Temat: Ciekawe ogloszenia

  1. #1581
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar ZENDER
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    laski
    Auto
    SAAB 9-3 AERO CABRIO , ALFA 75 TS Recaro
    Postów
    277

    Domyślnie

    Nie będę tutaj się udzielał w żadne dyskusje , 75-tke to może i kupie z polski ale nic innego na pewno już nie .

  2. #1582
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Miałem ze 40 różnych alf romeo.
    Postów
    710

    Domyślnie

    Wolny kraj jest przecież.

  3. #1583
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Cytat Napisał h0se166 Zobacz post
    bo do polski sciągane są zwłoki-złom który polak potrafi podpicować i sprzedać po czym normalni ludzie się męczą z jego eksploatacją.
    Właśnie dlatego mniej korzystnie jest kupować w Polsce.

    Cytat Napisał h0se166 Zobacz post
    Kupujcie auta z polski serwisowane albo on starego dziadka który zna historie auta..
    Taa, auto od dziadka, dziadek jeździł w sobotę na działkę i w niedzielę do kościoła ...a w tygodniu wnuczek upalał kapcie na dojeździe do szkoły. To tylko tak do przemyślenia piszę, bo a nóż ktoś w te txty o dziadkach z Polski uwierzy. Ja też widziałem takie sztuki, naprawdę sprzedawane przez dziadków, którzy byli ich właścicielami w dowodzie. Nawet raz kupiłem sprzęta(wprawdzie innej marki), ale takiego, że ów dziadek naprawdę po nim płakał, co nie zmieniało faktu, że była tam mina, do której w życiu dziadek przyznać się nie chciał, czy to z niewiedzy, czy braku uczciwości - jeden czort.
    Twoja, h0se166, też jest taka "przyzwoita" - cena konkretna, od dziadka przecież, stan przyzwoity, na forum została nieźle zarekomendowana, jako od forumowicza/miłośnika, więc czemu nie być pełnym nadziei, że jest tak jak to wygląda na zdjęciach, w opisie.. Tylko na miejscu się okazuje, że "life is brutal" i nie bez powodu ktoś ją opędzlował za te 2 kafle, nie wspomnę już o tym, że "choopie, nie znasz się, one tak mają" - ot, taki polski standard w sprzedawaniu samochodów. Do dziś mam w pamięci ogłoszenie sprzedaży pewnej 75 z Bełchatowa - kto je widział, ten wie, co to znaczy przejrzystość transakcji i uczciwość sprzedającego(a przynajmniej na pewno jakieś przyzwoite minimum uczciwości wobec współmiłośników - potencjalnych nabywców).

  4. #1584
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Miałem ze 40 różnych alf romeo.
    Postów
    710

    Domyślnie

    Jeżeli ktoś chce kupić 23-letnie unikatowe auto w idealnym stanie za 5tys to według mnie jest kompletnym idiotą lub marzycielem. I prosze aby właśnie tacy nawet nie zawracali mi głowy bo z zasady z idiotami nie rozmawiam.

  5. #1585
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.
    Postów
    2,684

    Domyślnie

    hOse166 - tu jest Polska! Tu ma być tanio i dobrze! WITAMY W ŚWIECIE BIEDRONKI

  6. #1586
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Miałem ze 40 różnych alf romeo.
    Postów
    710

    Domyślnie

    Wiem właśnie dlatego moja alfa spełnia te wymogi ale salonu to ja nie prowadze i nie lubie ludzi którzy mylą te adresy.

  7. #1587
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    667

    Domyślnie

    Ja bym kupił z niemiec bo tam nie mają Polonezów, a co za tym idzie zakładają rekomendowane donuty .

  8. #1588
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Miałem ze 40 różnych alf romeo.
    Postów
    710

    Domyślnie

    Wytłumacz mi co to są dla ciebie te twoje "donuty" bo pierwszy raz spotykam sie z takim słowem i nawet pan google nigdy o czymś takim nie słyszał. Już któryś raz czytam to słowo w twoim poście i nawet nie widze miedzy nimi żadnego związku a wiec prosze byś był tak uprzejmy i to wyjaśnił takiemu prostakowi jak mi bo puki co irytuje mnie to nie mniej niż wrzucanie pojedyńczych angielskich słów w wypowiadanych zdaniach Joanny Krupy z TVNu.

  9. #1589
    Użytkownik Romeo Avatar premek
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    164 2.0 TB '93/ Spider (916) 2.0 TS '01
    Postów
    1,600

    Domyślnie

    Kurcze. Odpuście już. Widzę, że aktualizacja wątku, wchodzę w nadziei na link do ciekawe ogłoszenia w tu donuty. Ja rozumiem, ze można skomentować czyjś zakup,ale od kilku stron tylko Wasze waśnie...
    166 2.4 JTD '00 - była
    164 2.0 V6 TB '91 - była
    156 1.9 JTDm '04 - już nie
    156 1.8 TS '00 - juz nie ma
    164 2.0 V6 TB '93 - jest
    Spider 2.0 TS '01 - w dobrych rękach
    MIlano Verde 3.0 '87 - Ha!
    Do tego Golf 7, 2xRenault 16, Pontiac Executive, Fiat 127 Sport, 2xMaserati Biturbo, 2xGeo Storm, Mini Classic 35, Datsun Violet, Fiat 124 Spider...

  10. #1590
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar ZENDER
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    laski
    Auto
    SAAB 9-3 AERO CABRIO , ALFA 75 TS Recaro
    Postów
    277

    Domyślnie

    Dokładnie , proszę tu nie dyskutować tylko wrzucać coś ciekawego .

Podobne wątki

  1. 166 z ogloszenia
    Utworzone przez abezus w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 01-02-2010, 20:40
  2. [166] opinie na temat ogloszenia
    Utworzone przez jac_eek w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-04-2009, 19:36
  3. Ciekawe ogloszenia
    Utworzone przez Tuti w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-04-2007, 08:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory