślnie

    Ja spotkałem w ciągu czterech dni trzy śliczne AR 166 których brak na forum ,jedna czerwona dwie vulcano .Skończyło się narazie tylko na mruganiu światłami może się zapiszą.

  4. #4
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rosik
    nie wykręcisz się od następnego spota
    Nie wykręcę się :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: o ile będe w Szczecnie Z przyjemnością zawitam

  5. #5
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kulka
    Nie wykręcę się :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: o ile będe w Szczecnie
    ooo proszę niczym dobry szachista, Kulka już ustawia wszystkie figury które złożą się na Wykręt Idealny
    A my zawsze tak czekamy...

  6. #6
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Zmyła, zmyła, nie jak dobry, tylko jak wytrawny szachista :mrgreen: Ale mam nadzieję, że tym razem jakos uda mi się zawitać.... w koncu w moim podpisie nie bez potrzeby widnieje...swoją drogą....
    Ale już się nie boję Kubasa, więc spokojnie mogę planować , a nawet jakby co, to mam nadzieję, że pomożecie mi w przekazaniu Mu ramki na bilet.... Kurdę, slowo się rzekło.....

    No, chyba, że "ramka" u Kubasa oznacza Ramka+ kilo grillowanej na chrupko karkówki + x cheesburgerów + 1000 uśmiechów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    Ogólnie - wszystkich pozdrawiam

  7. #7
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kulka
    Zmyła, zmyła, nie jak dobry, tylko jak wytrawny szachista :mrgreen: Ale mam nadzieję, że tym razem jakos uda mi się zawitać.... w koncu w moim podpisie nie bez potrzeby widnieje...swoją drogą....
    Ale już się nie boję Kubasa, więc spokojnie mogę planować , a nawet jakby co, to mam nadzieję, że pomożecie mi w przekazaniu Mu ramki na bilet.... Kurdę, slowo się rzekło.....

    No, chyba, że "ramka" u Kubasa oznacza Ramka+ kilo grillowanej na chrupko karkówki + x cheesburgerów + 1000 uśmiechów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    Ogólnie - wszystkich pozdrawiam
    heheh Kubas woli karkówke podsmarzoną na gazie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    a zamiast 1000 uśmiechów woli wybuchy pod maską

  8. #8
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    No to mnie zmiotłeś... :cry: Takie atrakcje jest w stanie zapewnić mu tylko ..... Kubas :wink: i Jego Alfa....
    Będzie się musiał zadowolić ramką..... bez karkówki i tym podobnych

  9. #9
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    ale o ramce i cheesburgerach nie było mowy .... kubas jeszcze lubi zingery i wogule wszystko lubi ... taki wszystkolubiący z niego facet :mrgreen:

  10. #10
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    O ramce było w innym temacie, o reszcie - kulinarnej - w wielu - ale skoro wszystkolubiący z niego facet, to mam szansę przeżyć

Podobne wątki

  1. Szukam dobrego gazownika
    Utworzone przez alfaradek146 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-04-2014, 15:31
  2. Szukam dobrego mechanika
    Utworzone przez hubert25 w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-03-2012, 22:14
  3. Kto zna dobrego mechanika z Kuj-pom
    Utworzone przez Kris1979r w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-06-2011, 12:08
  4. Coś nie dobrego ze sprzęgłem
    Utworzone przez cinas w dziale 156
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 15-01-2011, 13:16
  5. dobrego fachowca do 156
    Utworzone przez arek w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-10-2010, 21:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory