Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Temat: Sposób na wgniecenia w karoserii

  1. #1
    bennybon
    Gość

    Domyślnie Sposób na wgniecenia w karoserii

    Witam, tak jak w temacie-problem dotyczy kilku wgnieceń w karoserii. Rozważam sprzedaż mojej 159-tki, a lakierowanie obniży znacznie jej koszt.
    Ostatnio coraz popularniejsze staje się usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Fenomenalna sprawa, warto zobaczyć: http://www.youtube.com/watch?v=CkN19...eature=related. Ktoś z Was mógłby podzielić się ewentualnymi doświadczeniami? W Warszawie firma puller słynie z wysokiej solidności w wykonywaniu tego typu napraw, interesuje mnie ich oferta: http://www.puller.com.pl/. Z góry dziękuję za wszelkie info. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez bennybon ; 29-02-2012 o 19:09

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    147
    Postów
    355

    Domyślnie

    Cześć. Możesz też spróbować w www.s-plus.pl. Ja korzystałem z usług tej firmy i jestem zadowolony. CO do lakierowania to zawsze przecież możesz zrobić zdjęcia samochodu i będzie wiadomo że samochód nie jest powypadkowy. Pozdrawiam

  3. #3
    fliper
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bennybon Zobacz post
    Witam, tak jak w temacie-problem dotyczy kilku wgnieceń w karoserii. Rozważam sprzedaż mojej 159-tki, a lakierowanie obniży znacznie jej koszt.
    Ostatnio coraz popularniejsze staje się usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Fenomenalna sprawa, warto zobaczyć: http://www.youtube.com/watch?v=CkN19...eature=related. Ktoś z Was mógłby podzielić się ewentualnymi doświadczeniami? W Warszawie firma puller słynie z wysokiej solidności w wykonywaniu tego typu napraw, interesuje mnie ich oferta: http://www.puller.com.pl/. Z góry dziękuję za wszelkie info. Pozdrawiam
    To już nie jest taka nowa metoda Wiem, ze jest dość popularna, szczególnie właśnie po gradobiciach. W ostatnich tygodniach warsztaty tego typu mają pewnie niezłe wzięcie

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar Krusz
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa / Lancaster UK
    Auto
    156 1.8TS '02
    Postów
    1,517

    Domyślnie

    Ja mam zamiar niedługo sprawdzić pullera.
    S-plus nie zrobił na mnie zbyt dobrego wrażenia...

  5. #5
    fliper
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krusz Zobacz post
    Ja mam zamiar niedługo sprawdzić pullera.
    S-plus nie zrobił na mnie zbyt dobrego wrażenia...
    Z tego co mówił mi kumpel to puller jest dobry. Sam co prawda nie byłem (na szczęście jeszcze nie potrzebowałem;-)), ale widziałem jego wozik przed i po naprawie. Różnica nie do opisania.

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar Krusz
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa / Lancaster UK
    Auto
    156 1.8TS '02
    Postów
    1,517

    Domyślnie

    Taa, szkoda, że psują sobie opinie beznadziejną kampanią reklamową w sieci...
    Cały ten pierdzielnik - Puller, jakaś tam super klima i sztuka lakierowania, wszyscy w jednym miejscu, i wszyscy wszędzie wpiedzielają swoją krypto reklamę.
    Niby zwykły użytkownik, a 80% jego postów dotyczy usług ludzi z tego kompleksu - chyba przez to zrezygnuję z ich usługi...

  7. #7
    Użytkownik Ogier Avatar pewu
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Rawa Mazowiecka
    Auto
    AR 147 1.6 TS 120KM 5D 2001r.
    Postów
    182

    Domyślnie

    A wystarczyłoby wprost zaprezentować ofertę i potraktować ludzi nie jak idiotów tylko jak potencjalnych klientów.

  8. #8
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar badylija
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Mielec / Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2.2 JTS
    Postów
    234

    Domyślnie

    Byłem ostatnio usuwać małe wgniecenia w Car Dent koło Krakowa - http://www.cardent.pl/
    Generalnie po 20 minutach nie było śladu po uszkodzeniach. Szczerze polecam.

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    06 2011
    Auto
    147 1.9 140KM
    Postów
    64

    Domyślnie

    Krusz dzięki za spocik. Jutro odwiedzę S-pluss na mokotowie i dam znać jakie cenny itd.

  10. #10
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Temat jest mi bardzo dobrze znany.
    Korzystałem wielokrotnie z takich usług w Warszawie od 2005 roku. W ŻADNYM ale to w ŻADNYM razie nie polecam usług S-Plus.

    Są dwie firmy które tą technologię sprowadziły do naszego kraju w 2000 roku i mają największe doświadczenie. Najstarszymi i najbardziej doświadczonymi są panowie z Trotka - tak na prawdę to Oni sa prekursorami tej metody i mają kolosalne doświadczenie.

    http://trotek.pl/

    Panowie bardzo często mają odległe terminy gdyż współpracują nie dość że z Warszawskimi salonami, to obsługują też place producentów samochodów (Ostatnio plac VOLVO po gradobicu kilkadziesiąt nowych Aut)

    Drugim człowiekiem który temat bardzo bardzo dawno temu sprowadził do salonu Hondy będąc jeszcze jego pracownikiem jest Pan Tomek (Pan Tomek jest dodatkowo Lakiernikiem, a ta wiedza też pomaga mu w idealnym załatwianiu tego typu uszkodzeń)

    http://www.bezlakieru.pl/index.htm

    Jeśli chodzi o Puller'a to z tego co pamiętam jest to przy serwisie Mazdy - w sumie całkiem niezły punkt - kilka razy usuwali mi wgnioty, ale niestety nie tak doświadczony w ewentualnym rozebraniu powiedzmy boczków drzwi aut z poza Mazdy. W konkurencji z nimi Panowie z Trotka to chodzące encyklopedie którym można powierzyć swoje auto.

    Jeśli chodzi natomiast o S-Plus to niestety z dwoma punktami w Warszawie mam bardzo złe doświadczenia. Wgniecenia wyciągnięte niedbale, pozostawione rysy na szybach po wyciąganiu poprzez szparę na szybę w drzwiach pourywane spinki od boczków i tym podobne sprawy.

    Generalnie tam zazwyczaj "jako tako" zna się jedna osoba na cały warsztat, niestety ta osoba tylko mówi co i gdzie zrobić, rękoma do wykonywania tej pracy są najczęściej ludzie z łapanki, bez odpowiedniego doświadczenia, po prostu bierze się człowieka z ulicy trochę mu tłumaczy i biznes się kręci .... masówka

    Wszyscy Ci którzy się cenili i byli coś warci nie pracują za groszę w S-Plus tylko wyrobili sobie własne marki ....

    Mi włos się na głowie zjeżył gdy oddałem do detalingu samochód klienta (ML 63 AMG) o doprawdy zacnej wartości ... zostawiłem auto na małe polerowanie, i likwidację kilku rysek na zderzaku od wózków pod marketem -> traf chciał że czegoś nie ustaliłem i musiałem wrócić po kilkunastu minutach .... gdy zobaczyłem że "pracownik" wpier.....la się w brudnych i mokrych drelichach na praktycznie nową skórzaną tapicerkę, po czym gazuje sobie oporowo silnik aż całym autem buja, na koniec włącza sobie jakąś muzykę z taką głośnością że szyby rezonują i z piskiem wjeżdża na hale .... to mało komuś krzywdy nie zrobiłem za brak poszanowania cudzej własności.

    Tak jak napisałem wcześniej, korzystam z ww usług już kilka ładnych lat i kilkunastoma samochodami. Za tych których wymieniłem na początku mogę ręczyć.... przede wszystkim nie naciągają klienta (a to w dzisiejszych czasach też ważne).
    Ostatnio edytowane przez tygrysio ; 03-08-2012 o 08:44
    motor sports can be expressed in one single letter ///M

Podobne wątki

  1. Znacie kogoś kto usuwa wgniecenia - Poznań?
    Utworzone przez gord w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 13:41
  2. Usztywnienie karoserii
    Utworzone przez adriang6 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-04-2015, 18:54
  3. [159] Błotnik, naprawa wgniecenia.
    Utworzone przez dareknewry w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-03-2015, 21:05
  4. [146] Części karoserii
    Utworzone przez Jarek146 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-12-2014, 07:35
  5. Wyciaganie wgniecenia
    Utworzone przez mariusz55562 w dziale 166
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 06-05-2013, 14:38

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory