Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: [156] 1.9JTD 16V BiTurbo ??

  1. #1
    alanwroc
    Gość

    Domyślnie [156] 1.9JTD 16V BiTurbo ??

    co o tym myślicie ? aby do seryjnej turbiny w 1.9jtd 16V dolozyc jeszcze jedna ?? do tego jakis pożądny intercoolerek no i chip najbardziej zastanawia mnie jakie byly by koszta zamontowania jeszcze jednej turbiny orientuje sie moze ktos z was albo moze podpowiedziec ? no i nastepna sprawa czy do podwojnej turbiny i zwiekszania mocy chipem trzeba bylo by zakuwac silnik ??




    Komentarz dodany przez: robak#21: 2008-06-01, 19:33
    Proszę o podawanie prefixu przed tematem

  2. #2
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie

    a po co ci jeszcze jedna turbina? Układy biturbo (jezeli sie myle niech mnie ktoś poprawi) maja za zadanie zapewniac wzrost mocy bez dziur. Dwie turbiny uzupełniają sie. Jaki jest sens wsadzania turbiuny w czyms co kreci sie do 4 tys obr?? jedno turbo wystarczy do tego zakresu pracy. Natomiast jezeli chodzi o intercoolery i chip to był juz inny watek o tej tematyce

  3. #3
    ViP Znawca Avatar dareme89
    Dołączył
    02 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    166 '04 2.4 20V
    Postów
    1,770

    Domyślnie

    biturbo chyba zaklada sie tylko do silnikow benzynowych gdzie zakres jest wiekszy, lepszym rozwiazaniem jest chyba kompresor tak zeby kompresor ciagnal od malych obrotowq a pozniej truubo, ale to tez chyba do benzyn

  4. #4
    alanwroc
    Gość

    Domyślnie

    a co polecacie na zwiekszenie mocy oprocz chipa ?

  5. #5
    Starscream
    Gość

    Domyślnie

    pożądny układ dolotowy i wydechowy-polerowane układy dolotowe i wydechowe(masło maślane :>> ), wydajniejsze wtryski, lepsza pompa paliwa, filtry dobre, dobre paliwo i umiejętne używanie gazu i umiejętną znainę biegów :mrgreen:

  6. #6
    alanwroc
    Gość

    Domyślnie

    ale umiejetna zmiana biegow nie doda km ) bo normalnie szlak mnie trafil jak ostatnio mnie bmw seri wieś 3 wzielo na prostej takie ze zderzakami za 10zl z allegro i diodami niebieskimi ( :mrgreen:

  7. #7
    Starscream
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał alanwroc
    ale umiejetna zmiana biegow nie doda km ) bo normalnie szlak mnie trafil jak ostatnio mnie bmw seri wieś 3 wzielo na prostej takie ze zderzakami za 10zl z allegro i diodami niebieskimi ( :mrgreen:
    a po co chcesz jemu coś udowadniać? masz Alfę-a to przedewszystkim piękno i styl. Weż dobrze z'chip'uj swoje autko i będziesz bardziej niż zadowolony i obejdzie się bez drastycznych zmian w silniku :wink: A umijętna zmiana biegów ma (moim zdaniem) baardzo duże znaczenie-właśnie na wyścigu na prostej 8)

  8. #8
    yanic
    Gość

    Domyślnie

    jak by co to ja mam na sprzedaż kompletny układ BiTurbo do 1.9 16V od Lancia Delta 1.9 190KM - cena za komplet 1300zł...
    p.s. sorry że tu, ale jestem nowy, a trafiła mi się sztuka po dobrej cenie i chciałem zaoferować ją komuś z forum - oferta i tak ważna do poniedziałku rana...
    Ostatnio edytowane przez yanic ; 10-08-2013 o 07:52

Podobne wątki

  1. V6 24V biturbo
    Utworzone przez GrzesiekK. w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-06-2010, 12:08
  2. [156] 2.5 V6 Biturbo
    Utworzone przez Neilik w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 17-12-2009, 15:34
  3. Maserati Biturbo
    Utworzone przez Tuti w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-05-2009, 23:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory