Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Prestige Cars - Zduńska WOla

  1. #11
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    ale sie usmialem z Twojego opisuale fakt faktem nie ma sie tu z czego smaiac

  2. #12
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barus91 Zobacz post
    Niestety, ale w Polsce tak już 'musi' być ;/

    Dziwny nasz naród ma tok myślenia. Kupię w DE uszkodzone - będzie ok. Kupię w Polsce takie, które było z DE przywiezione jako uszkodzone i miało malowane drzwi, błotnik, zderzak - już BE

    Dlatego dzieje się to, co się dzieje - wszystko ukrywane, bo 'może nie wyjdzie' albo 'może ktoś uzna, że przejechał tyle km, to weźmie mimo to, że było coś robione'.
    Ja napisałem w ogłoszeniu swojej 147FL uczciwie: "malowany zderzak, błotnik, lampa" (kupiłem już zrobioną, więc teoretycznie mógłbym przemilczeć, ale dlaczego ?). Niestety mimo rozsądnej - wydaje mi się - ceny, jakoś odzewu nie ma. Ale NIE NAPISZĘ: bezwypadek pomimo, że na 100% nic mocno uderzone nie było.

    Ale do sedna -> z moich obserwacji forum wynika, że Tomek gość konkretny i dużo osób chwali. Ceny ma troszkę wyższe niż większość Allegrowych cacuszek, ale myślę, że warto

    POWODZENIA

    Pozdrawiam,
    Wojtek
    Jest trochę inaczej - kupując osobiście, uszkodzone, wiem jaki jest rozmiar zniszczeń, oceniam czy warto i naprawiam tak, żeby to miało ręce i nogi.
    Kupując już zrobione nie wiem nic poza tym, że było coś robione.

    Niedawno sprawdzałem GT (pisałem o nim) - miało średnio 500um, bo podobno właściciel poprawiał każdą ryskę. I gdyby to była cała prawda, to auto naprawdę by było warte tych pieniędzy, bo przecież lepiej mieć 500 niż 100.
    O ile blachy pod spodem nie są ruszone. A to już niestety nie było takie oczywiste.
    Było: 166 2.4JTD x5, 166 2.0TS x3, 166 3.0 V6 x2, 166 3.0 V6 Sportronic x2, 166 2.5 V6, 156 2.4JTD x3, 156 2.4JTD SW, 156 2.5 V6 x2, 156 1.9JTD, Kappa Coupe 2.0T

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar Barus91
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie / Wrocław
    Auto
    BYŁO: 12xAR BĘDZIE: numer 13 :)
    Postów
    1,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek_KRK Zobacz post
    I najczęściej potem klient, który jedzie do DE, robi taaaakie gały na widok cen w tamtejszych komisach i przy salonach. A jak już kupi auto uszkodzone, myśląc, że to okazja, to po remoncie okazja wychodzi mniej więcej w takich samych pieniądzach, jak cały samochód z oferty w Polsce. (...)
    Właśnie o tym mówię

    A tu człowiek ma naprawdę dobre auto (zrobiłem już 13000km i nie musiałem dokładać oprócz wymiany oleju, filtrów - bo to mus) i fakt - ludzie pytają ... Ale 'to uboga wersja i kierownicy nawet skórzanej nie ma, więc tyle nie dam'. TO PO CO DZWONI ? Logiczne chyba , że 3000-4000zł z ceny nie zejdę (jeśli jest za 21000, to 20000 jeszcze bym strawił, ale nie 17000 ...)

    ---------- Post added at 14:34 ---------- Previous post was at 12:54 ----------

    Cytat Napisał szerszeń Zobacz post
    Jest trochę inaczej - kupując osobiście, uszkodzone, wiem jaki jest rozmiar zniszczeń, oceniam czy warto i naprawiam tak, żeby to miało ręce i nogi.
    Kupując już zrobione nie wiem nic poza tym, że było coś robione.

    Niedawno sprawdzałem GT (pisałem o nim) - miało średnio 500um, bo podobno właściciel poprawiał każdą ryskę. I gdyby to była cała prawda, to auto naprawdę by było warte tych pieniędzy, bo przecież lepiej mieć 500 niż 100.
    O ile blachy pod spodem nie są ruszone. A to już niestety nie było takie oczywiste.
    Z tym też się zgodzę. Ale czasem widzę przesadę - jeśli auto jest proste, a miało robiony błotnik i malowany zderzak + wymienianą lampę (jak moje), nie oznacza to, że 'zmiotło' pół auta

  4. #14
    evanduril
    Gość

    Domyślnie

    Czy mogę poprosić o namiary do owego "Tomka", którego tak chwalicie?

  5. #15
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    albo poszukaj tu na forum Tomek_KRK albo www.autka.pl

  6. #16
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    Hyundai ix35
    Postów
    1

    Domyślnie presitige cars ku przestrodze naiwnych

    Cytat Napisał parkermarcin Zobacz post
    Hej,

    czy ktoś wie coś na ich temat? mają dość szeroką ofertę alf a z racji tego ze przymierzam się do zakupu 159 byłbym poważnie zainteresowany. Przeglądałem forum i conieco jest o nich ale żadnych większych szczegółów, może ktoś już tam dokonywał transakcji?

    Pozdrawiam
    Parkermarcin
    Temat juz za pewne przeterminowany ale pisze ku przestrodze..
    Prestige cars ze Zduńskiej Woli.
    Kupilem 3 letniego Hyunadai'az tego komisu. W samochodzie byla uszkodzona klimatyzacja. Panowie z owego komisu zapewnili,że zostanie naprawiona i sprawdzona z kontrastem. Co zrobilili? Napelnili czynnik chodzący przed moim przyjazdem,oczywiscie bez zadeklarowanej naprawy w rezultacie czego po miesiacu klima nie dziala wogole. Odradzam jakichkolwiek kontaktów. Panowie nawet nie odbieraja telefonów,pewnie sobie zapisali numery... przez takich ludzi cierpi cała branża, ludzie patrza na dealera jak na złodzieja i w sumie mają racje.

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo 159 Zduńska Wola
    Utworzone przez tureq w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18-04-2013, 10:21
  2. 159 1.9JTD - prestige cars - Zduńska Wola
    Utworzone przez dex w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-08-2012, 11:23
  3. Zduńska Wola AR159 (1,9JTDM) coś wiecie nt. tego autka?
    Utworzone przez blacklady w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-03-2012, 14:39
  4. Komis zduńska wola
    Utworzone przez coachu w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-04-2011, 18:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory