Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Temat: Wydech WOLFa do v6 czy inny

  1. #1
    SEJBR
    Gość

    Domyślnie Wydech WOLFa do v6 czy inny

    Witam. Mam pytanie do Kolegow którzy mieli kilka plnow i wydali je na konkretny wydech do swoich v6. Ja na razie testuje u siebie Ragazzona w polaczeniu ze strumienica i koncowymi Michaela, ale mysle o zmianie. Zalegaja mi podwojne końcówki TechArta dedykowane do Porsche i myślałem żeby może je polaczyc z jakims innym wydechem. Myslalem o Wolfie, Scorpionie może Supersprincie. Czy ktos z Was miał doświadczenia z tymi firmami lub ma zamontowane cos takiego? Czy Wolf produkuje cos do Alf, jakies dedykowane zestawy? Bo widzialem je w kilku innych markach. Czy może polecicie jakis porządny pierwszoligowy układ wydechowy firmy o jakiej nie wspomnialem? Jakies ciekawe sugestie? Jakis wydech jest wyraznie lepszy od innych?

    PS. To powazny temat dla powaznych ludzi wiec zwracam się z uprzejma prosba do MODERATORA żeby w miare możliwości monitorowal ten temat, bo nie chcemy chyba żeby powtorzyly się niezgodne z REGULAMINEM ekscesy z tematu o dolocie gdzie mala grupka nazwijmy to dzieci zeby nie urazic ich wrazliwosci i nie naruszyc REGULAMINU gdyz nie jest to nazwa wulgarna, obrazliwa, rasistowska czy dyskryminujaca ze wzgledu na orientacje zablokowala temat w którym Koledzy chcacy zmienic u siebie dolot mogli się czegos dowiedziec, zadac pytania i ktos z wiedza mogl im na nie odpowiedziec. Z gory dziekuje w imieniu wlasnym i Kolegow zbulwersowanych pozbawieniem szansy na dowiedzenie się nowych rzeczy w jakzesz waznym dla wielu fanow prawdziwego tuningu temacie.

  2. #2
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    BMW E61 545i żony, E61 530xD do orania pola :)
    Postów
    3,191

    Domyślnie

    Skup się na początku układu wydechowego, od kolektorów do zejścia Y, tutaj najwięcej tkwi możliwości poprawy pracy układu wydechowego w V6. Inna sprawa że wydech to trzeba z głową policzyć a nie składać jak klocki Lego, niestety zdecydowana większość gotowych układów wydechowych dostępnych na rynku do 156 jest robionych tak aby tylko przy montażu pasowała ;/

    Chcesz dobry układ wydechowy dający przyrosty, policz i zbuduj od podstaw.
    Ostatnio edytowane przez GrzesiekK. ; 29-12-2011 o 10:28
    10.2008-16.11.2012r. 156 3,0 V6 24V Q2 278KM@312Nm - pozostały piękne wspomnienia

    Porting głowic, budowa silników do motorsportu, budowa układów wydechowych, kolektorów ssących ITB, indywidualnych części do motorsportu

    Zapraszam => https://www.facebook.com/Ku%C5%9Bmie...37265/?fref=ts

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Wolf to akurat lubi fordy, znam jedną Vectrę 1.6 która ma Wolfa i nie powiem wygląda dobrze szczególnie te wycięcia wilka z boku, ale brzmi jak dla mnie komicznie, żadnego buczenia tylko ni to ryk ni buczenie, w alfie bedzie trzeba wsadzić uniwersalnego czyli kicha będzie, moze pokażesz nam swój wydech, bo końcowym jakbyś zmieniał byłbym zainteresowany

  4. #4
    SEJBR
    Gość

    Domyślnie

    Koncowymi. Bo sa dwa Ale spokojnie tak szybko Ragazzona nie zmienie, najwczesniej na rozpoczecie sezonu, i to jak mi wpadnie cos co mi sie bardziej spodoba. Jak na razie mam tylko koncowki wydechu, ale ze sa warte 2 tysie plnow wiec chcialbym je miec z tylu widoczne, dla znawcow napis Techart mowi wszystko Taki maly kaprys co by dac odpor wiestuningowcom z podswietlanymi ledami prawie remusami wystajacymi 20 cm za zderzak Kolega ma w BMWe v6 + Wolfa i powiem ze brzmialo to niezle, chociaz v8 na serii i tak brzmial lepiej. Produkt jest genialny, a przy okazji bardzo malo popularny u nas, chyba tylko jeden przedstawiciel, co czyni go wyjatkowym w tlumie wydechow z tesco. Ciekawe jakby wygladalo jego przypasowanie, no i jakie wymiary, srednice itp sa dostepne.

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar -BamBosZek-
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    156 3.0 24v
    Postów
    2,281

    Domyślnie

    Japonskie uklady Kida, J-Wolf niestety poza twoim zasiegiem finansowym...
    Genetics makes the champions, want to compare?!

  6. #6
    SEJBR
    Gość

    Domyślnie

    Widze siedzisz w moim portfelu i wiesz na co mnie stac? ojej, cos Ci sie chyba pomylilo dzieciaku od tego azbestu z chinskich zabawek do tuningu ktorych uzywasz. Ja jestem w innej lidze, cena jest ostatnia rzecza na jaka patrze, interesuje mnie tylko jakosc i to czy mi sie to podoba czy nie. Ale dzieki za kolejny cenny koment w temacie, jak zawsze wniosl tyle ze az trudno ogarnac, fajnie ze ktos sie przejmuje moimi finansami za free, chyba zwolnie ksiegowego skoro mam Ciebie. Normalnie wzruszylem sie

  7. #7
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    156 2.5 V6 190HP 1999, 159 1.9jtdM 150KM 2006
    Postów
    1,317

    Domyślnie

    Z ciekawości kolego, nie masz srebrnej alfy z podwojnym wydechem z tylu?

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar -BamBosZek-
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    156 3.0 24v
    Postów
    2,281

    Domyślnie

    nie wiem dlaczego az tak bardzo sie podniecasz tym co sie pisze i mnie obrazasz... napisalem ze jest poza twoim zasiegiem finansowym bo jestem realista... ale jak kupisz kompletny zestaw np KIDY to zwroce Ci honor... bo chyba nie znasz cen
    Genetics makes the champions, want to compare?!

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar Pfourul
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Katowice, śląskie, Poland
    Auto
    156 2.5 V6 R(etarded)-System
    Postów
    1,579

    Domyślnie

    Dobra Panie mądry i najlepszy,
    Kupisz wydech końcowy (sam końcowy) za 8tys zł + dolicz sobie do tego przesyłkę z JP
    Bo tyle kosztuje zwykły wydech do 2.5 V6 z unicorse
    X-Pipe to 8.5tys
    Więc skończ się wymądrzać jak każdy dobrze Ci radzi

    << Like it!

    >2000
    o.O

  10. #10
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    156 2.5 V6 190HP 1999, 159 1.9jtdM 150KM 2006
    Postów
    1,317

    Domyślnie

    Democar alfaclub chyba miał właśnie wydech prosto z JP. Pochwalili się ile to kosztowało, cena była 5 cyfrowa

Podobne wątki

  1. Ulter a inny wydech
    Utworzone przez GoldeNx3 w dziale 147
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 06-01-2014, 17:03
  2. Czy to aby łożysko? czy inny problem?
    Utworzone przez bija22 w dziale 156
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 19-03-2012, 19:05
  3. Wymiana ics na inny
    Utworzone przez mario1662.4 w dziale 166
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 13:36
  4. SELENIA czy INNY w JTD
    Utworzone przez SEBEK w dziale 156
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 03-06-2010, 20:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory